Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler (36)

Genel skor

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mustafa Köşker Göz Kapağı Cerrahisi

  Merhaba öncelikle Mustafa hocama çok teşekkür ederim.Göz kapağımda kist vardı ve senelerdir ameliyatından korkuyordum.Mustafa hocanın samimiyeti ve anlatımlarına güvenerek ameliyat oldum.Gerçekten kendisi başarılı mükemmel bir doktor.Ameliyat sırasında bile sonsuz güven sağlıyor.Ameliyatım çok başarılı geçti .Şuan göz kapağım harika görünüyor Mustafa hocamın sayesinde. Bizim artık aile doktorumuz ve büyük bir şansımız.Hocam iyiki varsınız size sonsuz teşekkür ederim.Saygılarımla.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mustafa Köşker Göz Kapağı Cerrahisi

  Dünya göz hastanesinde Mustafa beye annemi götürdüm. Göz kapağı düşüklüğü ve gözaltı torbaları için bir ön görüşmeye gitmiştik. Hikayemizi sizinle paylaşmak istiyorum. Hekimin verdiği güvenle ve deneyimi gözlemleyerek 2 saat içinde hem annem hem kendim Göz kapağı operasyonu geçirdik. Operasyonlara çok karşı biri olduğum için hastaneden çıktığımda bir daha yaptıramam diye düşündüğüm için hocanın müsaitliğine göre gün içerisinde operasyonu gerçekleştirdiler. Bir hafta geçti bugün dikişlerim alındı hem annem hem ben çok keyifliyiz çok mutluyuz böyle bir doktora karşılaştığımız için çok şanslıyız.
  Annemin görüş acısını oldukça kapatan iki santimlik bir fazlalık alındı; operasyonu çok hasta çok ince ince çalıştığını Mustafa Bey’in özellikle belirtmek istiyorum tavsiye ediyorum mutlaka kendisiyle tanışma mısınız diyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mustafa Köşker Blefaroplasti

  Merhabalar öncelikle Mustafa hocama çok teşekkür ediyorum . Göz kapaklarımdaki fazlalıkları aldırmak başta beni korkutmuştu . Ama hocamızın samimiyeti benim korkularımı azalttı . Çok memnun kaldım ağrı sızı hiç olmadı . Ameliyat sürecinin başından sonuna kadar açıklayıcı tavırları , güveni ilgi alakası güleryüzlülüğü için burdan da çok teşekkür ederim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mustafa Köşker intralase - Lasik

  Miyop ve Astigmat göz hastalıklarına sahiptim. Göz ameliyatı olmak için araştırırken bir kaç yerdeki yorumları dikkate alarak Mustafa Köşkere karar verdim. Ameliyat konusundaki tereddütlerimi olası sorularımın hepsini daha ben sormadan yönlendirme amaçlı cevaplamıştı. Gerçekten hastasıyla empati kurup onun için her şekilde destek olan ve ilgi gösteren bir hekimdir. Kesinlikle çok memnun kaldım gerek ameliyat esnasında sizi süreli aşamalar hakkında bilgilendirmesi olsun.Pek çok şeyi detaylıca açıklaması olsun oldukça sabırlı ve anlayışlıdır. Ameliyat sonrası süreçte hasta takibi süresincede oldukça yakından ilgili şikayetlerinizi ve tercihlerinizi dikkate alan mesleğinin en iyi temsilcilerinden biri olduğu düşünüyorum. Babam ve bir arkaşımıda yönlendirdim kendisi herkes çıktıktan sonra ilgi alakadan çok memnun kaldıklarını ifade ettiler.Kendisine çok teşekkür ediyorum.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mustafa Köşker Excimer Lazer

  Eşimin 25 yıllık gözlük çilesini sona erdiren; soğukkanlı, güvenilir, işinin ehli harika bir uzman. Sürecin en başından ameliyat ve ameliyat sonrasına kadar gösterdiğiniz özen ve ilginiz için sonsuz minnettarız. Tedavi sürecinin başından sonuna kadar açıklayıcı tavrınız, verdiğiniz güven,gösterdiğiniz ilgi alaka ve güleryüzünüz için çok teşekkür eder şükranlarımızı sunarız. İyi ki sizi tanımışız iyi varsınız hocam. Kariyerinizde başarılar dilerim...


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Keçiören, Güçlükaya Mahallesi Kızlarpınarı Caddesi No:7

İlgili aramalar