Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

İstanbul Onkoloji Hastanesi Tıp Merkezi olarak 2008 yılı Ocak ayında İstanbul’ un oldukça merkezi bir noktası olan Maltepede; E5 Çevreyolu ve Metro istasyonuna yaklaşık 100 metre mesafede kurulmuş, ... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Onkoloji Hastanesi

Cevizli Mahallesi Toros Caddesi No:86

34846 , Maltepe ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Onkoloji Hastanesi Tıp Merkezi olarak 2008 yılı Ocak ayında İstanbul’ un oldukça merkezi bir noktası olan Maltepede; E5 Çevreyolu ve Metro istasyonuna yaklaşık 100 metre mesafede kurulmuş, 2015 Ağustos ayından itibaren ise Hastane olarak hasta kabulüne başlamıştır.Tamamen yeniden inşa edilen İSTANBUL ONKOLOJİ HASTANESİ binası; en ileri teknolojik alt yapıyı içinde barındıran ‘’HASTANE BİNASI ’’ standartlarına sahip olup, hastaların güvenik ve konforları ile ilgili her türlü detay düşünülmüştür.Alt yapımız hem ayaktan hem yatan hastalara günümüzün en ileri teknolojilerini sunmaktadır. Misafirlerimizin konforlu, güvenilir ve hijyenik ortamlarda ağırlanmaları ilke edinilmiştir.Ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerimizdeki ileri teknolojik donanım, ameliyatların riskini en aza indirirken, hijyen en üst düzeyde olacak şekilde planlanmıştır.Hastanemizde uygulanan her türlü tanı ve tedavi, konusunda uzman ekiplerle ve en ileri teknoloji ile sunulmaktadır.Uzun yılların tecrübesi ile özellikle Onkolojik hastaların tanı ve tedavileri multidisipliner bir yaklaşımla, uzman ekipler tarafından planlanmaktadır.Hastanemiz; bilimsellik ve etik ilkelerden asla ödün vermeyen, daima bilgi ve teknolojik yenilenmeyi hedefleyen, hasta memnuniyetini ön planda tutan, kaliteli ve iyi hizmet sunan, deneyimli ve kalıcı kadrosuyla, hastaya en kısa zamanda ulaşarak hizmet veren bir çalışma anlayışına sahiptir.

Hizmetlerimiz

TIBBİ ONKOLOJİ
DAHİLİYE
ÜROLOJİ
ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ
YOĞUN BAKIM
JİNEKOLOJİ
GENEL CERRAHİ
NÖROLOJİ
AİLE HEKİMİ
RADYOLOJİ
MEME HASTALIKLARI
RADYASYON ONKOLOJİSİ
KBB
ANESTEZİ
MİKROBİYOLOJİ VE LABORATUVAR
ALGOLOJİ
PATOLOJİ
GÖĞÜS CERRAHİSİ
BESLENME VE DİYET
PSİKOLOJİ
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ
ENDOSKOPİ VE KOLONOSKOPİ ÜNİTESİ
TAŞ KIRMA (ESWL)
PLASTİK CERRAHİ
PET BT

Cihazlarımız

 • RADYOTERAPİ
 • PET-CT
 • DİJİTAL RONTGEN

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Haluk Onat

  Tıbbi Onkoloji, Prof. Dr.

  • S

   Tavsiye edebileceğim, konusunda uzmanlaşmış güvenebileceğiniz bir doktordur. hastane hastane gezmeniz gerekmiyor kendisine teşekkür ediyorum.


 • Koray Başdelioğlu

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • Z

   birçok doktora başvurduk, birçok tedavi denedik ama hep yüzüme bakmaya bile üşenen doktorlar tarafından. bir hastanın iyileşmesinde yalnızca ilaçların değil, aynı zamanda hasta moralinin de ne kadar önemli olduğunu bilen ve bunu hastasına en güzel şekilde hissettiren doktorumuza teşekkür ediyoruz. genç yaşına rağmen birçok deneyimli doktorda bulamadığımız güven ortamını ve hasta bilgilendirmesini bulduk. ben ve ailem ömür boyu başarılı ve sağlıklı bir hayat dileriz ..

  • M

   Doktor bey'in hastalarına karşı nezaketi, yüksek ilgi ve alakası, genç yaşına rağmen teknik ve pratik bilgisinin çok kuvvetli olması, hastasına her yönden hakim, saygılı olmasına ben ve ailem hayran kaldık..Bravo memlekete böyle hekimler lazım.

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Osman Cem Yılmaz

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • S

   Mükemmel bir doktor .Gördügüm en iyi niyetli , güleryüzlü, pozitif , sizinle hastalığınız icin empati kuran bir hekim.Sizi dikkatle dinliyor bütün sorularınızı bıkmadan cevaplıyor endişelerinizi anlıyor ve sizi aydınlatıyor.Mesleğinde en iyi doktorlardan biri hiç düşünmeden gidin.Zaten bu doktoru seçme şansınız olduysa hastalıktan hic korkmayın..Biranönce Cem beye gidin.Hastalıktan degil geç kalmaktan korkun.Gelincik Saylav.


 • Süleyman Bülent Arman

  Göğüs Cerrahisi, Prof. Dr.

  • T
   Konum: Medicana Çamlıca HastanesiHizmet: Normal randevu

   Gerçekten profesorluğünü hakkıyla almış çok kıymetli bir doktor gerçi annem için sonuçlar üzücüydü ama en azından doğruyu bulduk

  • M

   Ben gonen balikesirden lutfū filiz basArilArin devamini dildrim senin gibi insAnlara allah uzun omur versin

  Tüm görüşlere (7) göz at


 • Nedret Taflan Salepçi

  Tıbbi Onkoloji, Prof. Dr.

  • A
   Konum: başka bir yerHizmet: Akciğer ca

   kendisiyle babamın Akciğer Ca nedeniyle tavsiye üzerinde tanıştık.tedavi süresince babamın tedavisi icin bize net bir şey söylemeden defalarca bize gerçekleri açıklamadan gittik geldik.Yoğun bakıma alındığında kendisiyle konuşmak durumu hakkında bilgi almak için yanına gittiğimizde odasına dahi almamıştır.

  • H

   Yaşadığınız deneyim iyi yada kötü olsun onu geçirirken tanıştığınız insanlar sizi ya daha iyi yapar ya daha kötü. .. ben kötü bir deneyimin içinde iyi bir doktorla, sizinle tanıştım. Boncuk boncuk bakan gözleriniz bazen ardında sis olan bazende güneşi saklayıp sunan bulutlar gibi oldular. Agladimda, guldumde karsinizda... Herzaman şeffaf, dürüst ve net oldunuz bana karşı. Sağlığım için yaptığım koşturmaca içinde hastalığımin ilk gittiğimde anlasilmamasi, yanlışlıkla akcigerimin söndürülmesi gibi talihsizliklerde yaşadım. Çok doktor tanıdım kimseye haksızlık olmasın ama hiçbirine sizin kadar guvenemedim. O yüzden bunları yazmayı size bir borç bilirim. İyiki varsınız, sağlıklı uzun ömür diliyorum size. Siz ne güzel bir insansınız, Rabbime şükürler olsun sizi tanıdığım için.
   Hatice Demir

  Tüm görüşlere (15) göz at


 • Levent Çelik

  Radyoloji, Prof. Dr.

  • L
   Konum: Radiologica Görüntüleme MerkeziHizmet: Meme Ultrasonu

   Mememde bulunan kitleyi düzenli kontrol ettiriyordum ama kafamda soru işaretleri vardı acaba doğrumu bakıyorlar diye.internetten bu konuda uzman güvenilir doktor araştırdım ve Prof.Dr.Levent Çelik beyi buldum.çok memnun kaldım , iyi ki gitmişim artık kafamda soru işaretleri yok , kitlemin iyi huylu olduğunu yılda bir kontrolün yeterli olduğunu söyledi.Bundan sonraki takiplerimde Levent beye devam edeceğim.Kesinlikle tavsiye ediyorum çok iyi bir doktor.

  • B
   Konum: Radiologica Görüntüleme MerkeziHizmet: Boyun Ultrasonu kasık ultrasonu meme ultrasonu

   dr levent çelik bey gördüğüm tanıdıgım en iyi doktor. hem meme hem lenf bezlerimle alakalı cok güzel muane ediyor. yanına kafam çok karısık gittim kafamdaki bütün soruların cevabını giderdi.

  Tüm görüşlere (4) göz at


 • Yusuf Akcan

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • H
   Konum: Mehmet Toprak HospitalHizmet: Randevu

   Yusuf hocaya 6 ay önce midemde ciddi problemlerle başvurdum (kusma, sürekli mide bulantısı, yanma ,ağrı, kasılma ) ilk muayenede ayrıntılı bir şekilde muayene etmesi ve hastalık hikayemi dinlemesi ,diğer hastalıklarımı ve kullandığım ilaçları dahi incelemesi çok dikkatimi cekti ,işini o kadar önem vererek yapiyor ki kafanizda hiç soru işareti kalmıyor. Endoskopi yapıldıktan sonra hemen tedavi başladı ve oldukça da etkili oldu 6 ay geçti ve midem eskiye göre çok çok iyi benzer sorunlar yaşayanlara tavsiye ederim.

  • T
   Konum: başka bir yerHizmet: Mide şişkinliği

   Sayın Prof.Yusuf Akcan'a mide şişkinliği şikayeti nediyle gittim.Gerek hastasına gösterdiği ilgi gerekse mesleki tecrübesi ile güven veren bir doktor.Kendisine çok teşekkür ederim.

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Hakan Akçin

  Kulak Burun Boğaz, Op. Dr.

  • C
   Konum: İstanbul Onkoloji HastanesiHizmet: Randevu

   Uzun süredir nefes alma sorunumun yanı sıra birde burnumda şekil bozukluğu oluşmuştu.Bunun üstüne birde başarısız yada, yetersiz bir operasyon geçirmiştim.3 ay önce op.dr. Hakan Akçin beye muayene oldum ilk andan itibaren koyduğu teşhisle ve tedavi şeklini anlatış tarzıyla güven verdi.Hemen ameliyatımı yaptı ve şu an kusursuz doğal bir görüntüyle beraber sorunsuz nefes alma yetimi geri kazandım.Op.dr.Kakan Akçin ve ekibine teşekkürü borç bilir, başarılarının devamını dilerim.

  • Konum: İstanbul Onkoloji HastanesiHizmet: Randevu

   Öncelikle Mükemmel bir insan
   çok ilgili ve tecrübeli
   çevremdeki herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir doktor
   beni yamuk bir burundan sağlıklı bir burna kavuşturduğu için kendisine çok teşekkür ederim

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Osman Esen

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Uzm. Dr.

  • G

   Adana asker hastanesinde hem birlikte çalışma imkanımız hemde ameliyatım sırasında yardımlarından en önemlisi dostluğundan dolayı teşekkürler.


 • Ahmet Fatih Oruç

  Radyasyon Onkolojisi, Uzm. Dr.

  • G

   Sayin fatih bey ogluun amaliyatinda sizinle tanismistik size minnettarligimi ne kadar dile getirsrm az kalir size omur boyu duacinizim allah sizden razi olsun isiniz gucunuz hep rast gittik rabbim sizi hic darda birakmasin sizin gibi aclak gonullu mutavazi basarili bir doktorla karsilastigimiz icin cok sansliyiz allah sizden razi olsun allah ysr ve yardimciniz olsun allaha emanet olun saygilar

  • G

   Sayin fatih bey ogluun amaliyatinda sizinle tanismistik size minnettarligimi ne kadar dile getirsrm az kalir size omur boyu duacinizim allah sizden razi olsun isiniz gucunuz hep rast gittik rabbim sizi hic darda birakmasin sizin gibi aclak gonullu mutavazi basarili bir doktorla karsilastigimiz icin cok sansliyiz allah sizden razi olsun allah ysr ve yardimciniz olsun allaha emanet olun saygilar


İlgili aramalar