Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Ankara Numune Hastanesi Kolej Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Numune Hastanesi Kolej Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Numune Hastanesi Kolej Semt Polikliniği Ankara ilinde Kültür mahallesi Libya Cad.çaldıran sokak No:22 Kolej adresinde bulunmaktadır. Ankara Numune Hastanesi Kolej Semt Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3124342209 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Semt Polikliniği

Adres bilgisi

 • Ankara Numune Hastanesi Kolej Semt Polikliniği

  Kültür Mah. Libya Cad. Çaldıran Sokak No:22 Kolej, Çankaya

  6420, Ankara,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ayşe Nilgün Çaylı

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Merhaba, 20.10.2011 tarihinde yaptırmış olduğum tetkikleri alarak eşimle birlikte sayın Dr.Ayşe N.Çaylı'nın poliklinikteki odasına girdik.Doktor hanım durumumla ilgili her soru sorma teşebbüsümüzü; frenlemeye çalıştığı ve başaramadığı bir asabiyetle adeta bizleri paylayarak yarım bıraktırdı.Bu durumda samimiyetle ifade edeyim ki kendimizi çok kötü hissettik.Yine de nezaketle teşekkür ederek oradan ayrıldık.Eşim de ben de ünivesite mezunu emekli eğitimci insanlarız.Bu hastane deneyiminin hastalık sürecime olumlu bir katkı sı olmadığını aksine bizleri rencide ederek moralimizi bozup kafamızı gereksiz yere bunca saattir meşgul ettiğini ifade etmek isterim.Doktor hanımın hasta ilişkilerindeki bu hoyratça tutumunu kınıyoruz.Bunları belki okur ve kendine bir çeki düzen verir diye bu platforma taşıdım. Saygılarımla.


 • Nihat Er

  Aile Hekimliği, Uzm. Dr.

  • Mükemmel bir insan, iyi bir doktor...


 • Filiz Karaaslan Bakuer

  Dermatoloji, Uzm. Dr.

  • ilk gördüğümde anladımki iyi doktorlar varmış. şefkatli yaklaşımı ve yardımcı olma hissi uyandırdı bende. kesinlilkle boş çıkmazsınız.böyle hocalara ihtiyacımız herzaman var.


 • Mustafa Bircan

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • Hayatımın çok zorlu bir döneminde süreç boyunca bana moral olduğu, beni doğru teşhise ve ilaç tedavisine başlayana kadar dikkatle ve sabırla testlere yönlendirdiği, belli periyodlarda benden sağlık durumumla ilgili rapor istediği, iyileştiğimden emin olana kadar uykusundan fedakarlığı göze alarak durumumu yakın takibe aldığı için; yalnız benimle değil, etrafındaki herkesle candan alakadarlığı, uyumu ve bilgeliği için, güzel yürekli doktoruma sağlıklı, mutlu, upuzun yıllar diliyorum. Bu kadar yakınlığı, faydayı, iyiliği ve desteği hastalığım süresince ben meşguliyet ve streslerinden dolayı yakın ailemden göremedim. Sağlığıma vesile olduğunuz için teşekkürler hocam.

  • 1991 yılında Kızılcahamam yakınlarında geçirdiğim kaza sonucu, genel vücut travması teşhisiyle çok ağır bir şekilde Ankara Numune Hastanesine yetiştirildim, karaciğerim ve dalağım parçalanmıştı..Kalça kemiğim ve kolum kırılmıştı.. Hayattaki en büyük şansım Dr.Mustafa Bircan 'ın o sırada orada nöbetçi doktor olmasıydı... Kalbi atmayan, tansiyonu sıfırlanmış yoğun bir iç kanama geçirmiş beni orda bırakmadı ve yaşattı büyük uğraşlar sonucunda... Ben 12 yaşımdaydım...İyi bir cerrah olarak tedavimi sürdürdü günlerce... Emeği çok büyük... Dr. Mustafa Bircan ... Babacan ve şefkatli tavrınızla siz mükemmel bir insansınız... Herşey için teşekkürler...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at


 • Leyla Yazgan

  Nöroloji, Uzm. Dr.

  • Anne ve Babamın (Nural GÜNEL, Erol GÜNEL) muayene ve tedavilerinde kendisinden çok memnun kaldığımız Sayın Dr.Leyla YAZGAN'a saygılarımla teşekkürlerimi sunarım. Tanıdıklarıma tavsiye edeceğim bir doktor. Mesleğinde başarılar dilerim. FİLİZ SEYDİM

  • Bir Dr.da aranan en ònemli òzellik ciddiyettir. 3.5 yìl ònce eşimi tedavi edip aylarca takip etti. Bilgisi ve dikkatiyle zona teşhisini koyup gerekli tetkikleri yazan ilacını en iyi şekilde uygulatanDr. Leyla Yazgan hanıma buradan teşekkürü borç bilirim


 • Muhammet Sait Mengül

  Diş Hekimi, Dr. Dt.

  • R

   Sait Hocama gelmeden önce gideceğim hastanedeki doktorlar ile ilgili küçük bir araştırma yaptım. Sait Hocam ile ilgili yorumları okuyarak ondan randevu aldım ve çok da yerinde bir karar vermişim.
   Diş ile ilgili işlemler hastalar için oldukça stresli bir süreçtir. İlk muayenede oldukça gergindim. Muayene sırasında arka fonda bir müzik oldukça rahatlatıcı idi. Hastalar üzerinde de müziğin olumlu etkisi olduğunu belirtmek isterim. Çok yerinde doğru bir seçim... Tabi diğer kliniklerde var mıdır? Hiç rastlamadım.. Dişim ile ilgili işlem yapılırken bir an ağrı hissettim ve Sait Bey geçene kadar sabırla bekledi.Kendimi tekrar hazır hissetmemle devam etmesi gerçekten güven verdi.
   Tam anlamıyla profesyonelce çalıştığını belirtmek isterim. Eline, Emeğine sağlık.​

  • O

   yıllarca bir çok diş hekimine gitmeme rağmen, hem hastasıyla iletişimi doğru kurabilme, hem de işini bu derece profesyonellikle yapabilme konusunda en memnun kaldığım diş doktorum diyebilirim. Yaptığı işi ne kadar önemsediğini dişçi koltuğunuza uzandığınız anda anlayabiliyorsunuz Ayrıca dişçi koltuğu stresini de dinlediğiniz güzel müziklerle üzerinizden atarak tadaviniz gerçekleşiyor. :) Devlete gidiyorum bir kere daha düşüneyim demenize gerek kalmadan içinize kocaman bir ferahlık yerleştirerek dişlerinizi Sait hocaya emanet edebilirsiniz. :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at