Hakkımızda

Medicana Samsun Hastanesi, Yenimahalle Mh, Şehit Mesut Birinci Caddesi No: 85 Samsun ilinin Canik ilçesinde bulunmaktadır. 30.000 metrekare kapalı alana kurulmuştur ve içerisinde 153 araçlık otopark bulunmaktadır. 08 Ağustos 2011 tarihinde Sağlık Bakanlığı onayıyla faaliyete geçen hastanede;

1- 90 kişilik bir hekim kadrosu bulunmaktadır.

Hastanede;
Beyin Cerrahi Polikliniği ,
Anestezi ve Reanimasyon Polikliniği,
Çocuk Cerrahisi Polikliniği
Cildiye Polikliniği
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Polikliniği
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği
Genel Cerrahi Polikliniği
Göğüs Cerrahisi Polikliniği
Göğüs Hastalıkları Polikliniği
Göz Hastalıkları Polikliniği
Gastroenteroloji Polikliniği
İç Hastalıkları Polikliniği
Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği
Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği
Kardiyoloji Polikliniği
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Polikliniği
Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği
Nöroloji Polikliniği
Ortopedi Polikliniği
Plastik Cerrahi Polikliniği
Psikiyatri Polikliniği
Tıbbi Onkoloji Polikliniği
Romatoloji Polikliniği
Üroloji Polikliniği
Ortodondi Polikliniği
Diş Polikliniği
Acil Servis

2 – Hastanede 73’ü yoğun bakım olmakla birlikte 8 Suit, 4 VIP ve 133 tek Kişilik özel odalarıyla birlikte toplamda 218 adet yatağa sahiptir. Bununla birlikte 36 yataklı gözlem yatağı vardır.

Hastanede toplamda 4 adet Yoğun Bakım Ünitesi yer almaktadır:

Genel Yoğun Bakım Ünitesi
Kardiyovaskuler Cerrahi (KVC) Yoğun Bakım Ünitesi
Koroner Yoğun Bakım Ünitesi
Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi

Hastanede 7 (yedi) adet ameliyathane bulunmaktadır. Ayrıca 2 adet Kardiyovaskuler Cerrahi Ameliyathanesi , 5 adet Genel Ameliyathane yer almaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (722)

Genel skor

  Ö
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Önder Çınar Prostatektomi

  Önder bey babamı holep yönetimiyle prostat ameliyatı yaptı.Ağrısız sorunsuz bir ameliyat süreci geçirdik.Hasta ile iletişimi gayet başarılı bu ameliyatı olacak herkese tavsiye ediyorum

  K
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Adnan Altun Boyun Kanal Darlığı Ameliyatı

  Allah sizden razı olsun Adnan hocam, iyi ki sizi tanımışız.Eşime ve bana hayat verdiniz.benim boynumda fıtık ve sinir sıkışması vardı çok şükür Adnan hocanın sayesinde kurtuldum . Gerek hastane Gerek çalışanları olsun çok memnun kaldık iyiki varsınız

  N
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Mithat Günaydın Kasık Fıtığı Cerrahisi

  Mithat hocam 2 aylık bebeğimi kasık ameliyatı ederek sağlığına kavuşturdu elleriniz dert görmesin Allah uzun sağlıklı ömür versin inşallah sünnete görüşmek üzere hocam Amasya dan selamlar..

  C
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Nazlı Tosun Diğer

  Nazlı hocam çok tatlı bir doktor, güller yüzü kontrol ederken elinin hafıflığı, bana hemen ona güvenme hissi verdi. Herkeze tavsiye ediyorum estetik denildimi nazlı hocam. Ben meme küçültme ameliyatı oldum ve çok memnunum. Çok teşekkür ederim nazlı hocam. Seviyorum sizi.

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Önder Çınar Üroloji Randevusu

  Babamın idrar yapamama şikayetiyle gittiği bir hastanede mesane tembelliği tanısı konuldu. Ömür boyu kalıcı sondayla yada pipet sondayla yaşaması ihtimali söylendi. Bunun üzerine fakülte hastanesine sevkedildik. Fakülte Hastanesi'nde MR sonucuna göre BPH tanısı konuldu. Yalnız prostatın fazla büyük olmasi sebebiyle açık ameliyat yapacaklarını söylediler. Açık ameliyat istemedigimiz için İnternette araştırırken Önder hocayı keşfettik. Ameliyata karar verdik. İlgisi, alakası ve babama verdiği güven için kendisine çok teşekkür ederim. Babam çok rahat bir ameliyat geçirdi, operasyon sonrası idrar yapamama şikayeti tamamen ortadan kalktı ve 2. Günde idrar fonksiyonları büyük ölçüde düzeldi. HoLep sistemi düşünen herkese Önder hocayı tavsiye ederim.

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Önder Çınar HoLEP Prostat Ameliyatı

  Hocama ameliyat olmak için Çorum'dan Samsun'a geldim. Çok da doğru bir karar vermişim. 110 gram prostatım vardı, hocam ağrısız sızısız holep ameliyatını gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim.

  A
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Önder Çınar Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı

  Hocama varilosel amaliyatı oldum gayet ilgili ve alakalı yaklaşımından dolayı gayet memmun kaldım.Emeklerinden dolayı teşekkür ederim.Herkese tavsiye edebiliceğim nitelikte birisi.

  Doç. Dr. Önder Çınar

  Çok tesekkur ederim, geçmiş olsun

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Adnan Altun Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  30 yıldır bel fitigi ameliyatından kaciyordum fizik tedaviler uzun vade de sonuç vermedi en son aşamaya gelmiştim artık iki büklüm yürümeye çalışıyordum ki kuzenimin tavsiyesiyle adnan hocayla görüşme sağladık ilk randevuda kendisinden almış olduğum güven ve cesaretle ameliyata karar verdim ve şuan 1 ay oldu gayet iyiyim ne yıllarca kacmama ne de okadar korkmama gerek yokmuş İstanbulda yaşıyorum gitmiş olduğum hiç bir doktorda ameliyat olma cesareti gosterememistim ama adnan hoca dan o güveni fazlasıyla aldim ve şuan gayet iyiyim ağrılarım bitti yuruyebiliyorum kendisine ilgi ve alakasindan dolayi ayrica çok teşekkür ediyorum

  A
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Atiye Gündüz Diğer

  Kızımın geçmeyen ateş ve boğaz enfeksiyonu için gitmiştim Atiye Hanıma önermiş olduğu tedavi ile kızım kısa sürede iyileşti.Gercekten çok naif ve harika bir doktor her ayrıntıyı buze tek tek açıkladı.Sevgilerimi sunuyorum.

  N
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Enis Kuruoğlu Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Enis bey gerek muayenesi gerek mütevaziliği ve gerekse detaylı açıklamaları ile gerçekten çok iyi bir doktor.Babamın omuriliğinde oluşan yeterince büyük,yapışık ve tehlikeli olan tümörü alarak babamı sağlığına kavuşturdu Başarısı ve ilgisiden dolayı kendisine müteşekkiriz Allah razı olsun.Gönül rahatlığı ile randevu oluşturabilirsiniz.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Yenimahalle Mh, Şehit Mesut Birinci Cad. No:85, Canik 55080
Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, ... Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Diğer (İade), QNB Finansbank Sigorta, Garanti Sigorta, AIG Sigorta, Hür Sigorta, Şeker Sigorta, Liberty Sigorta, Fiba Sigorta, Neova Sigorta, Aviva Sigorta, Tarsim Sigorta, New Life Yaşam Sigorta, TEB Sigorta, Vakıfbank Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türkiye Sanayi ve Kalkınma Bankası, Türk Exim Bankası, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Akşehir Ticaret Borsası, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, Bafra Sanayi ve Ticaret Odası, Beyşehir Ticaret Odası, Care & Create, Çarşamba Ticaret Borsası, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası, Darüşşafaka Cemiyeti Mensupları, IMKB, İstanbul Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Ticaret Odası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Merkezi Kayıt Kuruluşu A. Ş., Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası, Sivas Ticaret Borsası, Sivas Ticaret Ve Sanayi Odası, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Terme Ticaret Borsası, Terme Ticaret Ve Sanayi Odası, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Ünye Ticaret Borsası, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Milli Reasürans T.A.Ş. Mensupları Emekli Ve Sağlık Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Sınai to Sanayi, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, PTT Sigorta, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş., Anadolu Hayat Ve Emeklilik, Fiba Emeklilik, Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta, Corpus Sigorta, Gulf Sigorta, Türkiye İş Bankası Sigorta, senCard
İlgili aramalar