Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Diyarbakır Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 5 adet ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Diyarbakır Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Dağkapı Kampüsü

Dr. Şeref İnal Öz Cd. Dağkapı

Diyarbakır ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Diyarbakır Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 5 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 13 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 6 adet göz hastalıkları uzmanı, 8 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 4 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 6 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Diyarbakır Devlet Hastanesi Diyarbakır ilinde Hastane Cad. Diyarbakır adresinde bulunmaktadır. Diyarbakır Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4122289193 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Semt Polikliniği

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Mesut Diğer

  Boyun fıtığından dolayı iki hastahaneye gittim ikisinde de doktorlar ameliyat olmam gerektiğini ısrarla söylediler,fakat ameliyatın risklerini biliyordum ,tavsiye üzerine Dr Abdullah mesut'a gittim.Kendisi de fıtığın çok ilerlediğini fakat ilaç tedavisi önerdiklerini söyledi.yazdığı ilaçlar ve egzersizler bana şifa sebebi oldu.7 yıl sonra bu yorumu yazdım.Aynı rahatsızlıktan geçen sene eşimin tedavisi için kendisine misafir olduk eşim iyileşti.Boyun fıtığı olana Bu doktoru şidetle tavsiye ederim.Allah kendisinden razı olsun.

  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Ferit Özdemir Diğer

  Babamı kalp rahatsızlığı yüzünden götürdük anjiyo olduktan sonra bana dedi ki Türkiye'nin neresine giderseniz gidin baypas yapmanız gerek.Baska bir doktorun yanına gittik stent taktılar.Çok şükür ki şu an babamın durumu iyi.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Mesut Diğer

  kardeşimin başında beyin tümörü tespit edildikten sonra Abdullah mesud ameliyat yaptı ameliyat yaptıktan sonra patoloji sonucu bekledik cikan patoloji sonucu malesef kötü huylu beyin tümörüydü Abdullah mesud çıkan sonuca göre bizi onkoloji Hastanesi'ne göndermesi gerekiyordu radyoterapi veya kemoterapi alması gerekiyordu hiçbir şekilde bizleri yonlendirmedi aradan geçen 6 ay sonra başındaki tümür tekrardan büyümesiyle yine ameliyat olması gerekiyordu bizde Ankara'ya gelip ikinci ameliyatını yaptık radyoterapi ve kemoterapi alıyor şuan çok şükür Allah'ıma şuan iyi.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Mesut Diğer

  Beyin kanaması sonucu 59 yaşındaki annemizi tedavi altina alan, 14 günlük yoğun bakım sürecinde sabırla, özveriyle, insani tavırları ve aynı zamanda iş ahlakı ile örnek davranışlar sergileyen değerli hocamıza buradan teşekkür etmek istiyorum.Tedavi sonrası yönlendirmeleri ile, lgi ve alakası sonucu annemiz sağlığına kısa zamanda kavuştu çok şükür... Gözünüz kapalı doktorumuza güvenebilirsiniz. Allah bir kez daha razı olsun hocamızdan ve tüm yoğun bakım ünitesi çalışanlarından...

  A
  Doktor: Uzm. Dr. Şemsettin Önen Diğer

  Geçen gün randevu saati geldiğinde gittiğim hastanede kapısında hiçkimsenin beklemediğini gördüğüm anda ve içeriye girdikten sonra ilgisiz ve alakasız duruşundan kendisinin nasıl bir doktor olduğunu ne yazık ki görmüş olduk..
  Şöyle ki, Toplum içerisinde var olan ilgisiz doktor ve burnu havada tavrı ne yazık ki bizleri uzuyor ve gün geçtikçe bu tarz doktorların sayısının artması açıkçası beni derinden etkiliyor. Herkesin maddi durumu el vermiyor ve insanlar borçlanarak artık özel hastanelerin yolunu tutmakta yolu buluyor.. Bizler sağlık hakkımızı kesintisiz ve aynı oranda almalıyız.
  1 aydır annemin dinmeyen bel ve ayak ağrılarına sadece ağrı kesimiyle çare bulmuş ve yazdığı ilaçların tamamı ne yazık ki ağrı kesiciden öteye gitmeyerek ilaçlar tükendiğinde ağrı tekrar baş göstermiştir..

  Yapmayın etmeyen bre efendiler .. yaziktir gunahtir..
  Dipnot,!! Yaptığım araştırma sonucu bu doktorun adı bir şebekeye karışmış kendisi mahkumlara para karşılığında rapor yazıp usulsüz işlem yaptığından kaynaklı hakkında soruşturma başlatılmıştır. Ve ne yazık ki böyle bir insan hala bu hastanede görev yapmaktadır.. konuyla ilgili detaylı bilgi almak için google da ismini yazmanız yeterli olacaktır..
  Sonuç olarak gitmeyin derim sağlık ocağında aile hekiminin yazacağı ilaçtan öte bir tedavi beklemeyiniz..

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Zeliha Deveci Bipolar Bozukluk Tedavisi

  2013 yılında bipolar belirtileriyle Dr.zelihanin yanına götürüldüm .O beni dikkatlice dinledi ve tanıyı koydu.onun sayesinde hastalığımin farkına vardım ve tedaviye daha kısa sürede cevap verdim .kendisi çok başarılı bir dr.dur .başarılarının devamını diliyor ve diğer psikiyatri dr.larina örnek teşkil etmesini temenni ediyorum

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Rojhat Altındağ Anjiyo

  Bu yıl anjiyo oldum şubat ayında. Kendisi ve ilgisinden çok memnun kaldım. Başarılarının devamını diliyorum. Mükemmel bir doktor...

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar