Bursa Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi

(3 görüş)

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bursa Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi

Sıcak Su Mevkii Gaziakdemir Mah. Dr. Rüştü Burlu Cad. No: 20

16080 , Osmangazi ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sedat Akyol İç Hastalıkları Randevusu

  Sedat Bey, gerçekten hastasına yardımcı olmak için gayret gösteren bir hekim. Benim mide - bağırsak şikayetlerimi önce sorular sorarak anlamaya çalıştı. Sonrasında fizik muayene ile ön tanısını güçlendirdi. Geçmiş hastalıklarımı inceledi. Benim sorularıma, hiç birisini atlamadan detaylı yanıtlar verdi. Çok ilgili, güler yüzlü, olgun tavırlara sahip bir hekim. Kendisine teşekkür ediyorum ve başarılı-sağlıklı bir hayat diliyorum. İlker B.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Fatma Gülşah Bozkurt Sporcu Beslenmesi

  Merhaba Gülşah Hanımı Fizik tedaviye başladığım sırada tanıdım harika motive ediyor Güler yüzlü sempatik çok tatlı . Resmen sağlıklı beslenmeyi öğreniyorum. Çok şeyi denedim başaramadım diyorsanız kesinlikle Gülşah hanıma gitmelisiniz. Kesinlikle farkındalık kazanacaksınız. Tavsiye ederim.


  Z
  Doktor: Dyt. Fatma Gülşah Bozkurt Diyetisyen Randevusu

  Dyt. Fatma gülşah bozkurt'a zayıflamak için gidiyorum ve çok memnunum güler yüzü, pozitif enerjisi ile çok ilgili bir doktor diyet listesi ve uyguladığı yöntem çok başarılı çok sevdim kensisini tavsiye ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar