Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Enki Psikoloji

Toros Mahallesi Atatürk Bulvarı No:48/2

07070 , Antalya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Diğer

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Sinem Kasapoğlu Çözüm Odaklı Terapi

  Empati ve anlayış kurabilen beni rahatlatan bi seans geçirdim. Sinem hanım güler yüzlü ve sakinleştirici bir psikolog teşekkür ederim memnun kaldım.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Zekiye Zeybek Psikoterapi

  Araştırmalarım sonucu bir referans üzerine kendisine ulaştım. Hayatımın çok zorlu bir döneminde kendisine danıştım. Eşimle ve ailemle ilişkilerimde sorunlar vardı, doğru tespitleri ve yorumlarıyla artık daha farklı açılardan sorunlarıma yaklaşabiliyorum. Birkaç aydır seanslara devam ediyoruz, iyi ki terapiye kendisi ile başlamışım diyorum.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Sinem Kasapoğlu Psikoloji Randevusu

  Sinem hanıma kızımı götürüyorum yaklaşık iki aydır.Gayet güler yüzlü pozitif enerjisi olan biri.Kızımda çok seviyor isteyerek gidiyor.Oyun terapisi şeklinde ilerliyorlar ve şimdilik bizdeki etkisi gayet güzel.Tavsiye ediyorum.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Şenay Esen Normal Randevu

  Şenay Hanım ile sorunlarımın üst üste geldiği dönemde tamamen karamsar bi yapıdayken yollarımız kesişti ve iyi ki kesişmiş diyorum çünkü bana tek başıma olmadığımı aslında olduğumdan güçlü ve hayata farklı pencereden bakmayı öğretti şu an kendimi eskisinden daha iyi hissediyorum karşınızda sizi dinleyen kendinizi rahatça ifade edebilceğiniz birinin olması müthiş bir şey ilk başta çekinirim nasıl olacak diye düşünürken samimiliği içten ve güleç yüzlülüğü ile tüm endişelerinizi alıp götürüyor gerçekten kendinizi rahat hissediyorsunuz her seans sonrası kendimi daha iyi hissederek ayrılıyorum yanından. Ayrıca kendisi ve ofisteki herkes çok iyi ve samimiler ben çevremdeki herkese tavsiye ediyorum ve kesinlikle sizlere de tavsiye ediyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Şenay Esen Psikoloji Randevusu

  Terapiye başlamadan önce takıntılarım ve endişe sorunum vardı, seanslara gittikçe azalarak yok oldu. Ayrıca Atlatamadığım çocukluk travmalarıma EMDR sayesinde daha farklı açıdan bakmaya ve kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Verdiğim en iyi kararlardan birisi oldu. Şenay Hanım alanında çok ilgili ve uzman bir terapist. İyiki bu yolculuğa Şenay Hanım ile başlamışım.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Şenay Esen Psikoloji Randevusu

  İçimde çözemediğim herşeyi, çocukluk travmalarımı çözmemi sağladı. Bu yaşıma kadar psikoloğa gitmemekle çok büyük bir hata yaptığımı farkettim. Şenay hanımla yaptığımız seanslar hayatım için çok faydalı oldu. Sanki hayatta kaybettiğim yolumda kendi yolumu bulmamı sağladı. Kendimi daha iyi tanımamı sağladı. Bunun için de Şenay hanıma buradan tekrar çok teşekkür ederim. Ben de başta Antalya'da psikologları araştırdım ve şimdi iyi ki Şenay hanım ile bu yola başlamışım diyorum.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Pelinsu Sarı Psikoloji Randevusu

  Kendimi sevmeyen ve kendimle ilgili olumsuzluklar üretip onlara çok fazla takılan biriydim. Zorlandığım konular hala var tabii ki. Ama Pelin hanım kendi değerimi farketmemi sağladı. Bunların nedenlerini farkedip adım adım tedavi sürecinde ilerliyoruz. Daha da iyiye gideceğinden şüphem yok.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Pelinsu Sarı Psikoloji Randevusu

  Öncelikle İlgisi ve cana yakın tavrı size kendinizi evinizde gibi hissettiriyor. Eşimden kaynaklı Kronik depresyonum vardı. çok zor zamanlar geçirdim. Mücadele etmeye çalışsamda sürekli yorgun ve isteksiz hissediyordum. Pelin hanım ile yavaş yavaş takıntılarımı ve olumsuzluklarımı en aza indirdik. Sizin faklı bir pencereden bakmanıza yardımcı oluyor. Kendisiyle yine görüşüyoruz. Tavsiye edeceğim ender bir psikolog kendisi. İyiki yollarımız kesişmiş.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Pelinsu Sarı Online Danışmanlık

  Öğrenciyim kaygı problemim vardı geleceğim hakkında doğru kararlar alamadığımı düşünüyordum Pelin hanımla tanışana kadar hayatım Izdıraplıydı. Çok iyi bir dinleyici yol gösterici birisi Pelin hanım. Öyle farklı sorular sordu ki yaşamımda çok farklı pencereler açıldı. Daha sonrası için kaygı problemim yüksek oranda çözüme ulaştı. Başka herhangi bir problemle karşılaşırsam yine Pelin hanımı tercih ederim. Teşekkür ederim kendisine.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Pelinsu Sarı Oyun Terapisi

  5 yaşındaki kızımda yaşadığımız problemler nedeniyle yollarımız kesişti. Güler yüzü, samimiyeti, sabrı ve İlgisi ile kızımın gönlüne taht kurdu diyebilirim. Kızımın duygu durumlarına farklı bakış açısı sağlayarak bizimde Hayata farklı pencereden bakmamızı sağladı. Çoğu problemimizi geride bırakmamıza yardımcı oldu ve hala görüşmelerimiz devam ediyor. Gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim nadide psikoglardan birisidir. Başarılarının devamını diliyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin