Hakkımızda

Adres bilgisi

Medicana Avcılar Hastanesi

Merkez Mahallesi Şamlı Sokak No:32

Avcılar ,

İletişim Bilgileri +90 850...

Hakkımızda

1995 yılında kurulan hastanenin toplam 6.331 metrekare kapalı alanı mevcuttur. Medicana Avcılar Hastanesi'nin yatak kapasitesi toplam 63 adettir. Hastanenin 20 yataklı yoğun bakım ünitesi, 3 adet ameliyathanesi, 12 adet küvözlü bebek yoğunbakım ünitesi ve 43+1 makinesiyle ve 200 hastayı alabilecek Diyaliz Ünitesi'nin yanı sıra, 3 adet suit oda ve 3 adet de yarı suit oda olmak üzere toplam 6 oda mevcuttur.
Tüm Medicana Hastanelerinde olduğu gibi Avcılar Medicana Hastanesinde de hasta kayıtları ve diğer sağlık işlemleri yazılımlar ve bilgisayar sistemleri takip edilmekte ve kontrol altında tutulmaktadır.
Hastane bünyesinde Dahili Tıp Bilimleri (İç Hastalıkları, İşyeri Hekimliği, Beslenme ve Diyet), Temel Tıp Bilimleri (Biyokimya), Cerrahi Tıp Bilimleri (Genel Cerrahi, Obezite Cerrahisi, Anestezi ve Reanimasyon, Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji ve El Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Üroloji, Acil Servis, Kalp Damar Cerrahisi), Yoğun Bakım (Genel Yoğun Bakım), Hemodiyaliz, Klinik Eczacılık ve Check Up Ünitesi alanlarında sağlık hizmetleri yer almaktadır.
1995 yılından itibaren Avcılar Medicana Hastanesi Radyoloji Ünitesi tüm cihazlarıyla birlikte tamamen yenilenerek yeni BT (Bilgisayarlı Tomografi), röntgen, mamografi yatırımları yapılmıştır.
Ortopedi ve mikrocerrahi ameliyatları, obezite- diyabetik cerrahi ameliyatları, Tüp Mide, Gastrik By-Pass, Mide Botoksu, Rinoplasti, Revizyon Rinoplasti ve Mide Balonu yapılmaktadır. Hasta odalarında modern hastanecilik ve otelcilik hizmetlerinin gereği olan her türlü altyapı ve konforun bulunduğu hastanemizde toplam 5 branşta (İç Hastalıkları, Çocuk, Kadın-Doğum, Genel Cerrahi, Anestezi-Yoğun Bakım) 24 saat nöbetçi hekim görev yapmakta; böylece bu ana branşlarda kesintisiz olması sağlanmaktadır. Tüm Medicana Hastanelerinde olduğu gibi bu hastanemizde de bütün hasta kayıtları ve diğer tıbbi veriler gelişmiş bilgisayar sistemleri ve yazılımlarla takip edilmektedir.

Hizmetlerimiz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Dermatoloji,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,İç Hastalıkları,Kardiyoloji,Nöroloji,Radyoloji,Uyku Labratuvarı,Diyaliz,Anestezi ve Reanimasyon,Beyin ve Sinir Cerrahisi,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Kadın Doğum Hastalıkları ve Doğum,Kulak Burun Boğaz,Ortopedi ve Travmatoloji,Üroloji

Cihazlarımız

 • Check Up Ünitesi
 • Ekg
 • Eko
 • Yoğun Bakım Ünitesi
daha fazla

İşlemler

 • Check Up
 • Lazer
 • By-Pass
 • Mide Botoksu
 • Rinoplasti
 • Revizyon Rinoplasti
 • Mide Balonu
 • Endoskopik Sinüs Cerrahisi
 • Obezite ve Metabolik Cerrahi
 • Tüp Mide
 • Gastrik By-Pass
 • Mide Balonu
daha fazla

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Kulalı Sinir Sıkışması Ameliyatı

  Boyun ağrısı sebebi ile gelip doktorum Mehmet kulalı mr incelemesini yaptiginda, agrilarimin boyun fitigina bagli olmadigini ve cok eski bir fitik oldugunu soyledi. Benden emg tetkiki istedi.
  Emg sonucunda sag kolumda kubital tunel sendromu oldugu tespit edildi.
  Sag kolumdan kucuk bir operasyonla boyun,sirt ve kol agrilarimin hepsi son buldu.
  Doktorumdan Allah razi olsun cok memnunum cok tesekkur ederim.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Arzu Kublay Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  İlk gebeliğimdi Arzu hanımı tercih ettim gerçekten benim için büyük bir şans oldu bilgisi,ilgisi,alakası, güler yüzlü tutumu, içtenliği için ne kadar teşekkür etsem azdır. Sezeryan doğumumu yaptım 24 Haziran'da o kadar korkuyordum ki çok şükür sayesinde herşey yolunda ve mükemmel duyguları yaşıyoruz şuan. Yorumlardan doktor araştırmasina giden anne adayları eğer bu sayfadaki yorumumu görüyor iseniz çok doğru yerdesiniz emin olun.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Arzu Kublay Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Tek kelimeyle harika bir Hekim.Gebeliğimin başından beri Takipli hastası olarak devam ediyorum Emeklerinize Sağlık.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mesut Caferi Randevu

  Küçük ayak parmağımdaki şişkinlik için Mesut beye başvurdum. Parmaktan ultrason istedi ve sonuç olarak, uzun zaman yanıtını bulamadığım bir yorum getirdi. Kronikleşmiş şişkinlik, olup operasyonla geçebileceğini söyledi. Ama rahatsız etmiyorsa yapmayalım çünkü Tip-1 diyabetsin, çok rahatsız ederse alalım dedi ve orada bana güven sağladı. Zaten sadece görüntü olarak rahatsız ediyordu. Ağrıdığında neler yapmam gerektiğini söyledi ve uzun zaman kafaya taktığım bu durum konusunda zihnim açıldı.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fikret İrkin Genel Cerrahi Randevusu

  Kasık bölgemdeki şişkinlik için Fikret beye başvurdum. Çok kibar bir şekilde tedavi sürecimi başlattı. Sonrasında operasyon için gün verdi, telefon görüşmelerine kendisi cevap verdi. Operasyon sırasındaki düşünceli davranışları, heyecan yapmamanıza yardımcı oluyor. Başarılı geçti, çok memnunum. Tekrar bir sorunum olduğunda düşünmeden başvurabilirim.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Kulalı Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Avcilar medikana hastanesi Gerçekten harika bir doktor mehmet kulalı annem şengül kandemire bu hayatta 2 ci bir şans verdiniz rabbiminde izniyle Dr.mehmet kulalı sayesinde annem ANEVRİZMA beyin damarinda baloncuk ameliyati oldu çok şükür annem iyileşti çok başarılı bir ameliyatti kontürole geldik sonuclari tertemiz cikti beyninde hic birsey kalmamis annem konusuyo felcli kalmadi yemegini yiyo mehmet beye sonsuz minnet tarım ekibine asistanına 2 katta bizimle gerçekten aile gibi ilgilen tüm herkese hemşirelere sizlere çok teşekkür ederim iyiki varsınız allah sizleri başımızdan eksik etmesin.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Kulalı Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Babam, 21/04/2022 tarihinde baş dönmesi, baygınlık ve mide bulantısı şikayetleri ile özel bir hastanenin acil servisine götürüldü. Acil serviste beyin tomografisi çekildi. Yapılan tetkiklerden sonra beyin kanaması olduğu söylendi. Daha sonra ameliyat ihtimali dikkate alınarak babamı devlet hastahanesine ya da özel bir hastaneye sevk etmek istediler. Sevk etmek istedikleri hastanenin özel veya devlet olmasını bize sordular. Biz de öncelik olarak devlet hastanesi olmasını istedik. Bunun üzerine acil servis doktoru 112 acil servis komitesini arayıp babam için doktor ve hastane sorgulattı. Yaklaşık bir ya da bir buçuk saat sonra 112 acil servis komitesinden geri dönüş geldi. Ameliyat durumu söz konusu olursa, ameliyatı Medicana hastanesinde görev yapan Beyin ve Sinir Cerrahisi Op. Dr. Mehmet Kulalı 'nın yapabileceği söylendi. Daha sonra sevk işlemini kabul ettik ve babam Avcılar Medicana hastanesinin acil servisine kaldırıldı. Babam sevk edildikten sonra hastanede Mehmet Hoca ile tanıştık. Kendisi babamın beyin anjiyografisini gerçekleştirdi. Yapılan anjiyografi sonrası Mehmet Hoca'nın yanına gittik ve babamda ilerlemiş bir beyin anevrizması (baloncuk) olduğunu öğrendik. Babamın kesinlikle ameliyat olması gerekiyormuş. Mehmet Hoca yapılan anjiyografinin görselleri ile hastalığı, ameliyatın zorluğunu ve ameliyat sonrası oluşabilecek komplikasyonları detaylıca anlattı. Mehmet Hoca'yı ve yaptığı ameliyatları hem kendisinden dinleyip hem de yaptığımız araştırmalar ile tanıyınca içimiz biraz olsun rahatladı. Böyle tecrübeli ve yetenekli bir cerraha yönlendirilmemiz bizim için büyük bir tevafuk oldu. Sonrasında anevrizma ameliyatını onayladık ve babam ameliyat öncesi ilaç tedavisi için yoğun bakıma alındı. Bu süreçte babam bilinç kaybı yaşamadı ve dört gün süren başarılı bir ilaç tedavisinden sonra yine bilinci açık bir şekilde açık beyin ameliyatına alındı. Mehmet hocamızın vesilesi ile 6 saatlik başarılı bir ameliyat oldu. Ameliyatın ertesi günü babam uyandırıldı ve Allah'a şükür herhangi bir problem veya kalıcı bir hasar yaşanmadığı söylendi. Ameliyat sonrası tedavi ve kontrolleri de yapıldıktan sonra babam 02/05/2022 tarihinde sağ salim taburcu edildi. Başta sıcakkanlılığı ve tecrübesi ile ilk günden itibaren bize yardımcı olan Doktorumuz Mehmet Kulalı ve asistanı başta olmak üzere teşekkür ederiz. 2. Kat cerrahi servisinde bulunan tedavi sürecimizin başında bize eşlik eden güleryüzlü personellerine teşekkür ederiz.Hepiniz iyiki varsınız ..


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Kulalı Bel Fıtığı Ameliyatı

  16.05.2022 tarihinde bel fıtığı ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştiren ve ertesi gün ayağa kaldırıp beni eski sağlığıma kavuşturan Op. Dr. Mehmet Kulalı ve ekibine teşhis ve tedavi noktasında gösterdikleri yakın ilgilerinden, sevgi dolayı yaklaşımlarından dolayı çok teşekkür ederim.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Arzu Kublay Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Infert tedavsi için gidiyorum muhteşem şahane doktor çok şükür böyle bir doktoru buldum şanslıyım herşeyi her ayrıntısına kdar anlatıyor güvende hissediyor insan kendisini teşekkürler arzu hanım başarılarınız daim olsun


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Kulalı Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Babam tahminen 10 yıl gibi bir süredir bel ve bacak ağrısından şikayetçiydi. Bel ve bacak ağrısıyla ilgili bir çok doktora gittik babama bel fıtığı teşhisi kondu. 4 yerde fıtık olduğu söylendi ve bunun hem bele, hemde ayağa basınç yaptığı söylendi. 1 ay önce çok şiddetli bel ve bacak ağrısı şikayetinden tekrar bir çok doktora gittik ama ağrıları hiç geçiremediler . Daha sonra bir aile dostumuzun tavsiyesi ile Doktorumuz MEHMET KULALI ile tanıştık. Doktorumuzun muayenesi sonucunda sol dizinin yan tarafında PERONEAL SİNİR TUZAKLANMASI teşhisini koydu. EMG sonucunda ameliyat olması gerektiğini doktorumuz söyledi. Bir kaç gün sonra ameliyat oldu. Yürüyemez ve çok şiddetli ağrılar ile girdiği ameliyattan 1 saat sonra inanılır gibi değil ama ağrısı tamamen bitmiş bir şekilde ve doktoru MEHMET KULALI ile birlikte hastanenin koridorunda koşuyolardı :) sanki bu rahatsızlığı hiç yaşamamış gibi çıktı ameliyattan. Ameliyatın üzerinden 1 ay geçti. Babam gayet sağlıklı . Bel ve bacak ağrıları son buldu. 10 yıl gibi bi süre bel fıtığı tedavisi gördü boş yere. Meğerse rahatsızlığı PERONEAL SİNİR TUZAKLANMASI imiş. Bu teşhisi koyan ve babamı sağlığına kavuşturan Op. Dr. MEHMET KULALIYA çok çok teşekkür ediyoruz. Güler yüzü hiç solmasın iyi ki tanışmışız iyi ki yollarımız Mehmet bey ile kesişmiş. Hastasıyla ilgilenen en ufak bi detayı bile boş geçmeyen biri. Biz çok memnun kaldık şikayetimiz son buldu . İyi ki var Sevgli Hocamız


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar