Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (6)

Genel skor

  Ç
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Ekmel Hasanoğlu Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Normalde İstanbul’da yaşıyoruz biz sadece iki kere kendisine gittik ve oğluma öyle vitaminler verdi ki her ay hasta olan bebeğim hiç hastalanmadı kaç aydır. Ve halen İstanbul’dan Muğla’ya telefon ile desteklerini esirgemez. Milas Muğla çok şanslısın kıymetini bilin :)

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Ekmel Hasanoğlu Bebek Takibi ve Aşılar

  Doktor Bey ile ilk defa tanışma fırsatımız oldu. Öncelikle aceleci davranmayıp en başından sonuna kadar sabırla yaklaştığı için teşekkür ederiz. Çünkü bebeğimin daha öncesi travmaları ve doktor korkusu var. Bunun şımarıklık olmadığını düşündüğü için empati yaklaşımı açısından rahat bir muayene süreci yaşadık. Çünkü bazı doktorlar bebeklerin ağlamasından aileyi suçlayıp şımarıklığı için bizi çaresiz durumda bırakıyor. Doktor Bey bizi hiç suçlu hissettirmedi tam tersi her çocuğun ailesi için ne kadar önemli olduğunu üstüne basa basa söyledi. Bu tekrar gelmemiz için tek ve en önemli sebep. Her şey için çok teşekkür ederiz.

  I
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Ekmel Hasanoğlu Bebek Takibi ve Aşılar

  Bebeğimiz doğduğundan itibaren Ekmel beye götürüyoruz. Ekmel beyin herşeyi detaylı ve dikkatli anlatması, olabilecekleri aktarması, yine normal süreçte de herhangi bir olumsuzlukta ulaşılabilir olması (hatta sağolsun kendi arayıp birebir ilgilenir durumla), güleryüzü, çocuklara olan sevgisi, biz ebeveynlerle iletişimi dört dörtlük diyebilirim. Doktorumuza tekrardan çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız!

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Ekmel Hasanoğlu Diğer

  Ekmel bey 6 aydan beri kızımın ve oğlumun doktoru aylık kontrollerimiz aşılarımız ve hastalıklarımız için gittiğimizde detaylı bir şekilde bilgi aktarımı yapar ilgi ve alakası çocuklar anne ve baba ile iletişimi mükemmeldir muayeneden çıkarken kafanızda jiç bir soru işareti kalmaz acil durumlarda aradığımızda ulaşılabilirdir kendisini iyi ki tanıdık çok teşekkür ederiz..

  D
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Ekmel Hasanoğlu Diğer

  İlgi ve alakası ile muhteşem bir doktor. Genel kontrol için gittiğimiz halde sorduğumuz soruların daha fazla yanıtlarını aldık. Herşey için teşekkür ederiz

  A
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Ekmel Hasanoğlu Çocuk Hastalıkları

  4 buçuk aylık bebeğimin süt ürünlerine alerjisi nedeniyle gittim çok memnun kaldım, ilgili olması tatmin ediciydi.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Cumhuriyet Mahallesi Şeftali İrimi caddesi No :4 / A, Milas 48200 Google Haritalar'da göster