Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi

(9 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi

Hamidiye Mahallesi Rauf Denktaş Caddesi No:17/A

Çanakkale ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Önder Birben Diğer

  Annem Önder Bey'e böbrek ağrısı sebebiyle muayene olmak üzere gitti. Önder Bey, başka doktorların tomografiden de okumakta zorlandıkları durumu röntgenden görüp annemin taş düşürdüğünü fark etti, doğru tedaviye yönlendirdi. Ayrıntılı açıklamaları ve canayakın tavrı ile yalnızca annemin değil tüm ailemizin içini rahatlattı. Annem de sağlığına kavuştu.


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Altuğ Özağaç Rinoplasti

  Altuğ bey e burunda kemik eğriliğinden ameliyat oldum. Ameliyat öncesi gayet ilgiliydi fakat ameliyattan bir süre sonra tekrar nefes alamamaya başladım kontrole gittiğimde Kıkırdağın eski halini almaya başladığını söyledi. Başka KBB uzmanına muayene olduğum sırada burnumda ameliyattan kaynaklı büyük ölçüde septum perforasyonu oluştuğunu öğrendim. Altuğ bey oluşan septum perforasyonundan bana hiç bahsetmedi. Ameliyat olduğuma çok pişmanım. Burnumdan nefes alamamaktayım ve 2. bir ameliyat olmam gerekiyor.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Emre Arıkan Diğer

  Ayak bileğimde parçalı kirik sonucu kendisiyle acilde tanıştık.iyiki o gün emre bey nobetciymis o kadar minnettarım ki... 3 hafta önce ameliyat oldum sonu ne olur bilemem ama bizimle o kadar güzel ilgileniyorki ne desem az. Kontrol günümü iple çekiyorum. Acilden girdiğimiz andan itibaren tüm ağlamalarima bagirmalarima rağmen korkularım için yanimda duran ameliyattan çıkana kadar tüm sorularıma büyük bir sabırla cevap veren mükemmel bir doktor. Ameliyat sonrası odamızı paylaştığımız diğer hasta bile ne kadar şanslısın böyle bir doktor görmedik diyecek kadar mükemmel.(Tüm süreç bittikten sonra yorumu guncellerim)


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Önder Birben Diğer

  Beş yıldız çok memnun kaldım kendisine canı gönülden teşekkür ederim beni idrar yolundan açık ameliyat yaptı tam 6 saat süren ameliyat sonrasında beni sağlığıma kavuşturdu çok sıkıntım vardı şimdi çok rahatım


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Emre Sedar Saygılı Diğer

  Gerçekten işinin uzmanı bir hekim. Hamileliğimde yaşadığım tiroid sorunu için kendisine danıştım. Çok başarılı bir tedavi süreci geçirdim. Oldukça güler yüzlü, ilgili ve objektif bir hekim. Herkese tavsiye ederim.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Altuğ Özağaç Çok methini duydum.

  Burun ameliyatları çok hassas ameliyatlar olduğu için çok titiz davrandım ve Sn. Altuğ Bey'e muayene oldum. Sonrasında ameliyat kararı aldım. Abartmıyorum bu yaşıma geldim böyle doktor görmedim. Mükemmel ötesi hangi özelliğini sayayım. 11.07.2019 tarihinde ameliyat oldum. Hemşirelerin açtığı damar yolu bile sayın doktorumun ameliyatından daha acı vericiydim. Çok pozitif bir insan ayrıca sanıyorum alanında Türkiye'nin önde gelen doktorlarından biri abartıyorum gibi gelebilir kesinlikle öyle degil marifey iltifata tabidir. Ulkenin bu tip beyinlere ihtiyacı var iyiki tanıdım iyiki ameliyat oldum. M.Sahin ÇİĞDEM


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Altuğ Özağaç burun kemiği ameliyatı

  17.04.2019 tarihin de burun kemiği ve eti ameliyat oldum.ameliyata karar vermeden önce endişeli ve kaygılıydım.ancak doktorumla tanıştıktan sonra tereddütlerimin tamamı kalktı ve rahatlıkla ameliyat kararı aldım.geçirdiğim başarılı ameliyat sonrasında da doktorumun titiz dikkatli insani yaklaşımı sayesinde de kısa süre de sağlığıma kavuştum.alanında en ıyılerin başında gelen degerli hocama buradan tesekkür ediyor ve tum hastalara tavsiye ediyorum.Ali Murat Bektaş


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Altuğ Özağaç Normal Randevu

  Doktor bey cok ilgili, guleryuzlu.. samimi ve içten bir şekilde hastalarını bilgilendiriyor. 6 yaşında ki oğlum için gitmiştim. Oğlumu korkutmadan sakince muayene etti. beni de oğlumum rahatsızlığı ile ilgili tüm sorularıma cevap vererek bilgilendirdi Kendisi Çanakkale için büyük bir şans bence. Hiç düşünmeden randevu alabilirsiniz.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Altuğ Özağaç Burun ameliyatı

  İlgisi,alakası,güler yüzüyle çok iyi bir doktor .ameliyatla ilgili korkularım vardı ama beni bilgilendirerek sakinleştirdi.ameliyatım da ,sonrası da çok iyi geçti .Allah razı olsun ne kadar teşekkür etsem az. keşke bütün doktorlarımız mesleğini bu kadar severek yapabilseler.


  Hata oluştu, tekrar deneyin