Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Esenler Medipol Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Birlik Mah. Bahçeler Cad. No: 5 (Esenler Kültür Merkezi Karşısı)

34230 , Esenler ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Vakıf Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Emine Zeynep Yılmaz Pelvik Muayene Ve Pap Smear

  Emine hanıma ilk kez gittim kendisinin güler yüzlü tatlı dilli olması herşeyi tane tane açıklamasından memnun kaldım gayet ilgili bir doktor. Normal doğumumdan sonra o çatala çıkmaktan bile çok korkum vardı beni sakinleştirdi Smear testini ilk kez yaptırdım ağrı hissetmedim hiç bundan sonra da gideceğim tek doktor teşekkür ediyorum kendisine.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Şehruz Soysal Diğer

  İstanbul Medipol Esenler Hastanesi Şehruz Soysal a 6 haftalik hamile iken gittim.12.haftada ikili tarama testi yapilmasi gerekiyormus.Ama bunu bana 15.haftamda soyledi.Zamani gelmeden once bunun bilgisini vermedi..İkili tarama haftam gecti ve 15.haftamda ogrendigim icin bu teste giremeyecegimi ogrendim.Kendisinden memnun kalmadim.Sonuc olarak doktor degistirdim.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Şehruz Soysal Diğer

  İlk gebeliğimdi ve 35.haftamdan itibaren gitmeye başladım.Başka doktorda mağdur olmam dolayısıyla tanıştık müthiş bir insan aydınlatıcı ve yönlendirici tavırlarıyla gayet rahat bir doğum yaptım.Normal doğum planlarken zorunlu sebeplerden sezeryan doğum yaptım ve çok fazla destek oldu bana bu süreçte.Kişiliği doktorluğu ve merhameti çok güzel.Tavsiye ediyorum kesinlikle


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nuh Aldemir Randevu

  Doktor bey 5 sene önce oğlumun yenidoğan sünnetini yaptı. Eli çok uz kibar bir doktordu. Ertesi gün sargısını çıkardık ve hiç bir sorun yaşamadık. İnsan ne kadar olsa tedirgin oluyor. Çok şükür gayet düzgün sıkıntısız bir şekilde oldu. Bu gibi operasyonlar için etrafıma da tavsiye ediyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Onur Yüksel Bel Fıtığı Ameliyatı

  Bel fıtığım yüzünden yürüyemez hale geldimdi sağ bacağım çok kötüydü ağrılarım dayanılmaz şekilde çoktu 14 Şubat 2022 bel fıtığı ameliyatı oldum şimdi çok şükür çok iyiyim hiç bir ağrım kaldı amaliyat çok başarılı geçti sayın Mehmet Onur hocamdan Allah razı olsun kendisi amaliyat öncesi ve sonrası güler yüzlü ilgili bir doktor çok güzel ilgilendi kendise çok teşekkür ederim herşey için sevgilerle


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hüseyin Özcan Diğer

  Hüseyin hocama ilk muayeneden itibaren sonsuz güvendik eşim dün ameliyat oldu gerçekten burnunun komple yapılmış olmasına rağmen ne şiş ne morluk hiç bir sorun yaşamadık. Tecrübesini beyfendiliğini gerçekten çok iyi bi doktor herşey için sonsuz teşekkür ediyoruz.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Şehruz Soysal Diğer

  Hamilelik sürecinde 6.doktorum şehruz hanımdı bana çok yardımcı oldu 7. Aynimda kendisi ile tanişdık her bir ayrıntıyı bana itina ile acıklayisi beni çok rahatlatmişdi . Hamilelik süresinde araştırdığını tum detaylar ile ilgili olumlu yaklaşımı beni mutlu etti . Kesik atma olayı doğum sonrası toparlanma öncesi nde detaylı ultrasonlar kendisini çok sevdik gönül rahatligi ile gidebilirsiniz . Bu arada 9cm acikligim varken sezeryan diye kendimi paraladim yine de kızım sen normal dogurabilirsin sonra çok üzülürsün diyerek beni ikna etti ve rahatlattı . Bulunduğu hastahanedeki ebeler keza çok yardımcı oldular


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nur Cansu Yılmaz Hamilelik Testi

  Kendisi 2 kurumda çalışırkende hastasaydim. Ilgili bir doktor. Gebelik ve onun dışında da gittim. Gereksiz tahlilleri önermiyor. Bebek gelişimini takip ediyor. Cinsiyet söyleme de acele etmedi. Bazi doktorlar hemen cinsiyet söylüyor sonra fikir değişiyor. Ilgili bir doktor severek gittim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Onur Yüksel Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  15 temmuz 2021 de bel fıtığı ameliyatı oldum hocama. Allah razı olsun. Sürüne sürüne girip sapasağlam çıktım hocam çok ilgili alakalı. Çok başarılı bir doktor. En kaliteli diyebileceğim karşılaştığım en mükemmel doktor. Çok çok teşekkür ederim hocama.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Şehruz Soysal Diğer

  İlk gebeliğim ve ilk defa kadın doğuma gittiğim için gayet tecrübesizdim .Dr. Hanım benimle yeterince ilgilenmedi .Bazı endişelerim vardı bir soru sordum iki kelime ile cevap verdi. Detaylı açıklayıcı ve rahatlatıcı açıklamalar yapmadı. Aklımda bir sürü soru vardı. O olumsuz ve ilgisiz ortamdan dolayı hiç bir sorumu soramadım kendisine..

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar