Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mediko Sosyal Merkezi

(3 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mediko Sosyal Merkezi kadrosunda 5 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, bulunmaktadır. Eskişehir Osmangazi Üni... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mediko Sosyal Merkezi

Arifiye Mahallesi Meşelik Kampüs Mevkii

26000 , Eskişehir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mediko Sosyal Merkezi kadrosunda 5 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, bulunmaktadır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mediko Sosyal Merkezi Eskişehir ilinde Meşelik Kampüs Mevkii adresinde bulunmaktadır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mediko Sosyal Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2222393750 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Resmi Sağlık Merkezi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Mehmet Akif Erol Diğer

  Görme şikayetim nedeniyle başvurduğum Doktor Mehmet Akif Bey, oldukça kibar bir şekilde karşılayarak ayrıntılı bir şekilde muayene etti. Birçok sorumu detaylı bir şekilde cevapladı. Ülkemizde böylesi değerli doktorların olduğunu bilmek gurur verici.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Murat Ulaş Diğer

  Murat hocaya safra kesesi ameliyatim için başvurdum. Oldukça ilerlemiş şikayetine rağmen süreci çok iyi yönetti. Gerek ameliyat gerek sonrasındaki dönemde gösterdiği ilgi ve alakadan çok memnun kaldım. Başka hastane ve doktorları da ameliyat öncesinde deneyimledim ve murat hocanın tecrübe ve mesleki yeterliliği sayesinde süreci sorunsuz atlatabildim. Kendisine tesekkur ediyorum.

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Bülent Tünerir Koroner By-Pass Ameliyatı

  Eşim M.Yüksel'in by-pass ameliyatını oluşan tüm olumsuzluklara rağmen başarılı bir şekilde gerçekleştiren Sn. Prof. Dr. Bülent TÜNERİR hocamıza sonsuz teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını dileriz. Muhsin Yüksel

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar