Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (29)

Genel skor

  N
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Malik Abacı Burun Estetiği

  Doktoruma burun estetiği için gittim 1 yıl olmak üzere hala harika ve fındık gibi görünüyor hayatımda kendime yaptığım en güzel iyilik oldu malik beyin ellerine sağlık hocam seviliyorsunuz

  Op. Dr. Malik Abacı

  Yaptığımız işlemlerden sonra sizleri memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımız bizim. çok teşekkür ediyorum

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Malik Abacı Burun Estetiği

  Kendisiyle birlikte çalışma şansı bulduğum için tüm ameliyat sürecini,hastalara yaklaşımını,aldığı sorumluluğa sahip çıkmasını ve bu konuda ne kadar titizlendiğini görme imkanım oldu ve Rinoplasti ameliyatım için tam da nokta atışı bir seçim yaptığımın bilincindeydim. Daha önceki yaptığı Rinoplasti ameliyatlarının post-op 24h,3ay,6ay,1yıl ve daha fazla süreçlerini de gözlemleme fırsatım olduğu için en ufak bir tereddütüm olmadı. Ameliyat süreci ve sonrası ile ilgili verdiği psikolojik desteği sayesinde de ağrısız,sızısız,alçısız,tamponsuz bir ameliyat sonrası istedğim görüntüye ulaşmanın mutluluğuyla taburcu oldum. İyi ki varsınız hocam ve iyi ki siz. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

  Op. Dr. Malik Abacı

  bir hekim olarak beraber çalışmaktan oldukça keyif aldığım ve güvende hissettiğim çalışma arkadaşlarım var. Sizlerden gelen bu güzel değerlnedirme ve düşünceler için çok teşekkür edrim

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Rami Hoşkar Diğer

  Hastasını en iyi şekilde dinleyen tedavi sürecinde alternatifler sunan ilgi alakasını hiç eksik etmeyen hocamız karabük halkı için büyük değer. Saframda ki polipler için düzenli olarak takibini yapmamı sağlıyor. Allah razı olsun hocamızdan. Diğer doktorlar gibi 1 dakika dinleyip şunu yaptır gel demiyor.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hikmet Demirkol Diğer

  Babamın bel fıtığından dolayı ayak düşüklüğü vardı bartın da maalesef iğneler yapılır ve başla bir çözüm bulan ve ameliyata yanaşan yapan hiçbir hekim bulamadık bize çok riskli olduğu felç kalınabileceğini yada masadan kalkamayabileceği söylendi fakat bir komşumun daha önceden Hikmet Demirkol’da çareyi bulduğunu ve mutlaka gitmem gerektiği söylendi bunjn üzerine Mhrs den numara bulamadığımız halde hocanın polikliniğine gidip ricada bulunup muayene ettirdim çok şükür anlayışı yardımcı olmasındaki çabası ya özelde bu ilgiyi göremiyorduk ameliyat edebileceğini ve risklerini de söyledi çok şükür ameliyatı oldu ve babamın ayak düşüklüğü bel ağrısı hiçbirisi kalmadı Allah razı olsun böyle hocaların değerini kaybetmemeliyiz

  T
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Adem Adar Diğer

  Kalp krizi teşhisi konan babam ile acilde Adem Bey ile yollarımız kesişti, teşhisimizi çok kısa bir sürede Adem Bey koydu. Nazikliği ve kibarlığının yanında hastasını ve hasta yakınını çok iyi dinleyen ilgilenen alanında da çok ilgili çok iyi bir doktor. Ne kadar teşekkür etsek az mükemmel bir insan . Yüzde yüz tıkalı bypass olması öngörülen damarı stent ile açtı ve babam sağlığına kavuştu.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Malik Abacı Kulak Estetiği

  Uzun süredir araştırma sonucu Malik Bey'e ameliyat olma kararı aldım rendevuya gittiğimde hastalarıyla kurduğum dialoglar gerçekten beni dahada mutlu etti il dışından gelen, metini duyan, öven çok hastası var bende Otoplasti ameliyatı oldum tamda istediğim gibi oldu çok memnun kaldım iki gün normal ağrım oldu şuan gayet gündelik hayatıma devam ediyorum gönül rahatlığıyla tavsiye ederim, Malik Bey'e çok teşekkür ediyorum, güzelleşmek herkesi mutlu eder, geç kalmayın genç kalın

  Op. Dr. Malik Abacı

  harikasınız, teşekkür edrim

  E
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Adem Adar Diğer

  Kalp yetmezliği sebebi ile anneme yatış yaptırdık ve farklı bir çok daha sağlık sorunu yaşıyordu. Syn Doç. Dr. Adem Adar hocam ve diğer kardiyoloji uzmanlarımız canla başla çalıştılar emekleri ve uğraşları için ne kadar teşekkür etsem azdır.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Malik Abacı Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Randevusu

  Malik Bey'den randevu almadan önce epey araştırdım ve methini duydum. Muayeneden sonra sorduğum sorulara açık, net ve samimi cevaplar vermesi içimi oldukça rahatlattı, zaten yaptığı burunları da sosyal medyadan inceledim oldukça doğal ve güzeldi hepsi de. O yüzden gönlüm rahat bir şekilde ameliyat tarihi aldım. ve büyük gün geldi ameliyattan çıktım, burnumu gördüğüm anda zaten çok beğendim gören herkes de hayran kaldı :) Her sey cok kolay gecti doktorumun dediği gibi ne bir ne bir sızı hiçbir şikayetim olmadı. Ağrı kesici dahi kullanmadım. Gönül rahatlığıyla gidip Malik Bey'e ameliyat olabilirsiniz. Kendisi hayalimi gerçeğe dönüştürdü, bu yüzden çok mutluyum. :)

  Op. Dr. Malik Abacı

  :D

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Murat Çakar Diğer

  Kızımın göbek fıtığı ameliyatını yapmıştı üç sene oldu herhangi bir sorun olmadı başarılı bir doktor oldugunu düşünüyorum.

  S
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Orhan Önalan Diğer

  65 yaşında babamın ilaç raporu için tuhmgce hanıma gittik oda kalp yetmezliği var dedi ve Orhan beye yönlendirdi gittik yanına okadar güzel anlatıyor okadar ilgili bir dokdorki kelimelerim yetmez mükemmel bir insan kendisi kendim içinde gitmiştim hamile iken ozmanda çok ilgili idi ve babama kalp pili taktı o süreç ve sonrasından memleketten yanına kontrole gelince güler yüzle karşılar ya bilmiyorum keşke hep böyle ilgili alakalı rokdorlara denk gelsek ne kadar guzel Allah'ım işini rast getirsin inallah her daim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Şirinevler Mahallesi Alpaslan Caddesi No: 1, Karabük 78200 Google Haritalar'da göster
SGK

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar