Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Eyüpoğlu Mahallesi Hürriyet Caddesi No:40

27010 , Şahinbey ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Secaattin Gülşen Diğer

  Sağ kulağımda çınlama ve işitme azlığı şikayetiyle doktora gittiğimde kulak zarımın tamama yakın delik olduğunu,kolesteatom denen kistin kulak içine yayıldığını ve örs kemikçiğinin tamamen eridiğini öğrendim. Temmuz ayının başında Secaattin bey ameliyat planını yaptı.Kulak arkasından kesi yapmadan kulak deliğinden girerek aynı ameliyatta hem zarı onardı hem kolesteatomu temizledi hemde yeni kemikçik taktı.Ameliyat sonrası tek bir ağrı kesici kullanmadım.Ameliyat sonrası 13. gün kulağımdaki tamponu çıkardığında baya duyuyordum.Şuan işitmem gayet iyi.Bu kadar kısa sürede böyle bir sonuç beklemiyordum.Secaattin beye çok teşekkür ediyorum.Ameliyattan hafif baş dönmesiyle öğlen çıktım ve akşamında dışarı çıkıp gezdiğimi hastane civarında kahve içtiğimi Secaattin beye söylemedim tabi:)


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Secaattin Gülşen Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Değerli hocamiz tarafindan 21 Haziran tarihinde sağ kulagimda işitme kaybi ve kulak zari deliği ameliyati oldm.Çok uzun süredir işitme kaybim vardi ve yanliş teşhisler nedeni ile tedavisinin mümkün olmadigi söyleniyordu.Ama doktorumuz dogru teşhisi koydu ve başarılı bir ameliyat ile işitme de olumlu yönde bir artış oldu.Teşhisi koymasi,sorunu anlamasi cok onemliydi.Hem tıbbi alandaki başarisi hem de mütevaziliği ve hastasi ile olan iletişimi,ilgisi cok iyiydi.Iyi ki karşilastik.çok memnun kaldim.İşitmenin ne derece onemli oldugunu bildigim icin umarim şifa arayan herkes bu yorumumu okur ve doktorumla yollari kesişir.Kendisine başarilar diliyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Secaattin Gülşen Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Uzun yıllardır burnumdaki kemik eğriliğinden dolayı solunum problemi yaşıyordum. Birçok doktorla görüştüm ama hiçbiri içime sinmedi ta ki Secaattin beyle görüşene kadar. Görüşmemizden kısa süre sonra ameliyat oldum hem solunum problemim çözüldü hem de burnumun dış görünüşü düzeltildi. Burnum tamamen doğal görünüyor. Ameliyat öncesinde de sonrasında da Secaattin bey her zaman ilgiliydi. Bu kadar yetenekli ve bu kadar iyi bir doktora denk geldiğim için çok mutluyum. Doktorum sayesinde süreci çok kolay ve rahat atlattım. Kendisine sonsuz teşekkürler.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Secaattin Gülşen Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Kulağımdaki duyma kaybından dolayı gittiğim hastanede Hocam Secaattin Bey’in muayenesi sonrası takipli bir şekilde kontrollerim devam etti. Daha sonra ameliyat kararı alındı. 2 ay önce ameliyat olmuştum. Şu an ameliyat sonrası kontrollerime gidiyorum. Ve gayet sağlıklı bir ameliyat gerçekleştiğini. İyileşme sürecimin gayet güzel gittiğini açıklıyor. Kendisi gayet anlayışlı,kibar ve ilgili birisi. Muayene sürecimden bu yana hastalığımla ilgili her türlü bilgiyi vererek beni hem aydınlattı hemde rahatlattı. Şu an kulağım gayet iyi durumda. Başta Secaattin Gülşen hocam olmak üzere,benimle ilgilenen ekibine çok teşekkür ediyorum.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Secaattin Gülşen Kulak Burun Boğaz Randevusu

  28 yaşında ani işitme kaybıyla sesleri duyamaz olan kızımın ameliyatı için karar verdiğimizde Gaziantep yollarına düştük. Kendisi bugüne kadar karşılaştığım en başarılı doktor. Secaattin hocamla karşılaşınca başka hiç kimseye güvenemeyeceğimi anladım.
  Çok hızlı bir şekilde ön tetkikler sonuçlandı ve ameliyat tarihini en kısa zamanda verdi. Koklear implant ameliyatını dakikalar içinde yaptı. Ameliyattan sonra iyileşme sürecini takip etti. Ameliyat izi belli bile değil.
  Secaattin hocam mesleğini severek yapan, özveriyle çalışan yüce gönüllü bir doktor. Evladıma ses verdiği için minnettarım kendisine.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Secaattin Gülşen Kulak Estetiği

  Secaattin beye kepçe kulak ameliyatı için başvurmuştum. Ameliyat olmadan önce farklı hekimlere de başvurmuştum ama Secaattin bey aklımda oluşan bütün sorulara net ve anlaşılır açıklamalar getirdiği için ona ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat hazırlık sürecinde, ameliyat boyunca ve ameliyat sonrasında her aşamada tedirgin etmeden bilgilendirmesiyle, ilgisiyle güleryüzüyle alanında gerçekten bir numara. Ameliyat olalı 1 ay oldu ve sonuç mükemmel. Oldukça doğal ve nüks etme korkusu olmadan 45 dakika süren bir ameliyatın ardından yeni görüntüme kavuştum. Buradaki yorumlar benim için önemli referans olmuştu anlatılanlar az bile kalıyor diye düşünüyorum. Secaattin bey sizin için sizden iyisine karar veriyor. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum. ..


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Secaattin Gülşen Burun Estetik Cerrahisi

  1 hafta önce burnumdan ameliyat oldum. İki burnumda tıkalıydı.Ameliyattan çıktığım an bile rahatlıkla nefes almaya başladım.ameliyathane ekibi çok iyi,anesteziden uyanırken bile çok rahat uyandım. Ağrım bile olmadı. Hocamın hasta takibi çok iyi. Gözüm kapalı güvendim. Gerekmedikçe ameliyat asla yapmıyor. Ne kadar teşekkür etsem az…


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Secaattin Gülşen Kulak Estetiği

  Doktoruma ne kadar teşekkür etsem bilemiyorum. Daha önce geçirdiğim kepçe kulak ameliyatından istediğim sonucu alamadığım gibi içinde kalan ameliyat ipleri nedeniyle ağrılarım vardı. Secaattin Beyin ne kadar iyi bir doktor olduğunu hep duyuyordum. Gerçekten de mükemmel bir doktor. Muayeneye gittiğimde ben anlatmadan kendisi tanıyı zaten koydu ve hemen ameliyat yaptı. Şuan sonuçtan çok memnunum. İyi ki sizi tanımışım.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mesut Batmaz Diğer

  Mesut hocam adı gibi mesut bir insan. İnsani olarak yaklaşımı insana özgüven veriyor. Detaylı bilgi anlatımı süper. Hocam beni ön çapraz bağlarım dan ameliyat etmişti. Önce Allah ım sonra hocam sayesinde sağlığıma kavuştum. Ameliyat sırasında dahil muhabbetiyle beni cezbetti. Gerçekten işinde 10 numara olan güzel bir insan. Allah ondan razı olsun.2010 yılında ameliyat olmuştum. O gün bugündür Allah'ın izniyle bir sorun yaşamadım. Emeği geçen Mesut Batmaz hocama teşekkürlerimi sunuyorum.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Secaattin Gülşen Kulak Estetiği

  Öncelikle hocama çok çok teşekkür ediyorum. İlk defa kulaklarım açık dolaşabildim bugün. Kulaklarımda hem şekil bozukluğu hem kepçelik vardı daha önce ameliyat olmuş olmama rağmen çok kötü olmuştu keşke daha önce tanışsaydım kendisi için şehir dışından geldim ve çok memnun kaldım. Ve kendisi hakkında ne dışarda ne hastanede asla kötü bir şey duyamazsınız görebileceğiniz en ilgili doktor :) Ellerinize sağlık hocam tekrardan.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar