Hakkımızda

Adres bilgisi

Medicana Avcılar Hastanesi

Merkez Mahallesi Şamlı Sokak No:32

Avcılar ,

İletişim Bilgileri +90 850...

Hakkımızda

1995 yılında kurulan hastanenin toplam 6.331 metrekare kapalı alanı mevcuttur. Medicana Avcılar Hastanesi'nin yatak kapasitesi toplam 63 adettir. Hastanenin 20 yataklı yoğun bakım ünitesi, 3 adet ameliyathanesi, 12 adet küvözlü bebek yoğunbakım ünitesi ve 43+1 makinesiyle ve 200 hastayı alabilecek Diyaliz Ünitesi'nin yanı sıra, 3 adet suit oda ve 3 adet de yarı suit oda olmak üzere toplam 6 oda mevcuttur.
Tüm Medicana Hastanelerinde olduğu gibi Avcılar Medicana Hastanesinde de hasta kayıtları ve diğer sağlık işlemleri yazılımlar ve bilgisayar sistemleri takip edilmekte ve kontrol altında tutulmaktadır.
Hastane bünyesinde Dahili Tıp Bilimleri (İç Hastalıkları, İşyeri Hekimliği, Beslenme ve Diyet), Temel Tıp Bilimleri (Biyokimya), Cerrahi Tıp Bilimleri (Genel Cerrahi, Obezite Cerrahisi, Anestezi ve Reanimasyon, Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji ve El Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Üroloji, Acil Servis, Kalp Damar Cerrahisi), Yoğun Bakım (Genel Yoğun Bakım), Hemodiyaliz, Klinik Eczacılık ve Check Up Ünitesi alanlarında sağlık hizmetleri yer almaktadır.
1995 yılından itibaren Avcılar Medicana Hastanesi Radyoloji Ünitesi tüm cihazlarıyla birlikte tamamen yenilenerek yeni BT (Bilgisayarlı Tomografi), röntgen, mamografi yatırımları yapılmıştır.
Ortopedi ve mikrocerrahi ameliyatları, obezite- diyabetik cerrahi ameliyatları, Tüp Mide, Gastrik By-Pass, Mide Botoksu, Rinoplasti, Revizyon Rinoplasti ve Mide Balonu yapılmaktadır. Hasta odalarında modern hastanecilik ve otelcilik hizmetlerinin gereği olan her türlü altyapı ve konforun bulunduğu hastanemizde toplam 5 branşta (İç Hastalıkları, Çocuk, Kadın-Doğum, Genel Cerrahi, Anestezi-Yoğun Bakım) 24 saat nöbetçi hekim görev yapmakta; böylece bu ana branşlarda kesintisiz olması sağlanmaktadır. Tüm Medicana Hastanelerinde olduğu gibi bu hastanemizde de bütün hasta kayıtları ve diğer tıbbi veriler gelişmiş bilgisayar sistemleri ve yazılımlarla takip edilmektedir.

Hizmetlerimiz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Dermatoloji,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,İç Hastalıkları,Kardiyoloji,Nöroloji,Radyoloji,Uyku Labratuvarı,Diyaliz,Anestezi ve Reanimasyon,Beyin ve Sinir Cerrahisi,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Kadın Doğum Hastalıkları ve Doğum,Kulak Burun Boğaz,Ortopedi ve Travmatoloji,Üroloji

Cihazlarımız

 • Check Up Ünitesi
 • Ekg
 • Eko
 • Yoğun Bakım Ünitesi
daha fazla

İşlemler

 • Check Up
 • Lazer
 • By-Pass
 • Mide Botoksu
 • Rinoplasti
 • Revizyon Rinoplasti
 • Mide Balonu
 • Endoskopik Sinüs Cerrahisi
 • Obezite ve Metabolik Cerrahi
 • Tüp Mide
 • Gastrik By-Pass
 • Mide Balonu
daha fazla

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

4.5

Genel skor
31 görüş

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hayri Canalp Kara İç Hastalıkları Randevusu

  Doktor beye öncelikle ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. Doktor kimliğinden önce çok iyi bir insan. Ani baş dönmesi ve vücut sarsıntısı şikayetiyle gittim kulak kristallerim oynamış, net ve açıklayıcı bir şekilde gereken her şeyi söyledi. Kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Çakıcı Diğer

  Boyun Fıtığı nedeniyle Sağ Kolumda güç kaybı şikayetiyle gittim.
  Yüzyüze Görüştüğüm 3 farklı Cerrahtan 1i Nazlı Hocaydı, Konuya çok hakim olduğu çok net belli, ayrıca Hastayı Doğru bilgilendirme konusunda da çok iyi.
  Ameliyat öncesi belli başlı riskleri göze alarak giriyorsunuz bunlarıda açıkça dile getiriyor.
  Ameliyattan kısa bi süre sonra kontrolüme geldi Nazlı hanımın anlattıklarını vede Epikriz sonucunu görünce hayatımı ve sağlığımı doğru Hekime teslim ettiğimi daha iyi anladım.
  Ameliyat öncesi tüm Cerrahlar 2 protez planlanlamıştı ama Ameliyat esnasında insiyatif alarak 3. protezin de gerekliliğine aksi halde bi süre sonra zamanla 3. bir fıtık sorunum olabileceğini fark edip o anda müdahele etmiş.
  Sonrasında boyundaki anatomik duruş bozukluğunu da görünce toplam 8 omurgaya müdahele edip zamanla karşılaşabileceğim postür bozukluğu içinde önlem almış ve yerinde tedavi gerçekleştirdi.
  Görüştüğüm diğer Cerrahlarda kesinlikle iyiydi çok araştırdım çünkü, ben tercihimi Nazlı Hocadan yana kullandım şimdi çok daha iyiyim bunu Ameliyatımın 7. gününde yazıyorum.
  Allah razı olsun Nazlı Hocam.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Arzu Kublay Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hamilelik sürecimin başından sonuna kadar beraberdik. Arzu hanım çok bilgili, güleryüzlü. Tüm randevularımızda ilgili ve sevecen tavırlarıyla detaylı bir şekilde her sorumu cevaplandırdı ve süreci kolaylaştırdı. Çok memnun kaldım. Doğumum çok kolay geçti sayesinde. Yatıştırıcı bir doktor. Kesinlikle tavsiye ederim.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İlhami Bereket Genel Cerrahi Randevusu

  İyi ki karşılaştık kendisiyle Basit bir koltuk altı kisti yüzünden hastane hastane gezerken beni acil ameliyatlara almaları gerektiğini söyleyen diğer cerrahlardan sonra İlhami bey gereksiz cerrahiye girişmeden Tüm bilgisi ve mütevazi ligi ile durumu çok kısa sürede atlatmama yardımcı oldu Allah razı olsun ondan Artık tüm ailemizin doktoru kendisi teşekkürler ediyorum.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Arzu Kublay Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Benim gibi Yorumları okuyarak doktor tercihi yapanlar İçin...
  Bu kadar kaliteli , bilgili ve ilgili doktorların olması huzur, güven verici...
  Gebeliğimin başından beri gittiğim ve gitmekten vazgeçmeyi asla düşünmediğim doktor gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz :) iyi ki tercih etmişim diyorum. Korkularımın azalmasına vesile oldu, siz sormadan aklınızdaki soruları cevaplayan harika bir doktor İyi ki varsınız iyiki tercihim siz olmuşsunuz


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Arzu Kublay Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Güler yüzlülüğü ilgisi bilgisi konuşma tarzı siZi her konuda aydınlatması harika. ikiz gebeydim her seferinde en ince ayrıntısına kadar bakıyordu. Kesinlikle ama kesinlikle öneririm asla pişman olmazsınız Yüksek oranda tavsiye ederim :)))


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Behram Danış Dermatoloji Randevusu

  Ayagımdaki siğil için gittiğim behram danış bana 30 tane test yaptirdı vücudumda bir yerde enfeksiyon olabilir dedi bende idrar yolu mu yoksa kanımda mı diye sormamla tam anlamıyla çıldırdı ona doktorlugumu ogretiyormuymusum yok efendim o senelerce okumuş gibi kızması sonucu odasından nasıl çıktığımı anlatamam.alti ustu vucudumun neresinde enfeksiyon diye sordum sanki mesleğine hakaret ettim yada bilmişlik tasladim. Tabiki de bilmediğim için soru sorucam öğrenmek isticem bundan daha doğal ne olabilir ki? Tavsiye etmiyorum.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Arzu Kublay Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  10 ve 12 haftalık gebelik konteollerimde gittim kendisine , Çok bilgili bir doktor kendisi, bebeğimiz ile ilgili bilgiler verirken anlatırken çok ilgili, doğumuda kendisinde yapmayı istiyorum kısmet olursa inşallah :)


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ahmet Kızılağaçlı Randevu

  Bademciklerimin şişmesiyle birlikte Ahmet Bey ile tanıştım. Kendisi geldiğim an doktor arkadaşlarıyla çay içmesine rağmen hiç bekletmeden beni muayene aldı. Oldukça ilgilendi, sorduğum detaylı sorulara açıklayıcı cevaplar verdi. Durumum kötüleştiğinde hastaneyi arayıp kendisine ulaşabildim ve durumumu anlattım. Bu hafta sanırım 4 5 kere kontrole gitmişimdir. Kendisine gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Aynı zaman da iletişim konusunda gayet başarılı bir insan. Güleryüzlülüğü ve ilgisiyle güven verdiriyor. Sanırım bundan sonra daimi doktorum olacak.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Taner Has Diğer

  Covıd vakalarının arttığı bu dönemde covıd tedavisi için yattığımız başka bir hastaneden ve doktordan hiç memnun kalmayıp yeni bir doktor arayışı içine girdik boş bulabildiğimiz ilk hastaneye kendimizi attık ve burada Taner hocayla tanıştık. 1 hafta boyunca hastanede kaldık ve bu süre içinde Taner hoca oldukça ilgiliydi gerçekten çok iyi bir doktor tüm süreç hakkında hep bizi bilgilendirdi. Her sorumuzu dinleyip cevap verdi. Hastalarının moralini yüksek tutma konusunda da çok iyi bir doktor. Hocamızın uyguladığı tedavi sonucunda hastamızın durumu da gayet iyi. Çevremizdeki herkese önerdiğimiz bir doktor oldu kendisi. Artık bizim de aile doktorumuz. Gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar