Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Antalya Manavgat Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 5 adet ço... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Antalya Manavgat Devlet Hastanesi

Antalya Cad.

Antalya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Antalya Manavgat Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 7 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Antalya Manavgat Devlet Hastanesi Antalya ilinde Antalya Cad. adresinde bulunmaktadır. Antalya Manavgat Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2427461117 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Savaş Güneren Diğer

  Ben göz kapağı düşüklüğü ameliyatı oldum ve sonuçtan çok memnun kaldım. Hiçbir komplikasyon oluşmadı.
  Çevremden de oldukça beğeni aldım.
  Op.Dr.Savaş bey ,üstün mesleki bilgi ve becerisinin yanında dürüst.güvenilir,işini titizlikle yapan hastasına operasyon öncesinde tüm bilgileri veren ve sonrasında takip eden çok iyi bir hekim.
  Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bayram Cesur Beyin Anevrizması Onarımı

  Ani gelişen ağrılarım nedeniyle hastaneye gittim. Birkaç doktotorun ardından çevremdeki birçok kişinin telkinleri üzerine Sn. Bayram Cesur'dan randevu aldım gerekli tahliller sonucu amaliyat kararı aldık. Gayet samimi içten ve kendinden emin olması kendimi emin ellerde hissettirdi. Ameliyat öncesi ve sonrası hastaya yalaşımı ve tedavi için içten mücadesinden dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca hastanede kaldığım süre içerisinde görevli ekibin tamamına ilgilerinden dolayı teşekkürler.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bayram Cesur Disk Protezi Uygulaması

  Boyun fıtığı nedeniyle yaklaşık 1 ay kadar süren ağrılarım sonrasında alternatif yöntemlerin de fayda sağlamaması nedeniyle ameliyat olmaya karar verdim. Manavgat Devlet Hastanesinin imkanlarının sınırlı olduğundan dolayı tedirginliğim ve korkularım vardı. Biraz araştırdıktan sonra doktor Bayram Cesur ile görüşmeye karar verdim. Sağolsun doktor beyin yaklaşımı ile önce psikolojik olarak rahatladım. Doktor beyin verdiği güven ile de ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyatımın riskinin farkındaydım. Bu nedenle ne yalan söyleyim çok korkuyordum. Ameliyattan çıktıktan sonra ilk yarım saat biraz ağrım vardı o da sanırım anestezinin etkisi. İlerleyen saatlerde ise hiçbir ağrım yoktu. Kolumdaki uyuşmalar ve sızlamalar geçmişti. Gayet güzel geçen ameliyatım ve doktor beyin ilgisi ile bu süreci şükürler olsun sıkıntısız atlattık. Şu an bir hafta oldu ve gayet iyiyim. Rahatsızlığım geçti. Şu boyunluk takma işinden de kurtulunca da daha iyi olacak inşaAllah. Bu süreç içerisinde doktor beyden Allah razı olsun. Hem ilgi alakası hem güler yüzü hem de işindeki başarı sayesinde zor bir süreçten rahatlıkla kurtuldum. Hiç tereddüt etmeden muayene olmaya gidebilirsiniz. İmkanı sınırlı bir hastanede böyle kaliteli doktorlar bulmak bazen zor oluyor. Rabbim utandırmasın..


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bayram Cesur Beyin Anevrizması Onarımı

  Eşimin boyun fıtığı ameliyatı ALLAH ınizniyle ve saygı Değer beyin cerrahı Doktorumuzun üstün bilgisi ve başarılı ameliyatı sayesinde sağlığına kavuştu ALLAH Türkiye cumhuriyeti Devletinden ve tüm sağlık personelinden RAZI OLSUN


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bayram Cesur Diğer

  Annemin ,agrilarindan duramadigi ve sag kolunda gucsuzluk ,parmaklarinda uyusukluk ,ayaklarinda ozellikle gece titremeleri ve sag ayak parmagini hissetmeme gibi belirtilerle basvurdugumuz ayrica sinir hasari olusturan boyun fitigini basariyla ameliyat eden kiymetli dr Bayram beye cok tesekkur ediyorum . Annem ameliyattan bir gun sonra taburcu edildi ,durumu sukurler olsun hayet iyi . Dr beyin ilgisi ,hastalarina yaklasimi ,gerek insani gerekse mesleki her alandaki mutevazi basarisi icin kendisine bir kez daha tesekkur ediyorum . Ameliyat sirasi simdi annannemde ,gozunkapali ameliyat olmak icin sira bekliyor . Ameliyat korkusu olan , cekimserligi olan herkes gozu kapali guvenebilir .


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bayram Cesur Diğer

  Babamın yıllardır olan bel fıtığı artık dayanamayacağı hale geldi Manavgat devlet hastanesinde görev yapan Bayram Cesur beye başvurduk ameliyat olması gerektiğini söyledi şuan ameliyat ve hastane yatış sürecimiz bitti çok güzel bir ameliyatla babamın ayağında bulunan bütün ağrılar son buldu doktor beye çok çok teşekkür ederiz.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Savaş Güneren Diğer

  Uzun yıllar önce öğrenciyken arkadaşımın önerisiyle gelmiştim Savaş beye.Burnumdaki kılcal damar kanaması iyileşmiyordu bir türlü. Hocamın tedavisiyle bir sorun kalmadı.Randevu bulabilirsem tekrar gideceğim insallah.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Savaş Güneren Diğer

  Anneannem yıllardır koku alamıyor ve burun tıkanıklığından şikayet ediyordu. Alerjik astımı da vardı. Serhat Bey’in anneanneme verdiği tedavi ile birlikte her gün dua eder olduk. Kendisine çok teşekkür ederiz. Fakat manavgat devlet hastanesinde randevusu gözükmüyor. Yakın zamanda randevuları da açılır umarım. Kendisine çok teşekkür ederiz.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bayram Cesur Omurga Cerrahisi

  Annem bel omurlarında ki sorun nedeniyle taaa İzmirden Bayram Beye ameliyat için Manavgat'a geldi. İyi ki de gelmiş ve ameliyatını olmuş. 5-6 saat süren zor bir ameliyatı çok başarılı bir şekilde gerçekleştiren, öncesi ve sonrası ilgisini eksik etmeyen, ameliyat sonrası hastasını kendi elleriyle kaldırıp yürüten insan gibi insan doktorumuza ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki varsınız.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mete Özgörgen Diğer

  Oğlumum kolu tatil günü bilekten kırılmıştı ve şansımıza mete hoca devlet hastanesinde karşımıza çıktı ilgisi alakası özellikle beni telkin edişlerini umutamam ayrıca çok başarılı bir operasyon yaptı Allah razı olsun hocam sağlıklı bir ömür dilerim


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar