Diyardent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

(14 görüş)

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

2 ayrı şubemiz ile Agız ve Diş Sağlığı üzerine hizmet vermekteyiz. daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Diyardent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Medya Kavşağı Kayapınar Caddesi 263. sokak Nurpolat 2 Sitesi Ablok Girişaltı ( DicleKent BestFırın Karşısı ve Sadık Künefe Karşısı)

21070 , Kayapınar ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Diyardent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Mezopotamya Mahallesi 601. Sokak No:9/D

Kayapınar ,

İletişim Bilgileri +90 412...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

2 ayrı şubemiz ile Agız ve Diş Sağlığı üzerine hizmet vermekteyiz.

Hastalıklar

 • Ağız ve Diş Hastalıkları

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Fotoğraflar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ahmet Elpeze

  Diş Hekimi, Dt.

  • I

   Ben hocamızdan gayet memnunum. Yaklaşık 7-8 dişimi dolgu yaptırdım, 2 tane kanal tedavim oldu .Gayet memnunum .Gerek kişiliği, gerek doktorluk bilgisi olsun, sıcakkanlılığından memnun kaldım.Ağrısız, hissetmedim .İlaç yazdı.Verdiği ilaçlar gayet etkiliydi.Tedavim Ahmet Bey'le sonuçlandı.

  • R

   Sürekli doktorumuz,memnunuz kendisinden. Aile doktorumuz. Dolgularımı, kanal tedavilerimi ve implantlarımı yaptrdım kendilerine. Genel olarak doktorumuzdan memnunuz.Tedavi hakkında bilgi verdi.Sorduğum tüm soruların cevabını aldım. Bir çok arkadaşımı da yönlendirdim. Tedavim olumlu, güzel sonuçlandı.

  Tüm görüşlere (7) göz at


 • Nihat Evin

  Diş Hekimi, Dt.

  • A
   Konum: Diyardent Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Sedasyon

   6 yaşında ki kızımın tedavisi için başvurduk ...diş doktoru korkusu vardı aylarca süren hekim arayışımiz tesadüfen Nihat beyle son buldu.. sedasyon yöntemini önerdiler .bizde işlemi yaptırmaya karar verdik.islem verilen saatte hiç bekletilmeden gerçekleşti. personelde ilgili ve anlayışlıydi.saglikli günler dilerim..

  • E

   Doktor bey çok ilgili,işini dörtdörtlük yapıyor. Gece saat kaç olursa olsun ulaşabiliyorum. Randevularında tam dakik, hiç aksatma olmuyor, başarılı bir doktor. Benim ilk hamileliğimden sonra dişte sızı vardı, ağrı vardı.Bir şey yiyip içemiyordum. Ondan sonra Nihat Bey'in yanına gittim. Diş temizlendi, sinirler alındı, film çekildi ve o aşamada zaten bir diş kararmış durumdaydı. 1 kaç ay kontrol aşaması vardı. Sonrasında beyazlatma işlemine geçiyorduk. Ondan sonra beyazlatma esnasında ben hamile olduğumu öğrendim ve tedavim yarıda kaldı. O süreçte zaten yandaki dişlerede sıçrayacak dedi ve öyle oldu. Doğumdan sonra gittim. Zaten sinir alınmıştı.Sadece kaplama yapıldı. Ama çok doğal oldu. Kendi dişimden farkı olmadı.Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım.

  Tüm görüşlere (7) göz at


İlgili aramalar