Berna Sazan Gürol Muayenehanesi

(12 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Berna Sazan Gürol Muayenehanesi kadrosunda 1 adet dermatoloji uzmanı, bulunmaktadır. Berna Sazan Gürol Muayenehanesi Mersin ilinde Kültür mahallesi 4312 sokakno:3/16 Park apartmanı Çamlıbel adresind... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Berna Sazan Gürol Muayenehanesi

Kültür Mah. 4312 İclal Tan Sokak No: 3 Park Apt No: 16 Çamlıbel

33010 , Akdeniz ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Berna Sazan Gürol Muayenehanesi kadrosunda 1 adet dermatoloji uzmanı, bulunmaktadır. Berna Sazan Gürol Muayenehanesi Mersin ilinde Kültür mahallesi 4312 sokakno:3/16 Park apartmanı Çamlıbel adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Muayenehane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Berna Gürol Sazan Dermatoloji Randevusu

  Dermatit problemim için gittim, öncesinde doktor doktor gezmiştim ve hiçbir çare bulunamamıştı, ben çok memnun kaldım, tedavim sonuç veriyor.

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Berna Gürol Sazan Botoks

  Dr.berna hanim sayesinde korkularımı yendim cildime yapılan kozmetik işlemlerinin dogalli ve süre olarak 1 yıl süren ve tekrarı yapilan ulterayi 3 yildiretkisinin sürüyor olmasi diş sıkma botoks işleminden sonra artık dişlerimi sıkmıyor oluşum ve yüz hattımın incelmesi botoks uygulamalarinin doğallığından dolayı hocamızin güler yüzü güven veren yaklaşımı ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.

  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Berna Gürol Sazan Dermatoloji Randevusu

  Burun kenarlarımdaki kaşıntı kızarıklık ve citte aşırı yağlanma problemi için gittim kesinlikle memnun kalmadım tedavi töntemi ve bilgilendirme beğenmedim.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Berna Gürol Sazan Sivilce İzleri Tedavisi

  Tüm tedavi süreci boyunca ciddi bir şekilde bilgilendiriliyorsunuz ve takibiniz yapılıyor.öncesi ve sonrası fortoğraflar da tedavinizin ilerlemesini görmeniz hissetmeniz açısından memnuniyet verici

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Berna Gürol Sazan Akne Skari Tedavisi

  Oğlum için gidiyorum Berna hanıma. Akne tedavisi görüyoruz. Başladığımızdan bu yana bayağı bir ilerleme sağladık. Güleryüzlü, sevecen, işinin hakkını sonuna kadar veren biri Berna hanım. Alanında uzman olmasının yanında insani özelliklerine hayran kaldım ben.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Berna Gürol Sazan ​Leke Tedavisi

  Dudağımın üzerindeki leke için Uzman Doktor Berna Hanımı internette araştırma yaparak ve yorumları okuyarak buldum. İstanbuldan gelip gidiyorum iki seansta lekede açılma var. Cildinize iyi geldiği gibi güler yüzü ve konuşmalarıyla da ruhunuza iyi gelen doktorum benim.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Berna Gürol Sazan

  Berna hanımla yeni tanıştım iyi ki de tanımışım kendisini . Adeta umutsuzluğuma çare oldu. Yıllarca yanlış tedavi uygulamalarıyla bir türlü teşhis konulamayan cilt problemime doğru teşhisi koyup doğru tedaviyi uygulayan bir hekim. Tedavimin başındayım henüz iyileşmeyi sabırla bekliyorum. Berna hanım da sabırlı olmam konusunda sık sık uyarılarda bulunuyor. Gerçekten işinin ehli harika bir doktor. Ayrıca profesyonel iş ahlakı, disiplini, deneyimi ve hastalarına yaklaşımı takdire şayan. Sizin gibi doktorlar iyi ki var..

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Berna Gürol Sazan Akne Skari Tedavisi

  Benim canım doktorum. Sadece bir doktor değil, aynı zamanda yaşam koçu diyebilirim. Tedavim devam ediyor ve sabırla bekliyorum. Bu süreçte bana hep pozitif enerji veriyor. Aknelerim tamamen bittiğinde çok daha mutlu olacağım

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Berna Gürol Sazan Yüz Gençleştirme

  Tek kelime ile uzman dokunuşlar büyük mutluluklar güven konusunda şüpheleriniz varsa yenebileceğiniz tek yer Berna Hanım. Fokuslu ultrason ile yüz germe işlemi yapıldı ve diğer tamamlayıcı tedaviler doktor hanımın gerekli gördüğü ve benimde isteklerim olan yanak dolgu işlemleri yapılmakta çok başarılı her dokunuştan sonra yüzümde olumlu sonuçlara ulaştım özellikle gülüşüm ile ilgili hoşlanmadığım görüntü tamamen değişti emeğinize bilginize sağlık sevgiler.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Berna Gürol Sazan

  Berna hanımı tanıyan şanslı hastalardan biriyim.Hayatımda ilk defa mesleğini en iyi şekilde severek bütün hastalarına bu derece ilgili ve onlara yardımcı olmak için bu kadar çaba sarfeden doktorla karşılaşmamışdım.Kendisine cilt temizliği ve fraksyonel lazer tedavisi için gittim cildimin 2-3 günde bukadar iyi olacağını tahmin bile edemezdim..Gerçekten böyle bir doktorla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum..Herkesin gözü kapalı güvenle gidebilecekleri bir doktor herkese tavsiye ediyorum onu tanıma şansını sizde yaşayın..

  Hata oluştu, tekrar deneyin