Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi kadrosunda 1 adet akupunktur uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, bulunmaktadır. Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Elazığ ilinde Yıldızbağlar mahallesi adresinde bulunmaktadır. Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4242333555 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Adres

Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi
Yıldızbağlar Mah., Elazığ
Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi logo

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (2)

Genel skor

  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Murat Gürger Randevu

  murat hocam çok saygıdeğer bir hekimdir benim parçlı kırıklı bacak ameliyatımı gerçekleştirdi tekrar burdanda teşekkür etmek istedim

  I
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Serkan Kırık Diğer

  Çocuğumuzun vücudunun yarısı felçliydi. Kendisinin ve diğer doktorlarımızın sayesinde 10 günde ayağa kalkarak evine gitti. Şimdi kilometrelerce uzakta olmamıza rağmen takiplerine Serkan hocamızla devam ediyoruz.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular