Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi

Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel

Mersin ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Mersin Sistem Tıp Merkezi Mersin ilinde Kültür mahallesi Atatürk Cad.no:66 Çamlıbel Mersin adresinde bulunmaktadır.

Muayeneler

 • Tıp Merkezi Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Yılmaz Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Ben, Mersin Üniversitesinde basketbol oynuyorum şu an, bundan yaklaşık 3 sene önce 4. dereceden ön çapraz bağlarımı kopardım, menisküste yırtık ve kıkırdak zedelenmesi vardı. Ali hocamla tanıştık ve ardından bi süreç başladı. Ameliyatımı çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Diğer doktorlar gibi olacağını düşünmüştüm ama ameliyatım sonrası tedavim için benimle ilgilendi ve 5 ay icinde tekrardan basketbola geri döndüm onun sayesinde. Herkes 8-12 ay arası diyordu ama Ali hocam ve tedavi sonucunda azimle 5 ayda geri döndüm ve şu an Mersin Üniversitesi'nde oynuyorum.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Seyfi Arslan Diğer

  Kizima Tmm tedavisi uyguladık. Tedavi surecimiz de sürekli bizi aydınlattı ve hep ilgilendi kızım onun sayesinde ayakta allah ondan razı olsun


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Yılmaz Diğer

  2020 yılında 13 yaşındaki kızımın çapraz bağ & menisküs onarımı ameliyatını yaptı Ali bey… özellikle menisküs onarımının çok zor olduğunu biliyorum… tam 5 saat uğraşarak hem çapraz bağlarını hem de menisküs onarımını mükemmel bir başarıyla tamamladı… kızım şu anda 3 ayrı kategoride voleybol oynuyor ve profesyonelliğe göz kırpıyor.. Ali beye minnettarız…


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Birsen Dokgöz Diğer

  2020 yılı sonunda babam için Mersin Sistem Hastanesinde aldığımız check-up'ın radyoloji tetkikleri sırasında Dr. Birsen Hanım'ın detaycı ve titiz aynı zamanda Doktor gözüyle sayesinde böbrekte ilk evrede olan kanserli tümör tespit edildi. Kanser için erken teşhis hayat kurtarır sözünün doğruluğunu kendisine borçluyuz. Emeklerinize sağlık.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Nane Diğer

  İstanbulda Eczacıyım uzun süredir diz problemi yaşıyorum, tek dizim protez.
  Dr.Mehmet Nane’den ilk 2019 tedavi gördüm. Yılda 2 kez tedavi için gelmeye çalışıyorum.Çok memnun kaldım, merdivenleri çok rahat inip çıkmaya başkadım. O tutukluktan eser kalmadı. Hastaya ilgisi ve tıbbi yaklaşımı eşsiz bir hekim tavsiye ederim.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Alper Uçkun Diğer

  Yüz felci nedeniyle KBB doktoru fizik tedavi görmemi söyledi. Araştırmalar sonucunda doktor beye ulaştık. Hemen aynı gün tedavime başladılar. 20 seans sonunda yüzümde eğrilik yok denecek kadar azaldı, tedaviye devam ediyorum. Pandemi önlemleri konusunda da oldukça dikkatli bir kurum. Güvenle tercih edilebilir.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Seçil Selvi Cıllı Diğer

  Bundan 5 ay önce, sabah erken saatlerde randevuma gittim. Hem lens hem de gözlük kullandığımdan ve büyük göz numarasına sahip olduğumdan genelde uzun göz randevularım olurdu ve lens kullanımı, gözlük-lens uyumu ile ilgili önceki doktorlarıma merak ettiğim şeyleri sorabilirdim fakat Seçil Hn. tam anlamıyla beni 3 dakika içerisinde muayene etti. Çok ilgisizdi, güler yüz maalesef muayeneden sonra gelmeli. :)


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Seyfi Arslan Nöroloji Randevusu

  Anksiyete hastasıyım seyfi hocayı bulana kadar çok doktora gittim ama bir hapla beni iyileştirdi Allah ondan razı olsun çok iyi bir doktor.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kazım Gemici Şiddetli ağrı sebebiyle

  Saygıdeğer hocam öncelikle teşekkür ederim beni yeniden kendime getirdiniz beş sene önce geçirdiğim yanlis ameliyat sonrasında kendimi bir gün bile toparlayamadim gerek burda gerek İstanbul'da çektiğim ağrıların sebebini bulamiyorlar di taa ki hocam sizle görüşüne kadar ilk günden son güne kadar tanı ve teshiste, ameliyat ve ameliyat sonrasında ilgili ve saygı ile ilgilendiniz sayenizde artık daha iyi ve mutluyum Allah sizden razı olsun hayatınızda her zaman başarılı olmanız dileğiyle


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Nane spor sakatlığı

  Şiddetle tavsiye ediyorum.Gerçekten sadece Mersin'in değil,bence Türkiye'nin sayılı ortopedistlerinden.Ayrıca çoğu doktorda göremediğimiz hastaya ilgisi,muhabbeti,samimiyeti takdire şayan.Sporcu olduğum için fazla tedavi zamanım yoktu,ama kendine has yöntemleri çok kısa sürede bile etkisini gösterdi.Allah böyle cana yakın,ilgili hekimlerin sayılarını arttırsın.Allah razı olsun ondan.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar