Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Fatih Andıran ve Nesibe Andıran Muayenehanesi

NEORAMA İş Merkezi (Armada yanı), Yaşam Cad. No:13A Daire: 4, Söğütözü

06560 , Ankara ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Nesibe Andıran Ergenlik Gelişimi İzleme

  İki buçuk yıldır kızımın erken ergenlik tedavisini takip etmekte olan Nesibe Hocam her gidişimizde aynı ilgi alakayı göstermekte , çocuklarla iletişimi çok iyi ,hastaları yoğun ancak randevu saatleri iyi ayarlanmış kendisine ve ekibine ilgi alakaları için teşekkür ederiz .

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Nesibe Andıran Büyüme Takibi

  Tavsiye üzerine Nesibe hocamla tanıştık. İyi ki tanıştık. Kızımla ilgilenmesi, detaycılığı, bize açıklamaları detaylı yaparak bilgilendirmesi,nezaketi ile kalbimizi fethetti. Teşekkür ediyorum kendisine ve kesinlikle tavsiye ederim

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Nesibe Andıran Gelişimsel bozuklukların erken tanısı

  13 ekim tarihinde Malatyadan oğlumun gelişimsel bozukluk sebebi ile gittiğim hocam saygılı sevgili hürmetli çocuk psikolojisine uygun davranan işin uzmanı ve bizleri sabırla dinleyen hep böyle ellerin ülkemizde var olması gereken doktorlarımız elinden öper saygılar dilerim. 6 ay sonra tekrar buluşacağız

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Nesibe Andıran Endokrin (Hormon) Testi

  Dr.Nesibe Hanıma kızımın boy ve vucud gelişimini muayene amaçlı gittik. Büyük bir problemimiz yoktu çok şükür sağlıklı gelişim kontrol ve düzenli takibi adına. Gerekli tetkikler yapıldı. Nesibe Hanım kızımın yaşına göre vücud gelişimi ile doğru orantılı gittiğini ve endişe edecek bir durum olmadı konusunda aydınlattı. 6 ayda bir gidiyoruz. Güleryüzlü ve ilgili bir doktor Nesibe Hanım .Teşekkürler

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Nesibe Andıran Ergenlik Gelişimi İzleme

  Yaklaşık bir bir yıldır kızım için erken ergenlik tedavi sürecindeyiz Doktorumuzdan inanılmaz mutluyuz, ilgisi, çocuklara olan güzel ve şefkatli yaklaşımı, detaylı biçimde yaptığı açıklamalar,kafamızdaki soru işaretlerini gidermesi gerçekten çok memnun kaldığımız noktalardan sadece birkaçı.Çalışan personelin ilgili ve çözüm odaklı yaklaşımları için de ayrıca teşekkürler.

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Nesibe Andıran Diğer

  Nesibe hoca 2 senedir kızımın ergenlik tedavisini yürütmekte. Kendisine gidene kadar 5 profesör daha ziyaret etmiştik ancak hiçbiri kızımda asıl bakması gereken değerlere bakmamıştı. Nesibe hoca ilk günden gerekli testleri yaparak doğru teşhisi koydu ve o günden buyana tedavimizi başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Hem kızımın hem de benim dilimden anlayan, her sorumuza sabırla yanıt veren muhteşem bir hekim ve daha da önemlisi insani yönü gelişmiş bir doktordur kendisi. İstediğim zaman kendisine ulaşabiliyor olmam da ayrıca benim için çok önemli. Hem Nesibe hanıma hem de tatlı ekibine teşekkür borçluyuz.

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Nesibe Andıran Gelişimsel bozuklukların erken tanısı

  4 yaşındaki oğlumun fiziksel gelişimi için gittik. Hocamız güler yüzlü, dikkatli ve çok ilgiliydi. Açıklamaları bizleri rahatlattı. Kaliteli ve işini iyi bilen bir hekim olduğu her halinden belli. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Nesibe Andıran Büyüme Takibi

  İyiki yolumuz Nesibe hocama düştü kızım yaşıtlarına göre bir hayli kısaydı önerdiği tedavi yöntemiyle boyunda kısa bir sürede güzel sonuçlar aldık tedavi sürecimiz devam ediyor karşısındaki insanla empati kurabilen kaygılarınızı dikkate alan sizi sonuna kadar dinleyip cevap verip sizi rahatlatan en önemlisi işine çok hakim ve güven veren bir doktor hiç düşünmeden tereddüt etmeden gidebileceğiniz birisi kesinlikle tavsiye ederim

  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Nesibe Andıran Büyüme Takibi

  Öncelikle kızımla iletişimi harika. Sonra bizim hassasiyetimize karşı çok duyarlı. Zaten bilgi ve tecrübesi ortada. Yaklaşık üç yıldır kızımın troid takibi için kendisine gidiyoruz. Hem insan olarak çok seviyoruz hem de sağlık anlamında ona çok güven duyuyoruz. Allah razı olsun ondan.. Aklınız ve gönlünüz rahatlıkla gidebilirsiniz.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Nesibe Andıran Paratiroid hastalıkları (hipoparatiroidi, hiperparatiroidi, kalsiyum ve D vitamini bozuklukları)

  4 aylık olan kızımın tiroidlerinin çalışmaması ve tedavisi hakkında hocamızdan gerrekli bilgileri aldık.takip altında ilaç kullanmaya devam ediyoruz.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar