Bilgileri düzenle Randevu al

Bursa Muammer Ağım Devlet Hastanesi Sahil Binası kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkla... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Bursa Muammer Ağım Devlet Hastanesi Sahil Binası kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Bursa Muammer Ağım Devlet Hastanesi Sahil Binası Bursa ilinde İstiklal Cad.no:127 Gemlik Muammer Ağım Dvh Gemlik adresinde bulunmaktadır. Bursa Muammer Ağım Devlet Hastanesi Sahil Binası bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2245131168 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Adres bilgisi

 • Bursa Muammer Ağım Devlet Hastanesi Sahil Binası

  Cihatlı Mahallesi İstiklal Cad. No:127 Gemlik Muammer Ağım Dvh, Gemlik

  16600, Bursa,

  İletişim bilgileri +90 513...

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hasan Körükçü

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • kararsızım

   hastanede igilenmeyen bir doktordur ancak özeine gidersen inceler zaten hepsi öyle ama durumu olmayan insanlar ne yapsın biraz duyarlı olalım cocukların saglıgı herşeyden önemli

  • memnun değilim

   sn dr bey 19 04 2011 tarihinde 3 yaşındaki oğlumu sağ koltuk altında kabarcık ve balgamlı öksürük şikayetiyle size getirdim siz de bakar bakmaz bademcik enfeksiyonuna bağlı kızıl enfeksiyonu deyip 8 tane penisilin ve bir şurup vererek gönderdiniz.6 iyne olmasına rağmen geçmedi uzmanlara götürdüğümüzde oradaki dktrun ne alakası var deyip sadece alerjik bir durumun olduğunu söyleyip bir şurup ve bir kremle iki günde oğlumu tedavi etti.dikkatli muayene etmediğinizi düşünüyorum çocuğum çok acı çekti.lütfen acele karar vermeyin.bir sürü yan etkili ilaçların yavrularımızın körpe bedenlerine enjekte edilmesine sebep olmayın.

 • Yaşar Altun

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   ben 2009da doğum yaptım doktorum yaşar altundan çok memnun kaldı şuan 1 aylık hamileyim yine yaşar altuna gidicem hayatımda gördüğüm en iyi doktor inşallah hala aynı hastanede çalışıyordur

 • Şahmeran Çelenkoğlu

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Şahmeran hocamıza burun kemiği ve etcik ameliyatı oldum. çok ama çok memnun kaldım. yakınlarım burun ameliyatı olduğunda burunları ve yüzlerinin şişip morardığını söylediler, bende bu ve benzeri şeyler olmadı. Çalışma hayatında başarılar diliyorum.

  • çok memnunum

   Hastalarına karşı çok anlayışlı ve işinin uzmanı bir doktor oğlumun ameliyatında çok ilgılendi kendisine çok teşekkür ediyorum . çevremdeki çoğu insanlarda çok çok memnun dur kesinlikle tavsiye ederim ..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Özgür Yazar

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   hem iyi bir doktor hem de harika bir insandır. özelden tekrar hastaneye dönmesine sevindim.

  • çok memnunum

   Öncelikle gönül rahatlığıyla söyleyebilirimki çok iyi ve işinde uzman bir doktor. Hastasıyla birebir ilgilenip, şikayetlerini çok iyi dinleyen bir hekim, hatta eğer sohbeti seviyorsanız, kendisi çok iyi bir arkadaş desem yeridir, çünkü siz güle oynaya bir şey sorarken, o da gülüyor, bu da size güven veriyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • İnan Keskin

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   İnan Bey ,n hastası olduktan sonra hayatım değişti. kendisi kararlılıkla beni destekledi ve çözümü artık olmicak dedğim bir rahatsızlığımı tedavi etti. Allah önce ondan sonra beni tedavi noktasında hep destekleyen eşimden razı olsun. Kendisi şu an Jimer de çalışıyor . mükemmel derecede işini iyi yapan bir doktor şiddetle tavsiye ediyorum!!!

  • çok memnunum

   Ilgi alaka guleryuz meslek aski hersey ondabugune kadar gittigim onca dr onca para o kadae luzumsuzmus ki sayesinde anladim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at