Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Biruni Üniversite Hastanesi

Beşyol Mahallesi Eski Londra Asfaltı No:10 Küçükçekmece

34295 , Küçükçekmece ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Vakıf Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Alper Öztürk Normal randevu

  2 Agustos 2022 tarihinde doktor Alper bey'e tup mide ameliyati oldum. Gercekten isinde uzman oldugu bilgi ve tecrubelerini isini yansittigi o kadar belli ki. 3. Gun taburcu oldugumda 500 km yol yapip evime geldim. Agrim ameliyattan sonra hic olmadi denecek kadar azdi. En korktugum sey dren cekilmesiydi onuda doktor beyin uzman ekibinden arkadaslar kolaylikla hic hir aci agri sizi olmadan hallettiler. Bu operasyonu olmak isteyenler gozu kapali doktor beye emanet edebilirler kendilerini. Buradan bir kez daha tesekkur ediyorum kendisine.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Alper Öztürk Normal randevu

  Merhaba 05/07/2022 tüp mide ameliyatı oldum.önce biraz çekindim ama M.Alper hocam ve ekibinle danışınca içim rahatladı ve korkmadan ameliyatımı oldum.Alper hocam ve ekibine çok teşekkür ediyorum


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Levend Özkan Sünnet

  Oğlum Deniz'in sünnetini hiçbir sıkıntı yaşatmadan gerçekleştiren Levent hocama çok teşekkür ederim. Deneyimli ellerde sünnetin yapılması gerektiğine inanan bir kişi olarak, levent hocam doğru adrestir.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Alper Öztürk Normal randevu

  Merhabalar 28.03.2022 tarihinde mide küçültme ameliyatı oldum. Ameliyata dair bütün süreç çok başarılı idi. Alper bey ve asistanlarına sonsuz teşekkürler. İyi ki sizleri seçtim. :)


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Alper Öztürk Normal randevu

  Merhaba çok uzun süre obezite cerrahisi için doktor arayışındaydım.Şükür olsun ki, karşıma enerjisiyle, güler yüzlülüğe bana güven Sayın Alper Öztürk Hocam tanışma fırsatını buldum.23.06.2022 tarihinde Gastric Bypass ameliyatını oldum.Altın gibi olan ellerinize rabbim güç kuvvet versin.Alper Hoca ve Tüm ekibine teşekkürlerimi sunarım.Hiç tereddüt etmeden Alper Hoca kendinizi teslim edebilirsiniz.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Alper Öztürk Diğer

  14.06.22 Tarihinde Mide küçültme ameliyatı oldum. Her şey çok güzel ilerliyor herkes çok ilgili.. Alper beyin enerji ve güler yüzü insanı fazlasıyla motive ediyor. iyi ki yollarımız kesişti..


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Emir Nekay Diğer

  Safra kesesi taşından Dolayı Biruni Hastanesi Dr. Emir Nekay Hocaya gittim. Emir Hoca safra kesi taşının problemleri detaylı bir şekilde anlattı. 3 gün sonra ameliyata alındım. Emir Hoca ve Ekibi sayesinde ameliyatım başarılı bir şekilde geçti. 2-3 günde ayağa kalktım. Emir Hoca ile tanışmadan önce ameliyattan korkuyordum. Emir Hoca gibi doktorlar hep var olsun. Saygılar


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Cüneyt Koçaş Kardiyak Stent

  Herkese merhaba ve geçmiş olsun.2022 Ocak ayında Cüneyt hoca sayesinde kalp damarlarımdaki tıkanıklıklar stent takılarak açıldı.Kendisi hasta ilişkileri,tedaviye yaklaşımı ve en önemlisi tecrübesiyle bana hep destek olmuştur.Hep diyorum çünkü kalıtsal olarak damar sertliğim var.2015 yılından bu yana 7 kez anjiyo ve birer yıl arayla 5 stent takildi.Bu operasyonların 6'sı Cüneyt hoca tarafından yapıldı.Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Barış Yılmaz Endoskopik Tedavi

  Ben şiddetli Reflü sikayetiyle Barış Hocama başvurdum ve tedavimin en başından beri onunla ilerliyorum çok memnunum ve kendisini mesleki açıdan hayranım ve çok seviyorum kendisine herşey için çok teşekkür ederim


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Barış Yılmaz Endoskopi

  Merhaba, Ben barış doktor a safra kesesindeki taşimin kanala düşmesi sebebi ile gittim. Riskli operasyonu çok guzel bir şekilde sonlandırdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar