Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Malatya Özel Sevgi Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Malatya Özel Sevgi Hastanesi Malatya ilinde Kışla Cad.no:14 Malatya adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Adres

Malatya Özel Sevgi Hastanesi
Kışla Cad. No:14, Malatya 44400
Malatya Özel Sevgi Hastanesi logo

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (10)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Leyla Beytur Özceyhan Diğer

  2013 yılından beri doktorumdu.2014 yılında küçük kızımın hamilelik sürecinde doktorumdu.Kontrollerim sırasında asistanından ve kendisinden çok memnun kaldım. O çok iyi bir doktor. Doğum sürecinde sözleriyle başımı okşayıp o kadar çok rahatlattı ki ameliyatımı çok rahat atlattım. Bu yıl 3.hamileliğimin başlarındayım. Hâlâ Leyla Hanımdan vazgeçmedim.Çünkü o iyi ve işini iyi bilen ve hastasını nasıl rahatlatacağını bilen başarılı bir doktor. Kendisine teşekkür ediyorum. Herkese öneririm.

  T
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Gönül Aydın Diğer

  Yıllardır belagrisidan duramiyordum hastane hastane gezdim kimse net birşey bulamisti takı gönül hocamla karşılaşan a kadar muane sonucunda çok güzel ilgilendi tesisini koydu Allah kendisinden razı olsun mükemmel bir insan iyki varsınız

  R
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Gönül Aydın Diğer

  Hastaneye bel fıtığı şikayetiyle gittim. ağrıdan ağlayarak gitmistim. ameliyat sonrası kuş gibi hafifledim. Gönül Hocamdan ve hastane personelinden Allah razı olsun. doktorundan hemşiresine Çok ilgililerdi.


  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Gönül Aydın Diğer

  Dr.Gönül hanımEşimin belfıtığı ameliyatını yaptı tek kelimeyle işinin ehli, başarılı, mükemmel bir doktor ameliyat öncesi o kadar tedirgindimki eşimin ameliyattan çıkıp odaya getirildiğinde ve sonrasında ağrılardan kurtulup yürüdüğünü görmek bundan büyük başarı olamazdı sedye ile hastaneye gelmiştik.ameliyat öncesi detaylı bir şekilde bizi bilgilendirmesinden taburcu olusumuza kadar yakın ilgi ve alaka gösterdi.
  Malatya da böyle başarılı,bilgili bir beyin cerrahinin bulunması gurur verici beyin ve sinir cerrahisi deki en başarılı adres diyebilirim herkese tavsiye ediyorum.

  Z
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Hacim Deliktaş Diğer

  İnsanlık olarak olumsuz birşey diyemem iyi biri, ben burnumda daha iyi nefes almak için kemik aldırdım, başlarda rahatlama vardı ama daha sonra sürekli burnunda yara ve sıkıntılar, eğer ameliyat olacaksanız iki kere düşünün ve araştırın, normal muayene ise rahatlıkla gidebilirsiniz

  I
  Dr. Öğr. Üyesi Atilla Özcan Diğer

  Hocam vücudumda otuz yıldır süren bir kaşıntı vardı. Verdiğiniz ilaçlar sayesinde 15 gün içerisinde bu hastalıktan kurtuldum . Allah size hayırlı uzun ömür versin. Nice insonlara şifalı olasınız. Ellerinizden öperim.

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Hacim Deliktaş Burun İçi Radyofrekans

  Ben burnumdan nefes darlığı sebebi ile doktora başvurdum. Referans ve ilgili hastanenin tanıdık olması ile gittim. Burnumda kemik ve et olduğunu alırsak rahatlayacağımı, ameliyatın isteğime bağlı olduğunu söyledi. Ameliyat olmaya karar verdim. Radyofrekans yöntemi ile tek seferde (kesinlikle operasyondan sonra iyileşecegimi söylediler) eti alacaklarını ve kemiği de düzelteceklerini söylediler. Genel anestezi altında operasyon yapıldı. Operasyondan sonrası çok zorlu idi. Bir hafta silikonlu halde gecirdikten sonra çıkardılar. Sonrasında burnum eski haliyle aynıydı. Bir hafta sonra burnundaki kalan son kan pihtilari ve silikon dan kalan dikişe ait ipe takılan son mukusların da çıkmasıyla burnumda rahatlama hissettim. Ancak bu çok kısa sürdü. Aşağı yukarı 2 hafta sonra burnum eski haline döndü. Zorlu geçen ameliyat döneminden sonra tam bir kabus oldu. Kendisine muayeneye gittiğimde bana burun etinin tekrardan şiştiğini, bunun bazen olabildiğini söyledi ve ilaç verdi. Bir ay sonra gel duzelmezse bir kac seans daha yaparız dedi. Resmen şok oldum. Bana en başta tek seferde bitiricez deyip asla beni bu konuda bilgilendirmemişti. Oysa bunun tekrar nüksedip etmeyeceğini sormuştum (belli bir süre sonra olsa yine tamam diyeceğim). Eksik bilgilendirme için ve suanda ameliyattan yaklaşık bir sene geçmiş olmasına rağmen eskisi gibi nefes aldığım için birdaha asla gitmeyeceğim doktorlar arasına yer aldı. Tavır, davranış ve kibarlık olarak kendisi gerçekten cok iyi biri, ancak ameliyattan önce bunun tek seferde bitmeyeceğini soylemedigi için kendisine olumsuz yorum bırakmak zorunda kaldım.

  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Levent Akkuş 14 aylik oglumun dogdugundan bu gune her türlü rahatsizlikda doktoru

  Sadece çocuğumun sağlığıyla degil lohusa bir anne olarak benim ruhsal durumumla bile samimiyetle ilgilenen öneriler veren harika bir insan...insan kimliği doktor kimliğinin önün de harika birisi...allah razı olsun başarılarınız daim olsun ...çocuklarımı güvenle size teslim ediyorum

  M
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Atilla Özcan Cilt Apselerinde Insizyon Ve Drenaj

  Dr Atilla özcan kendisi mükemmel bir doktor alanında tek harika elimde 2 seneye kadar geçmeyen yaralar vardı 15 gündür tedaviye başladı mükemmel sonuç aldım herkese tavsiye ederim çok teşekkür ederim

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Hacim Deliktaş

  KBB muayene sebebi ile ziyaret ettim kesinlikle tavsiye ederim. Hastaya yaklaşımı ilgilenmesi dikkatle dinlemesi memnun olduğum hususlar.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular