Randevu ve bilgi için bizi arayın:
0850 333 0344

İstanbul Onkoloji Hastanesi Tıp Merkezi olarak 2008 yılı Ocak ayında İstanbul’ un oldukça merkezi bir noktası olan Maltepede; E5 Çevreyolu ve Metro istasyonuna yaklaşık 100 metre mesafede kurulmuş, ... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Onkoloji Hastanesi

Cevizli Mah. Talatpaşa Cad. No :75

34846 , Maltepe ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Onkoloji Hastanesi Tıp Merkezi olarak 2008 yılı Ocak ayında İstanbul’ un oldukça merkezi bir noktası olan Maltepede; E5 Çevreyolu ve Metro istasyonuna yaklaşık 100 metre mesafede kurulmuş, 2015 Ağustos ayından itibaren ise Hastane olarak hasta kabulüne başlamıştır.Tamamen yeniden inşa edilen İSTANBUL ONKOLOJİ HASTANESİ binası; en ileri teknolojik alt yapıyı içinde barındıran ‘’HASTANE BİNASI ’’ standartlarına sahip olup, hastaların güvenik ve konforları ile ilgili her türlü detay düşünülmüştür.Alt yapımız hem ayaktan hem yatan hastalara günümüzün en ileri teknolojilerini sunmaktadır. Misafirlerimizin konforlu, güvenilir ve hijyenik ortamlarda ağırlanmaları ilke edinilmiştir.Ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerimizdeki ileri teknolojik donanım, ameliyatların riskini en aza indirirken, hijyen en üst düzeyde olacak şekilde planlanmıştır.Hastanemizde uygulanan her türlü tanı ve tedavi, konusunda uzman ekiplerle ve en ileri teknoloji ile sunulmaktadır.Uzun yılların tecrübesi ile özellikle Onkolojik hastaların tanı ve tedavileri multidisipliner bir yaklaşımla, uzman ekipler tarafından planlanmaktadır.Hastanemiz; bilimsellik ve etik ilkelerden asla ödün vermeyen, daima bilgi ve teknolojik yenilenmeyi hedefleyen, hasta memnuniyetini ön planda tutan, kaliteli ve iyi hizmet sunan, deneyimli ve kalıcı kadrosuyla, hastaya en kısa zamanda ulaşarak hizmet veren bir çalışma anlayışına sahiptir.

Hizmetlerimiz

TIBBİ ONKOLOJİ
DAHİLİYE
ÜROLOJİ
ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ
YOĞUN BAKIM
JİNEKOLOJİ
GENEL CERRAHİ
NÖROLOJİ
AİLE HEKİMİ
RADYOLOJİ
MEME HASTALIKLARI
RADYASYON ONKOLOJİSİ
KBB
ANESTEZİ
MİKROBİYOLOJİ VE LABORATUVAR
ALGOLOJİ
PATOLOJİ
GÖĞÜS CERRAHİSİ
BESLENME VE DİYET
PSİKOLOJİ
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ
ENDOSKOPİ VE KOLONOSKOPİ ÜNİTESİ
TAŞ KIRMA (ESWL)
PLASTİK CERRAHİ
PET BT

Cihazlarımız

 • RADYOTERAPİ
 • PET-CT
 • DİJİTAL RONTGEN

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Akçin Normal Randevu

  Kızımı burun tıkanıklığı sebebiyle Referans ile Hakan Hocaya ulaştık. Hocamız muayene etti fakat,

  # Güler yüzlü bir doktor değildi,
  # Muayene esnasında ve sonunda bilgilendirme yapmadı,
  # Biz bilgi edinmek için soru sorduk cevaplarken bizi azarlayarak cevapladı,
  # Verdiği cevaptan da biz birşey anlamadık,
  # İlaç yazdı fakat ilaçların kullanımı hakkında bilgi vermedi,
  # İlaçların etkisini görebilmek için kontrole çağırmadı.

  Yani kısacası Muayene olup reçetemizi alıp gittik.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Yusuf Akcan Gastroenteroloji Randevusu

  3 yıldır geçmeyen kronik Karın ağrılarım,gaz,şişkinlik şikayetlerimle gittim. Yapılan kolonoskopi sonucunda Crohn Hastalığı teşhisi konuldu, hemen tedaviye başlandı. Çok şükür daha iyiyim, Çok memnun kaldım Herkese tavsiye ederim.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Bülent Saçak Diğer

  Öncelikle yıllardır göğüslerimin büyüklüğüyle ilgili problem yaşayan kadınlardan birisiyim bunu belirtmekle başlamak istiyorum. Bülent hocam bana göğüs küçültme ameliyatı yaptı ve ben bile bu kadar iyi olabileceğini düşünmemiştim. Kendisi gerçekten herşeyle çok ilgili ve alakalı. Ameliyatımdan sonra ağrım bile olmadı ameliyattan sonra kendim ayağa kalkıp yürüdüm ameliyattan sonra 2. gün kalkıp arkadaşlarımla yemeğe gittim. Hocam dikişlerimi öyle güzel atmış ki ben bile görmekte zorlanıyorum. Arkadaşlarım bile şaşırıyor nasıl ayağa kalkıyorsun diye soruyorlar şuanda 5. Günümdeyim ve normal rutin hayatıma devam ediyorum ağrım yok bazen sızlama oluyor o kadar Göğüslerim istediğimden bile daha güzel oldu ve alerjim olduğu için herşeye daha çok dikkat edildi Gerçekten çok şanslıyım ki benim ameliyatımı bülent hoca yaptı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Hocama minnettarım


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Akçin Randevu

  Kendimi bildim bileli burundan nefes almakta güçlük çekerdim. Yıllar önce burnumda deviasyon olduğu ayrıca burun allerjisi tanısı konduğu ve ameliyat gerektiği bildirildiği halde yıllarca ameliyattan kaçındım. Fakat son yıllarda artık uyku düzenimdeki bozukluk hayatımı ciddi şekilde zorlaştırmaya başlayınca Dr. Hakan Akçin’e başvurdum. Burnumdaki eğrilik dolayısıyla nefes almada çektiğim güçlüğün yanında kemik yapısından gelen şekil bozukluğu ve ucundaki sarkmanın bana verdiği rahatsızlığı da anlattım. Yapılan incelemede gördüm ki burun deliklerimden biri deviasyon nedeniyle neredeyse tamamen tıkalıymış. Hakan Bey bir operasyonla hem kemik eğriliğini düzeltti, hem de şekil bozukluğunu ve sarkmayı ustaca ortadan kaldırarak bana düzgün bir burun hediye etti.
  Ameliyatı takip eden birkaç gün içinde burnumdaki tamponlarla bile nefes almanın meğer çok kolay olduğunu fark ettim. Tamponlar alındıktan sonra ise benim için hayat çok daha güzel oldu. Dünya varmış ve geceleri deliksiz de uyunabiliyormuş.
  Eline sağlık ve teşekkürler Hakan Bey.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Yusuf Akcan Normal Randevu

  Kasım ayından beri geçmek bilmeyen göğüs ortası ağrım vardı gitmediğim doktor içmediğim tonlarca ilaç endoskopi si ultrasonu emaar kalmamıştı psikolojikmen de artık çökmüştüm sonra şans eseri eşimin arkadaşinin önerisiyle kendisine gittik ilk kez beni oturup dinleyen söylediklerimi dikkatlice dinleyen bir doktorla karşılaştım ben çok memnun kaldım ve verdiği tedaviyle biraz daha rahatladım bazen olsa ara ara ağrılarım ama en azından sürekli geçmeyen ağrım hafifledi kendisine teşekkür ederim ..


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Gürol Şirin Diğer

  Birçok doktorun tanımlayamadığı yıllardır çektiğim üretra darlığıma anında teşhis koydu ve yaptığı kapalı darlık ameliyatı ile soruna çözüm oldu, kendisine minnettarım, tavsiye ederim...


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Hüseyin Yüce Bircan Diğer

  Her muayene sonrası mükemmel insani yaklaşımı etik anlayışı ve bilimsel alt yapısı sayesinde bu sabah da muayene odasından derin bir nefes alarak ve gülümseyerek cıktığım hekimdir . Troid için gönül rahatlığı ile kendinizi teslim edeceğiniz hekimdir .İsmi ile müsemma insandır.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sinemis Çelik Kemoterapi

  Merhaba,
  Başka bir hastanede uygulanan yanlış tedavi sonucu annemde ciddi yan etkiler oluşmuştu. Sinemis Hanım bunları hemen teşhis etti ve tedavi sürecine başladı. Her randevuda annemi sabırla ve güler yüzle dinleyip sorularını cevaplıyor. Alanına hakim ve bilgili bir doktor. Pozitif enerjisi ve güler yüzünün hastalarına iyi geldiğini düşünüyor, karşısına hep kendisi gibi iyi insanların çıkmasını diliyoruz.


  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Akçin Diğer

  Hakan hocada 2005'te gerçekleştirilen burun estetiği operasyonu sonucu içerden kıkırdak eğrili oluştu. Tekrar gittiğimde sil baştan operasyon önerisi aldım ve haklı olarak kabul etmedim. Ardından 15 sene geçmesine rağmen oluşan apse sonrası kıl dönmesi diye düşünürken bugün burnumdan kocaman tel gibi düğümlü bir ip çıkarttım. Şahsım adına üzgünüm. Ne yapacağımı bilemiyorum. Ameliyattan önceki kırık ve çirkin görüntünün verdiği psikoloji sorun hala devam ediyor.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Levent Çelik Meme Radyolojisi

  Alanında profesyonel bir doktor. Anneme kontrol amaçlı bir doktor ararken Levent Bey ile karşılaştım. Çok iyi çok kibar bir insan öncelikle teşekkürler. Doktor olarak da Profesör daha ne söylenebilir işinde çok iyi birisi.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar