Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 4 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk en... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Osmangazi Mahallesi Kadıdeğirmeni

27010 , Şehitkamil ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 4 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 23 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, bulunmaktadır. Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Gaziantep ilinde Osmangazi mahallesi Kadıdeğirmeni 75.yıl - adresinde bulunmaktadır. Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3423600888 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sedat Sımsık Diğer

  Mükemmel bir doktor geçen sene 16 Mayıs'ta ameliyat oldum. Akut apandisit özel hastanede yapılmayacak ameliyat oldu. Allah razı olsun ben Salih İsmet güneş. Hakkınızı helal edin.

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Koparal

  Sayın Mehmet Hocamla 2007 senesinde tanıştık.Premetüre doğan oğlumda gelişen zatürre sonucu yoğun bakıma aldılar.Önce,kullanılan antibiyotiklerin fayda etmemesi sebebiyle tedaviye cevap alınamadı.Mehmet hocamın müdahalesi ve ilaçları değiştirmesiyle hızla iyileşen oğlum şuan 13 yaşında.Bunu önce Allah'a sonra Mehmet hocama borçluyuz.Kendisi belki hatırlamaz bile ama kendisine minnetimiz ömrümüzce sürecekdir.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar