Hakkımızda

İstanbul Onkoloji Hastanesi Tıp Merkezi olarak 2008 yılı Ocak ayında İstanbul’ un oldukça merkezi bir noktası olan Maltepede; E5 Çevreyolu ve Metro istasyonuna yaklaşık 100 metre mesafede kurulmuş, 2015 Ağustos ayından itibaren ise Hastane olarak hasta kabulüne başlamıştır.Tamamen yeniden inşa edilen İSTANBUL ONKOLOJİ HASTANESİ binası; en ileri teknolojik alt yapıyı içinde barındıran ‘’HASTANE BİNASI ’’ standartlarına sahip olup, hastaların güvenik ve konforları ile ilgili her türlü detay düşünülmüştür.Alt yapımız hem ayaktan hem yatan hastalara günümüzün en ileri teknolojilerini sunmaktadır. Misafirlerimizin konforlu, güvenilir ve hijyenik ortamlarda ağırlanmaları ilke edinilmiştir.Ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerimizdeki ileri teknolojik donanım, ameliyatların riskini en aza indirirken, hijyen en üst düzeyde olacak şekilde planlanmıştır.Hastanemizde uygulanan her türlü tanı ve tedavi, konusunda uzman ekiplerle ve en ileri teknoloji ile sunulmaktadır.Uzun yılların tecrübesi ile özellikle Onkolojik hastaların tanı ve tedavileri multidisipliner bir yaklaşımla, uzman ekipler tarafından planlanmaktadır.Hastanemiz; bilimsellik ve etik ilkelerden asla ödün vermeyen, daima bilgi ve teknolojik yenilenmeyi hedefleyen, hasta memnuniyetini ön planda tutan, kaliteli ve iyi hizmet sunan, deneyimli ve kalıcı kadrosuyla, hastaya en kısa zamanda ulaşarak hizmet veren bir çalışma anlayışına sahiptir.
Daha fazla bilgi
Cihazlar
 • RADYOTERAPİ
 • PET-CT
 • DİJİTAL RONTGEN

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (32)

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Aytekin Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Randevusu

  Kemoterapi tedavisi alıyorum.Damar yolu sıkıntısı şikayeti nedeni ile gittim.Port takıldı.Gerek hastasına gösterdiği ilgi gerekse mesleki tecrübesi ile güven veren bir doktor.Kendisine çok teşekkür ederim.

  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Orhan Aktepe Tıbbi Mikrobiyoloji Randevusu

  Enfeksiyon ve halsizlik şikayeti nediyle gittim.Gerek hastasına gösterdiği ilgi gerekse mesleki tecrübesi ile güven veren bir doktor.Kendisine çok teşekkür ederim.

  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Nuri Tasalı Radyoloji Randevusu

  Kanser şüphesi olduğu için randevu alıp,gittik.istenen biyopsi tetkiki yaptırdık.Tanı almamızı hızlandıran hekimimize ve tüm hastane çalışanlarına ,asistanına gerçekten
  çok teşekkür ederiz.

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Eray Atlı Diğer

  Ultrason çekimi için randevu aldık.İlgisi ve iletişimi çok iyi bir hekim sonuçlarımızı hemen aldık.Tekrar teşekkür ederim.

  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sebahattin Karahan İç Hastalıkları Randevusu

  Şeker hastasıyım kontrollerim için randevu aldım.dahiliye doktoru sayesinde ağrılarımdan kurtuldum asistanına ve kendisine teşekkür ediyorum sağolun.

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Özlenen Gonca Çivi Diğer

  Kemoterapi tedavisi alıyorum.Belli aralıklarda pet çektiriyorum.Raporlarımı detaylı olarak alıyorum.Yönlendiren hekimin kendisinden detaylı bilgi alabiliyor.Çok teşekkür ederim.

  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ayhan Baltay Kardiyoloji Randevusu

  Kalp rahatsızlığım içim gittim.Düzenli olarak kontrollerimi yaptıyorum.Tüm ekibe ve doktoruma teşekkür ederim.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Gülfem Başol Jinekolojik Cerrahi

  Rahimde kitle için kendisine randevu aldım.Çok hızlı bir şekilde tanı konuldu ve Ameliyatımı oldum.
  Herkese çok teşekkür ederim.

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ekrem Ferlengez Genel Cerrahi Randevusu

  Memedeki kitle için kendisine randevu aldım.Çok hızlı bir şekilde tanı konuldu ve Ameliyatımı oldum.
  Herkese çok teşekkür ederim.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Binnaz Alper Diğer

  Takibi ve yönelendirmeleri sayesinde ciddi bir kg verdim ve istediğim seviyeye geldim çok teşekkür ederim

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Maltepe, Cevizli Mah. Talatpaşa Cad. No :75 Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta...
İlgili aramalar