Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Toki Beyhekim Ünitesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 8 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet de... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Toki Beyhekim Ünitesi

Yazır Mh

Konya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Toki Beyhekim Ünitesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 8 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, bulunmaktadır. Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Toki Beyhekim Ünitesi Konya ilinde Yazır Mh adresinde bulunmaktadır. Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Toki Beyhekim Ünitesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3322631238 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tayfun Batan Diğer

  Sivilce tedavi surecimde çok güzel ilgilendi çok memnun kaldım sorularımın hepsine cevap alabilmek çok güzeldi tekrardan çok teşekkür ederim


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Bülent Çetin

  Çok memnun kaldım belimden senelerdir rahatsızdım ameliyattan korkuyordum ama Bülent bey sayesinde çok güzel bir operasyon geçirdim ve şimdi çok rahatım.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar