Hizmetler

Hakkımızda

1995 yılında kurulan hastanenin toplam 6.331 metrekare kapalı alanı mevcuttur. Medicana Avcılar Hastanesi'nin yatak kapasitesi toplam 63 adettir. Hastanenin 20 yataklı yoğun bakım ünitesi, 3 adet ameliyathanesi, 12 adet küvözlü bebek yoğunbakım ünitesi ve 43+1 makinesiyle ve 200 hastayı alabilecek Diyaliz Ünitesi'nin yanı sıra, 3 adet suit oda ve 3 adet de yarı suit oda olmak üzere toplam 6 oda mevcuttur.
Tüm Medicana Hastanelerinde olduğu gibi Avcılar Medicana Hastanesinde de hasta kayıtları ve diğer sağlık işlemleri yazılımlar ve bilgisayar sistemleri takip edilmekte ve kontrol altında tutulmaktadır.
Hastane bünyesinde Dahili Tıp Bilimleri (İç Hastalıkları, İşyeri Hekimliği, Beslenme ve Diyet), Temel Tıp Bilimleri (Biyokimya), Cerrahi Tıp Bilimleri (Genel Cerrahi, Obezite Cerrahisi, Anestezi ve Reanimasyon, Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji ve El Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Üroloji, Acil Servis, Kalp Damar Cerrahisi), Yoğun Bakım (Genel Yoğun Bakım), Hemodiyaliz, Klinik Eczacılık ve Check Up Ünitesi alanlarında sağlık hizmetleri yer almaktadır.
1995 yılından itibaren Avcılar Medicana Hastanesi Radyoloji Ünitesi tüm cihazlarıyla birlikte tamamen yenilenerek yeni BT (Bilgisayarlı Tomografi), röntgen, mamografi yatırımları yapılmıştır.
Ortopedi ve mikrocerrahi ameliyatları, obezite- diyabetik cerrahi ameliyatları, Tüp Mide, Gastrik By-Pass, Mide Botoksu, Rinoplasti, Revizyon Rinoplasti ve Mide Balonu yapılmaktadır. Hasta odalarında modern hastanecilik ve otelcilik hizmetlerinin gereği olan her türlü altyapı ve konforun bulunduğu hastanemizde toplam 5 branşta (İç Hastalıkları, Çocuk, Kadın-Doğum, Genel Cerrahi, Anestezi-Yoğun Bakım) 24 saat nöbetçi hekim görev yapmakta; böylece bu ana branşlarda kesintisiz olması sağlanmaktadır. Tüm Medicana Hastanelerinde olduğu gibi bu hastanemizde de bütün hasta kayıtları ve diğer tıbbi veriler gelişmiş bilgisayar sistemleri ve yazılımlarla takip edilmektedir.
Daha fazla bilgi

Cihazlar

 • Check Up Ünitesi
 • Ekg
 • Eko
 • Yoğun Bakım Ünitesi
Daha fazla bilgi

Diller

 • İngilizce

Adres

Medicana Avcılar Hastanesi
Merkez Mahallesi Şamlı Sokak No:32, Avcılar 34310
Medicana Avcılar Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, ... Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Ace European Sigorta, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Medilab Assist, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, SGK Tüm sigortaları göster
Tümünü göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (83)

Genel skor

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Kulalı Sinir Sıkışması Ameliyatı

  Daha önce 2 kere bel fıtığı ameliyatı oldum. İlk ameliyatımdan sonra sağ bacağım komple ağrıyordu. 3 yıl önce 2. Ameliyatımı yine belimden oldum bu sefer fıtıklar temizlendi ancak bacağımın ağrısı hala geçmedi. Sızlıyor, yanma ve soğuk hisleri oluyor. Düzgün yürümekte zorluk çekiyordum. Belimden kasıklarımdan topuğuma kadar sıkıntılıydım. Çok doktora gittim çözüm bulamadım. Sonra burada araştırdım ve Mehmet Kulalı hocanın benim durumuma benzer vakalarda başarılı operasyonlar yaptığını gördüm. Bizim de düşündüğümüz üzere sağ bacağımda dizimde sinir sıkışması tuzaklanması olduğunu hocamız tespit etti. Emg ile de bunu destekledi. Hızlı bir sürecin ardından başarılı bir ameliyat ve ardından gayet ilgili kontroller ile şuan da çok daha iyi durumdayım. O eski ızdırap veren ağrı ve acılarım yok. Belim bile daha iyi. Allah kendisinden razı olsun. Sizlerin de bana benzer bacaklarınızda geçmeyen ağrılarıniz
  varsa hocaya gerçekten randevu alınız.

  D
  Doğrulanmış
  Dyt. Zeliha Gözde Bal Online Danışmanlık

  Yasim itabari ile aldigim kilolari vermekte zorlandigim icin sevgili Zeliha Gozde Bal dan destek aldim onun sayesinde kisa surede ideal kiloma kavustum. buradan kendini herkesede oneririm.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Kulalı Tam Kapalı Bel Fıtığı Ameliyatı

  Boynumda ve sırtımda şiddetli ağrılar vardi doktor beyi araştırdım ve muayene oldum. Önce mrg istedi ve fıtık olmadığını tespit etti. Daha sonrasında Emg testi istedi ve hem dirseğimde hemde el bileğinde sinir sıkışması tespit etti. Ameliyat önerdi. Kendisine güvendim ve ameliyat oldum bütün şikayetlerim geçti

  N
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Kulalı Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Birçok tedavi yöntemini denememe rağmen parmaklarımdaki uyuşma ,boyun ve kolumdaki şiddetli ağrının geçmemesi üzerine aldığımız tavsiyeler ve araştırmalarım sonucu Dr. Mehmet Kulalı Hocaya gitmem gerektiği sonucuna vardım.

  Sayın Dr. Mehmet Kulalı ilk muayeneden itibaren oldukça ilgili ve alanına hakim biri.

  Muayene sonrası kayıtları da inceleyerek ameliyat olmam gerektiğini,ameliyat sürecini,ameliyat sonrasını ve olmamam durumunda nelerle karşılaşabileceğimi insani duygularla ve güleryüzle anlatması sonucu Ameliyat olmaya karar verdim.

  Muayene sırasında bana verdiği güven sayesinde gözü kapalı kendimi emanet ediyorum kendilerine.

  Uzun süredir devam eden rahatsızlığıma yönelik teşhis ve yaklaşımı noktasında göstermiş oldukları yakın ilgi ve emeklerinden dolayı oldukça minnettarım.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Kulalı Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Babam 10 gündür bel ağrıdından duramıyordu. Doktor Mehmet beyi internet üzerinden araştırıp buldum. Tekerlekli sandalyede bile oturamaz durumdaydı babam doktor bey bel mr istedi. Mr sonuçlarına göre ters bir yerde fıtık olduğunu söyledi ve ameliyat önerdi. Biz ddoktorumuza guvendık ve ameliyat olduk. Ameliyattan hemen sonra babamın agrıları gecmısti. Doktorumuzdan Allâh razı olsun.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Kulalı Beyin Anevrizması Onarımı

  Dr. Mehmet KULALI 31 Temmuz’da anevrizma rüptürü sonucu subaraknoid kanama geçiren annemi Kocaeli 112 aracılığıyla kabul etti. Yapılan tetkiklerde sol taraf MCA bifurkasyonunda 4mm anevrizma(baloncuk) tespit edildi. 112 ile hastaneye girişimizden itibaren hocamın yoğun bakım ekibine verdiği talimatlar ile hızla gereken müdahale alındı. Gerek yoğun bakımda gerekse 5 saat süren ameliyat sırasında hasta yakınları olarak bizlerle ve hastamızla yakından ilgilenerek süreç konusunda tarafımızı ayrıntılı bir şekilde bilgilendirdi. Yoğun bakım sürecini titizlikle tamamladıktan sonra serviste yattığımız süre boyunca da gerek fiziksel aktivitesi gerek beslenme tavsiyeleriyle alakalı da yakından ilgilendi. Taburculuğumuza kadar yaşadığımız bu zor süreçte bize destek oldu, şifa ile taburcu olmamızı sağladı. Nisan 2024te yaptığı kontrol anjiyografisinde de anevrizmanın tamamen kaybolduğu tespit edildi. Şu an annem gayet sağlıklı hayatını kendi idame ettirebiliyor, hocamıza minnettarız.

  T
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Kulalı Sinir Sıkışması Ameliyatı

  2021 yılı Mayıs ayında bel fıtığı şikayetiyle gittiğim ve ameliyatımı başarılı bir sekilde gerçekleştiren Op.Dr.Mehmet Kulalı ve ekibine teşhis ve tedavi noktasında göstermiş oldukları yakın ilgi ve emeklerinden dolayı size minnettarım.İlk günden beni ayağa kaldırdıklarında tek düşündüğüm şey bugüne kadar yanlış kişi ve kurumlarla tedaviyi neden ertelediğim olmuştur.O ameliyattan önce adim bile atamazken , sonrasında koşarak taburcu oldum.


  26 Mart 2024 te yapılan tetkikler sonrasında ise doktorum tarafından bacağımda sinir tuzaklanması (peroneal) teşhisi konmuştur.Degerli doktorum ve ekibiyle yine geçirmiş olduğum başarılı operasyon sonrasında sağlığıma bir kez daha kavuştum.İyi ki yollarımız kesişti, size rastlamak ve sizinle tedavi olmak en büyük şansım oldu.İyi ki varsınız, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Kulalı Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Boyun , sırt ağrısı ve şiddetli sağ kolumda uyuşma sebebi ile doktorum Mehmet kulaliya basvurdum.
  Doktorum benden EMG testi istedi.
  Testi yaptırdıktan sonra Sağ dirseğimde sinir tuzaklanmasi [kubital tünel sendromu] ve sağ el bileginde sinir sıkışması [kartal tünel sendromu,] tanısı konuldu. Doktor bey operasyon önerdi ve aynı anda hem dirsekten hemde bileğimden ameliyat oldum. Ameliyattan 1 saat sonra bütün şikayetlerim geçmişti ve hemen rutin hayatıma dönmüştüm. Doktor beye Allah uzun ömürler nasip etsin

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Kızılağaçlı Diğer

  Yorumlara bakıp doktor seçimimi yaptım. Gerçekten de çok ilgili ve tecrübeli bir doktor. Tüm sorularımı nezaketle yanıtladı. Kulağımdaki ağrı temizleme sayesinde hızla geçti. Kesinlikle öneririm.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Kulalı Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Merhabalar ben Sema KOÇ.Avcılar Medicana Hastanesi'nde beyin ve sinir cerrahi Dr.Sayın Op. Dr.Mehmet KULALI annemin belindeki kırık nedeniyle 25/01/2024 tarihinde Kifoplasti ameliyatı gerçekleştirdi.Ameliyat öncesi ve sonrası hastalıkla ilgili her şeyi anlaşılır şekilde izah eden profesyonel bir hekim, kesinlikle tavsiye ediyorum .Operasyon öncesinde olduğu kadar sonrasında da ilgi ve alakalarını eksik etmeyen size güven veren, her konuda bilgi alabileceğiniz harika bir doktor.İlk muayene olduğumuz günden ameliyat sonrasına kadar Mehmet hocamıza güvenim sonsuzdu ve ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım.İyi ki varsınız hocam, Saygılarımla.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Medicana Avcılar Hastanesi, Avcılar şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Medicana Avcılar Hastanesi, Avcılar şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Pratisyen Hekim, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Acil Tıp Doktoru, Fizik Tedavi Uzmanı, Genel Cerrah, Nörolog, Dermatolog, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite Doktoru, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Ürolog, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Biyokimya Uzmanı, İç Hastalıkları Uzmanı, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Radyolog, Kardiyolog, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı.
 • Medicana Avcılar Hastanesi, toplam 391 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Adenoidektomi, Akustik Nörinom Cerrahisi, Apse Insizyonu Ve Drenajı, Beyin Sapı Odyometrisi, Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt), Botoks, Çocuk Immünizasyonu(Aşılanması), Dikiş, Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi, Endovasküler Embolizasyon.
 • Hayır, şu anda Medicana Avcılar Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Medicana Avcılar Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Medicana Avcılar Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Medicana Avcılar Hastanesi tarafından kabul edilen sigorta şirketlerinden bazıları şunlardır; Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta Sizinkini de içerip içermediğini görmek için kabul ettiği sigorta şirketlerinin tam listesini kontrol edin.
 • Medicana Avcılar Hastanesi adresi Merkez Mahallesi Şamlı Sokak No:32 Avcılar şeklindedir.