Uzmanları gör

Hakkımızda

Adres bilgisi

Biruni Üniversite Hastanesi

Beşyol Mahallesi Eski Londra Asfaltı No:10 Küçükçekmece

34295 , Küçükçekmece ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Vakıf Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
80 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Barış Yılmaz Ercp(Endoskopik Retrograd Kolanjio Pankreotografi)

  Bizi Ercp ile ilgili dakikalarca bilgilendirdi. İlgisi alakası ve asistanınında aynı şekilde üst düzey alaka ve ilgisiyle birlikte bütün sıkıntılarımızı en aza indirgedi. Ameliyat başarıyla tamamlandı ve sonraki süreçtede yine alakasını hiç kesmedi . Kesinlikle tavsiye edilecek bir hocadır . Teşekkürler herşey için hocam


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Barış Yılmaz Ercp(Endoskopik Retrograd Kolanjio Pankreotografi)

  Barış bey safra yollarımlarımdaki taşı aldı. Korktuğum halde herşey çok iyi geçti gerçekten alanında çok çok iyi doktor


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Alper Öztürk Diğer

  30.04.2021 de mide küçültme + reflü ameliyatı oldum. Hiç bir sıkıntı veya aksama yaşamadım. Doktor Bey ve ekibi müthişler ilgi, anlayış, bilgi paylaşımı, hastanenin hijyene verdiği önem ve güler yüzleri ile çok güzel bir ekip. Ayrıca Doktor Beyin tecrübesi ve konulara hakimiyeti kesinlikle güven verici. En azından kendisiyle görüşmeden bir ameliyat kararı almamanızı öneririm.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Alper Öztürk Normal randevu

  Benim canımmm doktorum. İyi ki yollarımız kesişmiş. Tüp mide ameliyatı olmaya karar verdiğimde kesinlikle Alper hocam dışında başka kimseyi düşünmedim, karar verdiğim gibi randevu aldım ve görüşmeye gittim. O kadar ilgili o kadar kendinden emindi ki hiç tereddütüm olmadı. Zaten 1 hafta içerisinde de gerekli tahliller yapıldı ve ameliyatımı oldum. Üzerinden 3 ay geçti gerek kendisi gerek ekibindeki güzel melekler o kadar çok ilgilendi ki anlatamam. Şu an hiçbir sağlık problemim yok ve çok yüksek kilolarda olmamama rağmen 25 kiloyu verdim bile. Önümüzde uzun ve güzel bir yol var hocam, iyi ki tanıdım sizi.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Levend Özkan Sünnet

  2 yasindaki oğlumun hipospadias ameliyatıni gerçekleştirdi ve tek operasyonla başarılı bir sekilde gerçekleştirdi ameliyat oncesi ve sonrasi herkonuda bizi bilgilendirdi çok korkuyorduk korkularımizi yendik işinin ehli çok değerli bilim insanı levend Özkan hocamı herkeze tavsiye ederim iyiki varsıniz hocam Ailecek çok mutlu olduk en zor sorunumuzdan bizi kurtardı Allah ülkemizin basindan sizingibi kiymetli bilim insanlarıni eksik etmesin iyiki varsıniz.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Emir Nekay Diğer

  Göğsümdeki kist şüphesi ile Doktor Emir Nekay'a gittim. Çok ilgili bir doktordu ve çok yardımcı oldu. Ayrıca hastalıklı ilgili detaylı açıklama vererek beni rahatlattığı için kendisine ayrıca teşekkür ediyorum. Emir Bey gibi doktorlar iyi ki var.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Ertuğ Gül Psikoloji Randevusu

  Yaklaşık 4 aydır Ertuğ Bey'in danışanıyım. Kendisine başvurduğum dönemde çok kötü bir durumdaydım. Panik atağım ve OKB vardı. Hiç kurtulamayacağımı düşündüğüm ataklarım vardı artık yok denecek kadar az. Terapi sürecinde farkındalığınız artıyor ve kendinizi daha iyi tanımaya başlıyorsunuz. Her anlamda tamamlayıcı ve destekleyici etkisini gördüm. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. İletişimi ve analizleri çok başarılı. Samimi olması kendimi daha rahat ifade edebilmemi sağladı. Bilgisine ve tecrübelerine güveniyorum Yardım ve desteklerinden dolayı Ertuğ Bey'e teşekkürlerimi borç bilirim.. İyi ki varsınız.

  Saygı ve sevgilerimle.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ayla Özaltay Diğer

  Ayla Hanım'a sağ yumurtalığımda saptanan yapı için gittim, gittiğim doktorlar doğru düzgün ilgilenmeden farklı farklı teşhisler koyup bana yeterince bilgi vermeden beni gönderdiler. Ayla Hanım kesin sonuca ulaşabilmek ve gönül rahatlığıyla ordan ayrılabilmem için olabilecek bütün ihtimaller üzerinde durdu ve beni çok iyi takip etti. Son derece nazik ve anlayışlı bir insan kendisine ilgisinden ve mesleğini bu kadar hakkıyla yerine getirdiğinden dolayı çok teşekkür ederim.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Yüksel Sarıcalı Burun Estetiği

  Yaklaşımı ve güler yüzü ile benim korkularımı daha ilk görüşmeden yok etti yüksel hoca.
  Muazzam ilgi ve alakası ile de süreci stressiz geçirmemi sağladı ne morluk ne şişlik ne de acı çektim ayrıca burnumu da tam da çizimde gösterdiği gibi hatta ve hatta çizimden daha da güzel yaptı gayet memnunum :)


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Ertuğ Gül Psikoloji Randevusu

  Okb ve anksiyete konusunda yardım almak için basvurdugum psikoloğum. Yaklaşık 4 aydır gidiyorum ve kendimde cok gelişme görüyorum. Empati yeteneği, iletişimi ve analizleri cok başarılı, kendimi rahat ifade edebiliyorum ve yaklasimini cok başarılı buluyorum.Kendisine cok teşekkür ediyorum ve herkese gönülden tavsiye ediyorum


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar