Bossan Hospital

(85 görüş)

Bossan Hospital, Gaziantep’de Gazikent bölgesinde toplam 42.000 m2’si hastane binası 20.000 m2’si de sosyal tesis olmak üzere toplam 62.000 m2 kapalı alana sahip ve toplam 500 yatak kapasiteli olarak ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bossan Hospital

Atakent Mahallesi 2015. Caddesi No:8

27580 , Şehitkamil ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Bossan Hospital, Gaziantep’de Gazikent bölgesinde toplam 42.000 m2’si hastane binası 20.000 m2’si de sosyal tesis olmak üzere toplam 62.000 m2 kapalı alana sahip ve toplam 500 yatak kapasiteli olarak planlanmış bir özel hastanedir.

SGK ile anlaşmalı olan hastanenin tıbbi bölümleri ise iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, nöroloji, dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, biyokimya, radyoloji, anesteziyoloji ve reanimasyon, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, ortopedi ve travmatoloji, kulak burun boğaz, üroloji, göz hastalıkları ve de ağız ve diş sağlığından oluşmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Burhanettin Gönüldaş Burun Estetik Cerrahisi

  Küçüken aldığığim darbeden dolayi burnumda hem egrilik vardi hem de kıkırdak yok denecek kadar azdı bikaçtane doktorla görüştüm hepsi daha önce böyle ameliyatlara girmedikleri için yapmaktan korktular yapmak istemediler beni hep başka doktorlara yönlendirdiler tam umudumu kesmiştim bir tavsiye üzerine Dr Buhranettin Gönüldaş la görüştüm kendisi bana daha önce böyle ameliyatlara girdigi için benim bi nebze olsa da korkumu aldı burun ameliyat sürecimde de hem doktorun ilgisi olsun hem de hemşirelerin ilgisi çok iyidi şuan 1 ay oldu ameliyat oldugum hiçbir sıkıntım yok hem görünümde hem de nefes almada adeta burnumla barıştım diyebilirim çok memenunum kendisine çok teşekkür ediyorum


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Burhanettin Gönüldaş Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Burnumdaki eğrilik ve kemerli görünümden dolayı başvurmuştum. Burun ameliyat sürecinden çok korkuyordum ancak çok ilgili, bilgili bir doktor. Süreci herşeyiyle anlatıp çok iyi bilgilendirme sayesinde gönül rahatlığıyla ameliyata girdim. Ameliyat sonrası süreçte ağrım olmadan süreci geçirdim. Şuan da 15 gün olmasına rağmen hem nefes alma hem de görünümden çok memnunum. Kendisine çok teşekkür ediyorum tekrardan.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Burhanettin Gönüldaş Geniz Eti Ameliyatı

  Doğduğundan beri ciddi şekilde horlayarak uyuyan kızım (2yaş 4aylık ) artık geceleri sık sık uyku apneleri yaşıyordu uygulanan hiç bir tedaviden memnun değildik sonuç alamıyorduk ta ki doktorumuzla tanışana kadar kendisini çocuk doktorumuz önerdi ilk muayenede geniz eti ameliyatı olması gerektiğini söyledi ve çok hızlı bir şekilde ameliyat randevumuz oluşturuldu ve kızım doğduğundan bu yana ilkkez sessiz ve huzurlu uyudu dün gece. Bütün korkularımı Hocamız sağolsun teskin etti kuzumun rahat nefes almasını önce Allah’a sonra Burhanettin Hocamıza borçluyuz çok teşekkürler Hocam


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Burhanettin Gönüldaş Horlama Cerrahisi

  Uzun yıllardır burnuma bağlı olarak nefes alma sorunları ve horlama şikayetim vardı. Birçok doktor ile görüşmeme rağmen Burhan Hocamın ilgisi, detaylı bilgi verişi ve heran ulaşılabilir olması bende güven yarattı ve ameliyata karar verdim. Aynı anda hem burun hem damak operasyonu geçirdim. Bu zorlu süreçte bana destek olan Hocama çok teşekkür ederim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Burhanettin Gönüldaş Diğer

  1 hafta önce çene ameliyatı oldum yani çenemde sivrilik vardı çok rahatsız oluyordum. Her aynaya baktimda öz guvenim olmamaya ve çevremdeki insanlardan utanmaya başladım. Her girdim ortamlardan çekinerek giriyordum. Hep ameliyat olmak istemişimdir ama korkuyordum nasil olcak diye hep bir endişe vardı içimde sonunda karar verdim ve Burhanettin hocamı araştırdım ve yanina gittim korkarak gitmeme rağmen o kadar sakin ,güler yüzlü beni karsiladi ve detaylı ameliyatim hakkında bana korkmamam gerektiği güzel anlatımı beni çok rahatlatti ve ameliyati olmaya karar verdim. Iyi ki olmusum diyorum allah razi olsun doktorumuzdan ne korku ne de endisem kaldi. Gerek ameliyat oncesi gerek ameliyat sonrası ve bana hep destek oldu motivasyonumu yukselti ,yanımda oldugu için ve bana cesaret verdiği icin doktoruma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Burhanettin Gönüldaş Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Ben daha önce ameliyat geçirdim ve burnumda ameliyat sonrası delik oluşmuştu.Bu şikayetimden dolayı burnumdan hiç nefes alamıyordum, merdiven çıkamıyordum ve gece uyuyamıyordum. Bu nedenle gittiğim doktorlar ameliyat yapamayız, çok zor , iyileşmez diyerek bana Ümit vermediler ve çok üzülüyordum. Bir yakınım DR.Burhanettin beye ameliyat olmuştu onun tavsiyesiyle kendisine gittim. Kendisi bu ameliyatı sürekli yaptığını ve yapabileceğimi söylediğinde çok rahatladım .Çok ilgili ve başarılı bir doktor , bana ameliyat sürecini yapılacakları detaylı anlattı .Kendisine çok güvendim ve ameliyata karar verdik .Ameliyatım çok iyi geçti ve delik çok büyük olmasına rağmen tamamen kapandı.Burun şeklimde tam istediğim gibi oldu. Artık çok rahat nefes alabiliyorum, burundan nefes almanın ne kadar güzel bişey olduğunu anladım.Yeniden doğmuş gibi oldum. Çok teşekkürler hocam , Allah razı olsun, iyi ki varsınız. Herkese sizi tavsiye ediyorum…


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Berfin Ökmen Özkan Doğumda Epidural (Ağrısız Doğum)

  Doktorumdan çok memnunum. Güleryüzlü açıklayıcı sorularınızı cevaplayan bir doktor. Muayene sürecinden doğum sürecine kadar herseyi ustalıkla yönetiyor. İlk doğum olmasına rağmen sayesinde rahatlıkla doğumumu yaptım. Doğum sonrası hiçbir komplikasyon olmadı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yusuf Tüylü Lazer Ameliyatı

  Lazer ameliyatı olmak için çok detaylı araştırma yaptım Gaziantepte nerdeyse bütün bilindik doktorlara muayene oldum hiçbiri bana güven vermedi ta ki Yusuf Tüylü hocamı tanıyana dek.O kadar güzel anlattı ki herseyi kafamda soru işareti bırakmadı.Smile lazer gerçekten mükemmel bir yöntem olduğum gün ne ağrı ne de batma olmadı. Ameliyat olmadan önce 4 derece miyop 3 derece astigmatim vardı ertesi gün kontrole gittiğimde iki gözümün derecesi sifirlandi.Bu kadar rahat ve iyileşme surecinin kolay olacağını bilseydim daha önce olurdum ameliyatı. Olmayı düşünen herkese Yusuf hocamı ve Smilelazeri öneriyorum..


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yusuf Tüylü Göz Hastalıkları Randevusu

  3,5 ay önce smile lazer oldum ve çok memnunum. Kendisi işinin ehli ve bi o kadar da ilgili bir doktor


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yusuf Tüylü Lazer Ameliyatı

  1 hafta önce smile lazer ameliyatı oldum 10 dakika gibi kısa bir sürede iyikide olmuşum diyorum gözlükten kurtuldum etrafa bakış açım değişti gerçekten çok teşekkür ederim Yusuf bey


  Hata oluştu, tekrar deneyin