Hizmetler

Adres

Fatih Andıran ve Nesibe Andıran Muayenehanesi
NEORAMA İş Merkezi (Armada yanı), Yaşam Cad. No:13A Daire: 4, Söğütözü, Ankara 06560
Fatih Andıran ve Nesibe Andıran Muayenehanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, ... Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Hür Sigorta, Şeker Sigorta, Inter Partner Assistance, Liberty Sigorta, Mapfre Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Anadolu Sigorta, Ace European Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (113)

Genel skor

  N
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Nesibe Andıran Büyüme Takibi

  Nesibe hocam, güleryüzü pozitif bakış açısıyla “anne” gibi çok seviyoruz. Bazı doktorlar çok negatif oluyor, moraliniz bozulup dönüyorsunuz… oğlumun büyüme hormonu tedavisinde de güzel yol katettik. Hocam ince ince hesaplarını yapıp bizi güzelce yönlendiriyor. Allah eksikliklerini vermesin

  I
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Nesibe Andıran Büyüme Takibi

  Ben Trabzon’dan Nesibe hoca hanıma gittim ,muayenehanesi fiziki koşulları çok iyi, çalışanları çok ilgili ve kibarlar. Muayene süresi, hocamın sizi karşıladığı andan itibaren çok iyi geçti. Nezaket ve güleryüzle karşıladı. Kızımın ergenlik takibi için gittik, süreç hakkında muayene öncesi bizi çok detaylı bilgilendirdi. Kızımın da sorularına çok detaylı cevaplar verdi. Güleryüzü ve bilgisi ile alanında uzman, hastası ile iletişimi güçlü,empatisi yüksek bir doktor. Muayene bölümü ise, odada mahremiyeti olan ayrı bir bölüm, bu da ileriki yaşları için de çok güzel düşünülmüş. Muayene sırasında çocuğa saygılı, açıklayıcı ve çocuğa bilgi veren ve onayını alan, çok nazik bir yaklaşımı var. Bundan sonra ergenlik takibi için başka doktora gitmeyeceğiz. Ayrıca herkese tavsiye ediyorum.

  H
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Nesibe Andıran Büyüme Takibi

  Nesibe hocama kızımın gelişim takibi için gidiyoruz. İleride pişman olup birşeyi atlamamak adına. Ayrıntılı ve sakince ilgileniyor, bilgi paylaşımı gayet güzel, muayene fiziki koşulları nezih. Umarım gelişim sürecimiz güzel ilerler.
  Ayrıca kızımdan kolayca kan alan Ezgi hanım da çok başarılı. damarları ince olduğu için kan alma işlemi zor okuyordu, kendisinin kolayca halletti.
  İyi çalışmalar dileriz

  B
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Nesibe Andıran Randevu

  Nesibe hocamızı kızımın tsh değerinin yüksek çıkması sebebiyle doktor arayışı içerisindeyken tanıdık. Şehir dışından muayene için gittik ve çok memnun kaldık.Güler yüzlü,çok bilgili,güven veren bir doktor. Konuyla alakalı sorularımızın hepsini biz sormadan açıkladı.Muayenesi çok şık, çalışanlar çok güler yüzlü ve ilgililer. Her konuda çok memnun kaldık.

  A
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Nesibe Andıran Büyüme Takibi

  Nesibe hocamin çocuklara yaklasimi, iletisimi cok farkli. Çok detayli olarak butun gelisimi, tetkikleri ve sonuclari anlatiyor ve insani cok rahatlatiyor. Birkac senedir 2 çocuğumun gelisim takibini yapiyor, kendisine ailecek cok güveniyoruz.

  Z
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Nesibe Andıran Büyüme Takibi

  Nesibe Hocama yaklaşık 2 yıldır oğlumuzu götürüyoruz, uygulayacağı çözüm ile ilgili kapsamlı bilgi veriyor, sorularımızı yanıtlıyor. Bilgisi, güleryüzü, sakinliği, dakikliği ile sadece ebeveynlerin değil çocukların da gönlünü kazanıyor. Hekim olarak zaten çok başarılı aynı zamanda da halden anlayan, saygıdeğer bir insan.

  G
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Nesibe Andıran Büyüme Takibi

  5 yaşındaki kızımın gelişimini kontrol için ilk kez gittik. Nesibe Hocamızın detaylı açıklamaları ve kızıma yaklaşımı sayesinde muayeneden çok memnun ayrıldık.
  Ekibinin de aynı şekilde çocuklarla ile iletişimi yüksek.
  Donanımının yanı sıra, anlayışlı, güler yüzlü doktorların ve çalışanların olduğunu bilmek güzel. Nesibe Hocamızla gelişim takibine devam edeceğiz.

  G
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Nesibe Andıran Ergenlik Gelişimi İzleme

  Erken ergenlik nedeniyle gittik. Detaylıca gelişim öyküsünü aldi, Doktor hanımın çocuğa güven veren, Destekleyici, detaylıca bilgilendiren bir iletişim tarzı var. Kendisinden çok memnun kaldim

  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Nesibe Andıran Ergen Hastalıkları

  Erken ergenlik için bugün ilk defa tanıştık Dr Nesibe hanımla tedaviye başladık memnun kaldık inşallah tedavi süresince görüşeceğiz

  G
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Nesibe Andıran Büyüme Takibi

  Nesibe hoca, muayenehanesi fiziki koşulları çok iyi, çalışanları çok ilgili ve kibarlar. Muayene süresi, hocamın sizi karşıladığı andan itibaren çok iyi geçti. Nezaket ve güleryüzle karşıladı. Kızımın ergenlik takibi için gittik, süreç hakkında muayene öncesi bizi çok detaylı bilgilendirdi. Kızımın da sorularına çok detaylı cevaplar verdi. Güleryüzü ve bilgisi ile alanında uzman, hastası ile iletişimi güçlü,empatisi yüksek bir doktor. Muayene bölümü ise, odada mahremiyeti olan ayrı bir bölüm, bu da ileriki yaşları için de çok güzel düşünülmüş. Muayene sırasında çocuğa saygılı, açıklayıcı ve çocuğa bilgi veren ve onayını alan, çok nazik bir yaklaşımı var. Bundan sonra ergenlik takibi için başka doktora gitmeyiz. Ayrıca hemşire muayenehane'de kan alıyor, kendisi de çok nazik, çocuğu rahatlatıyor. Şiddetle herkese tavsiye ediyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular