Diyardent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Diyardent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Hizmetler

Adres

Diyardent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Medya Kavşağı Kayapınar Caddesi 263. sokak Nurpolat 2 Sitesi Ablok Girişaltı ( DicleKent BestFırın Karşısı ve Sadık Künefe Karşısı), Kayapınar 21070
Diyardent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği logo

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (3)

Genel skor

  T
  Doğrulanmış
  Dt. Ahmet Elpeze İmplant

  Ahmet hocayla tanışmamızdan bu yana çeşitli tedavi sürecinden geçtikten sonra nihayet implant tedavisine başladık. Operasyon Ahmet hocanın da danışmanlığı eşliğinde çok rahat ve kısa sürede tamamlandı. Doktorum her zamanki gibi gayet ilgili ve profesyoneldi. Tedavinin ilk yarısı tamamlandı sayılır. Ahmet hoca tedavinin her aşamasında ve devam eden süreçte hep destek tam destek. Tedavinin diğer yarısınında iyi geçeceğini düşünüyorum. Ahmet hocayla tanıştığıma çok memnunum.

  C
  Doğrulanmış
  Dt. Ahmet Elpeze Diş Hekimi Randevusu

  Ön diş dolgu, lezyon tedavisi, dolgu yenileme ve diş çekme tedavilerim için Ahmet Hocaya ulaştım. Alanında çok iyi bir hekim. Tüm süreci profesyonelce planlayıp tamamlayan bir özelliği var. İlgisi, nezaketi ve açıklayıcı tavrı ile sonraki tedavilerde de kendisine danışacağım.

  N
  Doğrulanmış
  Dr. Dt. Muhammed Seyit Hekimoğlu Şeffaf Plak Tedavisi (Telsiz Tedavi)

  Ben çene tedavisi gördüm baya memnun etiler seyit bey bizi ilk başta çenemi herkes amiliyat ve estetik olarak görüyordu seyit bey sayesinde estetik olmadan bitirdik.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular