Diyardent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

(23 görüş)

2 ayrı şubemiz ile Agız ve Diş Sağlığı üzerine hizmet vermekteyiz. daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Diyardent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Medya Kavşağı Kayapınar Caddesi 263. sokak Nurpolat 2 Sitesi Ablok Girişaltı ( DicleKent BestFırın Karşısı ve Sadık Künefe Karşısı)

21070, Kayapınar,

İletişim Bilgileri +90 850...

Diyardent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Mezopotamya Mahallesi 601. Sokak No:9/D

Kayapınar,

İletişim Bilgileri +90 412...

Hakkımızda

2 ayrı şubemiz ile Agız ve Diş Sağlığı üzerine hizmet vermekteyiz.

Hastalıklar

 • Ağız ve Diş Hastalıkları

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Fotoğraflar

Kuruluştaki doktorlar

 • Ahmet Elpeze

  Ahmet Elpeze

  Diş Hekimi
  Ben hocamızdan gayet memnunum. Yaklaşık 7-8 dişimi dolgu yaptırdım, 2 tane kanal tedavim oldu .Gayet memnunum .Gerek kişiliği, gerek doktorluk bilgisi...
  Müsait olduğu tarih: Pzt 21 Eki
  Randevu al
 • Nihat Evin

  Nihat Evin

  Diş Hekimi
  6 yaşında ki kızımın tedavisi için başvurduk ...diş doktoru korkusu vardı aylarca süren hekim arayışımiz tesadüfen Nihat beyle son buldu.. sedasyon yö...
  Müsait olduğu tarih: Sal 22 Eki
  Randevu al
 • Zafer Albayrak

  Zafer Albayrak

  Diş Hekimi
  İşinde çok başarılı ve güvenilir bir doktor. Ailecek uzun yıllardır uzmanlığından faydalanıyoruz.İşinde önceliği dişi kurtarmak olan bir hekim.Yıllar ...

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ahmet Elpeze

  Diş Hekimi, Dt.

  • I

   Ben hocamızdan gayet memnunum. Yaklaşık 7-8 dişimi dolgu yaptırdım, 2 tane kanal tedavim oldu .Gayet memnunum .Gerek kişiliği, gerek doktorluk bilgisi olsun, sıcakkanlılığından memnun kaldım.Ağrısız, hissetmedim .İlaç yazdı.Verdiği ilaçlar gayet etkiliydi.Tedavim Ahmet Bey'le sonuçlandı.

  • R

   Sürekli doktorumuz,memnunuz kendisinden. Aile doktorumuz. Dolgularımı, kanal tedavilerimi ve implantlarımı yaptrdım kendilerine. Genel olarak doktorumuzdan memnunuz.Tedavi hakkında bilgi verdi.Sorduğum tüm soruların cevabını aldım. Bir çok arkadaşımı da yönlendirdim. Tedavim olumlu, güzel sonuçlandı.

  Tüm görüşlere (7) göz at


 • Nihat Evin

  Diş Hekimi, Dt.

  • A
   Konum: Diyardent Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Sedasyon

   6 yaşında ki kızımın tedavisi için başvurduk ...diş doktoru korkusu vardı aylarca süren hekim arayışımiz tesadüfen Nihat beyle son buldu.. sedasyon yöntemini önerdiler .bizde işlemi yaptırmaya karar verdik.islem verilen saatte hiç bekletilmeden gerçekleşti. personelde ilgili ve anlayışlıydi.saglikli günler dilerim..

  • E

   Doktor bey çok ilgili,işini dörtdörtlük yapıyor. Gece saat kaç olursa olsun ulaşabiliyorum. Randevularında tam dakik, hiç aksatma olmuyor, başarılı bir doktor. Benim ilk hamileliğimden sonra dişte sızı vardı, ağrı vardı.Bir şey yiyip içemiyordum. Ondan sonra Nihat Bey'in yanına gittim. Diş temizlendi, sinirler alındı, film çekildi ve o aşamada zaten bir diş kararmış durumdaydı. 1 kaç ay kontrol aşaması vardı. Sonrasında beyazlatma işlemine geçiyorduk. Ondan sonra beyazlatma esnasında ben hamile olduğumu öğrendim ve tedavim yarıda kaldı. O süreçte zaten yandaki dişlerede sıçrayacak dedi ve öyle oldu. Doğumdan sonra gittim. Zaten sinir alınmıştı.Sadece kaplama yapıldı. Ama çok doğal oldu. Kendi dişimden farkı olmadı.Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım.

  Tüm görüşlere (7) göz at


 • Zafer Albayrak

  Diş Hekimi, Dt.

  • S

   İşinde çok başarılı ve güvenilir bir doktor. Ailecek uzun yıllardır uzmanlığından faydalanıyoruz.İşinde önceliği dişi kurtarmak olan bir hekim.Yıllar önce, kaybetmek olduğum bir dişimi kurtardı. Asla implanta yanaşmayan eşimin implantlarını yaptı çok memnun kaldı. Hiç tereddüt etmeden gidebilirsiniz. Zafer Bey'e güvenim sonsuz. Teşekkürler Zafer Bey...

  • A

   Tavsiye üzerine gittim.Köprü söküldü,yeniden takıldı.Kırılan dişim vardı, onun üzerine ek yapıldı.Daha sonra köprü yapıldı,diş temizlendi,diş taşları alındı.Hastaya yaklaşımı, davranışı,elinin hafifliği ve el pratiğinden memnun kaldım.Şikayetim ve tedavim hakkında bilgilendirildim.Şu anda bir sıkıntım yok, olduğunda ara ara uğruyorum.

  Tüm görüşlere (9) göz at