Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi kadrosunda 1 adet akupunktur uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi

Yıldızbağlar Mah.

Elazığ ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi kadrosunda 1 adet akupunktur uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, bulunmaktadır. Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Elazığ ilinde Yıldızbağlar mahallesi adresinde bulunmaktadır. Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4242333555 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Serkan Kırık Diğer

  Çocuğumuzun vücudunun yarısı felçliydi. Kendisinin ve diğer doktorlarımızın sayesinde 10 günde ayağa kalkarak evine gitti. Şimdi kilometrelerce uzakta olmamıza rağmen takiplerine Serkan hocamızla devam ediyoruz.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar