Hakkımızda

Adres bilgisi

Biruni Üniversite Hastanesi

Beşyol Mahallesi Eski Londra Asfaltı No:10 Küçükçekmece

34295 , Küçükçekmece ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Vakıf Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
85 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Hazel Çağın Kuzey Doğum

  Canım doktorum riskli olan gebeliğimin her anında yanında olup her sorduğum soruya açıklayıcı ve şeffaf bir şekilde cevap verdi. Erken doğum aşamamda benim için en doğru kararı vereceğinden hiç şüphem yoktu. Çünkü farkındaydım en iyisi ne olabilir ne olmalı diye dusundugunun. Doktora güvenmek ne demek değerli hocam sayesinde anladım teşekkür ederim hocam.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Barış Yılmaz Gastroenteroloji Randevusu

  Son 2 yıldır mide ağrısı çekiyordum barış beyden önce bir kaç hekime gittim endoskopi oldum teşhis antral gastrit ve kös yetmezliğiydi fakat bir türlü mide ağrım geçmedi verilen tedaviler işe yaramadı artık psikolojik demişlerdi bende umudumu ciddi anlamda yitirmiştim taki barış beyle tanışana kadar oldukça sempatik fazlasıyla güler yüzlü ve ilgili sonsuz şükürler olsun bana verdiği tedavi yöntemiyle mide ağrımdan eser kalmadı şuan çok mutluyum kendisine minnettarım gerçekten yaşadığımı anladım tüm samimiyetimle söylüyorum çok teşekkürler sayın hocam


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Yüksel Sarıcalı Diğer

  Çocukluğumdan itibaren sık sık başıma gelen boğaz enfeksiyonlarımdan bir türlü kurtulamıyorum. Ve maalesef her antibiyotikle de iyileşemiyorum. Dr Yüksel bey muayenesi ile tam teşhis koyarak doğru ilac tedavisi ile kısa sürede toparlanmamı sağladı. Yüksel Hoca gibi hekimler iyi ki var... İlgisi, hekimliği, insaniyeti için kendisine çok teşekkür ederim.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Alper Öztürk Diğer

  Merhaba, ben 13/08/2021 tarihinde tüp mide ameliyatı oldum.
  Dr bey ve ekibinden Allah bin kere rağzı olsun o kadar ilgililer ve işlerinde çok profesyoneller. ameliyattan 2 gün sonra taburcu oldum ve 3. günümde işime başladım hiç bir ağrı sızı olmadan devam ediyorum.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Hazel Çağın Kuzey Doğum

  Harika bir insan , Hazel Hocam olmasaydı kesinlikle normal doğum düşünemezdim , doğum öncesi ve sonrasında da çok ilgili , her zaman ulaşılabilir , sorularınız olursa sizi detaylı bilgilendirir


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Barış Yılmaz Ercp(Endoskopik Retrograd Kolanjio Pankreotografi)

  Bizi Ercp ile ilgili dakikalarca bilgilendirdi. İlgisi alakası ve asistanınında aynı şekilde üst düzey alaka ve ilgisiyle birlikte bütün sıkıntılarımızı en aza indirgedi. Ameliyat başarıyla tamamlandı ve sonraki süreçtede yine alakasını hiç kesmedi . Kesinlikle tavsiye edilecek bir hocadır . Teşekkürler herşey için hocam


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Barış Yılmaz Ercp(Endoskopik Retrograd Kolanjio Pankreotografi)

  Barış bey safra yollarımlarımdaki taşı aldı. Korktuğum halde herşey çok iyi geçti gerçekten alanında çok çok iyi doktor


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Alper Öztürk Diğer

  30.04.2021 de mide küçültme + reflü ameliyatı oldum. Hiç bir sıkıntı veya aksama yaşamadım. Doktor Bey ve ekibi müthişler ilgi, anlayış, bilgi paylaşımı, hastanenin hijyene verdiği önem ve güler yüzleri ile çok güzel bir ekip. Ayrıca Doktor Beyin tecrübesi ve konulara hakimiyeti kesinlikle güven verici. En azından kendisiyle görüşmeden bir ameliyat kararı almamanızı öneririm.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Alper Öztürk Normal randevu

  Benim canımmm doktorum. İyi ki yollarımız kesişmiş. Tüp mide ameliyatı olmaya karar verdiğimde kesinlikle Alper hocam dışında başka kimseyi düşünmedim, karar verdiğim gibi randevu aldım ve görüşmeye gittim. O kadar ilgili o kadar kendinden emindi ki hiç tereddütüm olmadı. Zaten 1 hafta içerisinde de gerekli tahliller yapıldı ve ameliyatımı oldum. Üzerinden 3 ay geçti gerek kendisi gerek ekibindeki güzel melekler o kadar çok ilgilendi ki anlatamam. Şu an hiçbir sağlık problemim yok ve çok yüksek kilolarda olmamama rağmen 25 kiloyu verdim bile. Önümüzde uzun ve güzel bir yol var hocam, iyi ki tanıdım sizi.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Levend Özkan Sünnet

  2 yasindaki oğlumun hipospadias ameliyatıni gerçekleştirdi ve tek operasyonla başarılı bir sekilde gerçekleştirdi ameliyat oncesi ve sonrasi herkonuda bizi bilgilendirdi çok korkuyorduk korkularımizi yendik işinin ehli çok değerli bilim insanı levend Özkan hocamı herkeze tavsiye ederim iyiki varsıniz hocam Ailecek çok mutlu olduk en zor sorunumuzdan bizi kurtardı Allah ülkemizin basindan sizingibi kiymetli bilim insanlarıni eksik etmesin iyiki varsıniz.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar