Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

İstanbul Onkoloji Hastanesi Tıp Merkezi olarak 2008 yılı Ocak ayında İstanbul’ un oldukça merkezi bir noktası olan Maltepede; E5 Çevreyolu ve Metro istasyonuna yaklaşık 100 metre mesafede kurulmuş, 2015 Ağustos ayından itibaren ise Hastane olarak hasta kabulüne başlamıştır.Tamamen yeniden inşa edilen İSTANBUL ONKOLOJİ HASTANESİ binası; en ileri teknolojik alt yapıyı içinde barındıran ‘’HASTANE BİNASI ’’ standartlarına sahip olup, hastaların güvenik ve konforları ile ilgili her türlü detay düşünülmüştür.Alt yapımız hem ayaktan hem yatan hastalara günümüzün en ileri teknolojilerini sunmaktadır. Misafirlerimizin konforlu, güvenilir ve hijyenik ortamlarda ağırlanmaları ilke edinilmiştir.Ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerimizdeki ileri teknolojik donanım, ameliyatların riskini en aza indirirken, hijyen en üst düzeyde olacak şekilde planlanmıştır.Hastanemizde uygulanan her türlü tanı ve tedavi, konusunda uzman ekiplerle ve en ileri teknoloji ile sunulmaktadır.Uzun yılların tecrübesi ile özellikle Onkolojik hastaların tanı ve tedavileri multidisipliner bir yaklaşımla, uzman ekipler tarafından planlanmaktadır.Hastanemiz; bilimsellik ve etik ilkelerden asla ödün vermeyen, daima bilgi ve teknolojik yenilenmeyi hedefleyen, hasta memnuniyetini ön planda tutan, kaliteli ve iyi hizmet sunan, deneyimli ve kalıcı kadrosuyla, hastaya en kısa zamanda ulaşarak hizmet veren bir çalışma anlayışına sahiptir.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (33)

Genel skor

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Alper Özkan Radyoterapi

  Sayın Alper Özkan, hastasının beklentilerini çok iyi anlayan verilmesi gereken tedaviyi çok iyi belirleyen, hasta ve hasta yakını ile çok iyi iletişim kuran empati yapabilen ve her zaman ulaşılabilen mükemmel bir doktor. Kendisine Akciğer CA tanısı ile geldim. 05.11.2022 pet ct ye göre sol akciğerde 25*23 mm olarak ölçülen SUV Mac değeri 8.6 olan FDG tutulumu vardı. Sn. Özkan nın yönlendirmesi ile kemoterapi ve radyoterapi tedavisi aldım. Yakın zamanda aldığım sonuçlar sevindiriciydi 29.05.2023 deki güncel PET çalışmasında bu FDG tutulumlarının çok düştüğü görülmüştür. Kısacası tedavi çok iyi cevap vermiştir. Saygılarımı sunarım.

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Mehmet Aytekin Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Randevusu

  Kemoterapi tedavisi alıyorum.Damar yolu sıkıntısı şikayeti nedeni ile gittim.Port takıldı.Gerek hastasına gösterdiği ilgi gerekse mesleki tecrübesi ile güven veren bir doktor.Kendisine çok teşekkür ederim.

  O
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Orhan Aktepe Tıbbi Mikrobiyoloji Randevusu

  Enfeksiyon ve halsizlik şikayeti nediyle gittim.Gerek hastasına gösterdiği ilgi gerekse mesleki tecrübesi ile güven veren bir doktor.Kendisine çok teşekkür ederim.

  V
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Nuri Tasalı Radyoloji Randevusu

  Kanser şüphesi olduğu için randevu alıp,gittik.istenen biyopsi tetkiki yaptırdık.Tanı almamızı hızlandıran hekimimize ve tüm hastane çalışanlarına ,asistanına gerçekten
  çok teşekkür ederiz.

  T
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Eray Atlı Diğer

  Ultrason çekimi için randevu aldık.İlgisi ve iletişimi çok iyi bir hekim sonuçlarımızı hemen aldık.Tekrar teşekkür ederim.

  Ş
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Sebahattin Karahan İç Hastalıkları Randevusu

  Şeker hastasıyım kontrollerim için randevu aldım.dahiliye doktoru sayesinde ağrılarımdan kurtuldum asistanına ve kendisine teşekkür ediyorum sağolun.

  Y
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Özlenen Gonca Çivi Diğer

  Kemoterapi tedavisi alıyorum.Belli aralıklarda pet çektiriyorum.Raporlarımı detaylı olarak alıyorum.Yönlendiren hekimin kendisinden detaylı bilgi alabiliyor.Çok teşekkür ederim.

  R
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ayhan Baltay Kardiyoloji Randevusu

  Kalp rahatsızlığım içim gittim.Düzenli olarak kontrollerimi yaptıyorum.Tüm ekibe ve doktoruma teşekkür ederim.

  S
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Gülfem Başol Jinekolojik Cerrahi

  Rahimde kitle için kendisine randevu aldım.Çok hızlı bir şekilde tanı konuldu ve Ameliyatımı oldum.
  Herkese çok teşekkür ederim.

  K
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ekrem Ferlengez Genel Cerrahi Randevusu

  Memedeki kitle için kendisine randevu aldım.Çok hızlı bir şekilde tanı konuldu ve Ameliyatımı oldum.
  Herkese çok teşekkür ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Cevizli Mah. Talatpaşa Cad. No :75, Maltepe 34846 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, ... HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Türk Nippon Sigorta Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar