Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Mersin Sistem Tıp Merkezi Mersin ilinde Kültür mahallesi Atatürk Cad.no:66 Çamlıbel Mersin adresinde bulunmaktadır.

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (15)

Genel skor

  Z
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Ali Yılmaz Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

  Yaklaşık 10 aydır ön çapraz bağım kopuktu.Ameliyat olmaktan çekiniyordum, Ali Yılmaz hoca gerekli cesareti verdi,açıklamaları detaylıca yaptı ve ameliyatımı başarılı bir şekilde geçirdim.Şu an ameliyatımın 6. Günü ve üstüne rahat bir şekilde basabiliyorum.Bu süreçte beni en çok mutlu eden şey Ali Yılmaz hocanın hastalarıyla iletişimde olması.Benim fizik tedavimde dahil olmak üzere yakından takip ediyor.Her şey için tekrar teşekkür etmek istiyorum hocama.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Ali Yılmaz Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

  Aktif olarak profesyonel futbol oynuyorum ve 10 ay önce ön çapraz bağım koptu bu konuda Türkiye’deki en iyi doktorlardan biri diyebilirim çok fazla araştırma sonucu ali hocaya muayene oldum ve gerek yaklaşımı en ince detayına kadar ayrıntılı açıklamaları beni çok rahatlattı ameliyat önce ve sonrası çok ilgili çok başarılı bir ameliyat sonrası ameliyat tan 3 gün sonra fizik tedaviye başladım 1 hafta sonra koltuk değneklerini bıraktım ve 5-6 ay da futbola tam olarak geri döndüm şuan 10 ay oldu ve hiçbir sıkıntım yok çok iyi bir doktor Allah razı olsun ondan.

  Ç
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. İbrahim Halil Karakan Diğer

  4.7.23 tarihinde tiroid ameliyatı oldum henüz çok erken olmasına rağmen kendimi çok daha iyi hissediyorum. Ameliyattan korkmamamın sebebi kesinlikle İbrahim hocamdır. İyiki kendisine gitmişim o kadar ilgili o kadar işinde iyi ki tarifsiz kalıyor cümlelerim. Burdan da minnetimi bir kez daha iletiyorum. İyi ki varsınız hocam sayenizde bana yeni bir hayat kazandırdınız

  A
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Ali Yılmaz Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  3. derece İç ve Dış menisküs yırtık, Ön çapraz bağım kopmuş haldeydim işim gereği mecbur ameliyat olmak zorundaydım. Ali hocayla yaptığım görüşmede güvenimi kazandı. Hastaya yaklaşımı tedavi şekli çok iyi açık açık bütün süreci anlattı. 5 gün önce ameliyatımı yaptı ve ameliyattan 2 saat sonra yürümeye başladım. Şu an ameliyatımın 5. günündeyim rahat desteksiz bir şekilde yürüyorum ve araba kullanabiliyorum. Çevremde ameliyat olanları gördükten sonra açıkçası kısa bir sürede bu kadar yol alacağımı düşünmüyordum ve çok korkuyordum. Ali YILMAZ Hocaya ve ameliyat ekibine çok teşekkür ediyorum.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Nane Diğer

  Önce sağ dizimde problem başladı, birkaç yıl sonra diğer dizimde de ağrılar başladı. Tarsus da birkaç doktora muayene oldum, sonra Adana da üniversite hastanesi, devlet hastanesinde muayene oldum. Ortapedia da hocaya muayene oldum. Film ve emarlar çekildi. Her muayene sonrası menisküs başlangıcı, kıkırdak harabiyeti, yan bağlarda yırtık, romatizma, sıvı azalması deniyor, çaresi protez için ameliyat olduğu söyleniyor du. Ameliyat olmadım, ama sıvı enjekte fizik tedavisi, prp tedavi ve ozon tedavisi oldum. Ağrılarım biraz azalıyor ama merdiven çıkamıyor asa kullanıyordum. Dekan arkadaşım tavsiyesi ile operatör doktor Mehmet Nane ye çıktım, üç hafta ara ile yaptığı iğneler sonrası geceleri rahat uyumaya başladım. Şimdi arasıra asa kullanıyorum. Ağrılarım çok az hocamıza minnettarım. 20 yıl geçmiş ameliyat olmadım. Ortopedi hususunda tek diyebilirim. Hastalarına ilgisi fevkalade.

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Ali Yılmaz Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Ben, Mersin Üniversitesinde basketbol oynuyorum şu an, bundan yaklaşık 3 sene önce 4. dereceden ön çapraz bağlarımı kopardım, menisküste yırtık ve kıkırdak zedelenmesi vardı. Ali hocamla tanıştık ve ardından bi süreç başladı. Ameliyatımı çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Diğer doktorlar gibi olacağını düşünmüştüm ama ameliyatım sonrası tedavim için benimle ilgilendi ve 5 ay icinde tekrardan basketbola geri döndüm onun sayesinde. Herkes 8-12 ay arası diyordu ama Ali hocam ve tedavi sonucunda azimle 5 ayda geri döndüm ve şu an Mersin Üniversitesi'nde oynuyorum.

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Seyfi Arslan Diğer

  Kizima Tmm tedavisi uyguladık. Tedavi surecimiz de sürekli bizi aydınlattı ve hep ilgilendi kızım onun sayesinde ayakta allah ondan razı olsun

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Ali Yılmaz Diğer

  2020 yılında 13 yaşındaki kızımın çapraz bağ & menisküs onarımı ameliyatını yaptı Ali bey… özellikle menisküs onarımının çok zor olduğunu biliyorum… tam 5 saat uğraşarak hem çapraz bağlarını hem de menisküs onarımını mükemmel bir başarıyla tamamladı… kızım şu anda 3 ayrı kategoride voleybol oynuyor ve profesyonelliğe göz kırpıyor.. Ali beye minnettarız…

  P
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Birsen Dokgöz Diğer

  2020 yılı sonunda babam için Mersin Sistem Hastanesinde aldığımız check-up'ın radyoloji tetkikleri sırasında Dr. Birsen Hanım'ın detaycı ve titiz aynı zamanda Doktor gözüyle sayesinde böbrekte ilk evrede olan kanserli tümör tespit edildi. Kanser için erken teşhis hayat kurtarır sözünün doğruluğunu kendisine borçluyuz. Emeklerinize sağlık.

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Nane Diğer

  İstanbulda Eczacıyım uzun süredir diz problemi yaşıyorum, tek dizim protez.
  Dr.Mehmet Nane’den ilk 2019 tedavi gördüm. Yılda 2 kez tedavi için gelmeye çalışıyorum.Çok memnun kaldım, merdivenleri çok rahat inip çıkmaya başkadım. O tutukluktan eser kalmadı. Hastaya ilgisi ve tıbbi yaklaşımı eşsiz bir hekim tavsiye ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Kültür Mah. Atatürk Cad.No:66 Çamlıbel, Mersin Google Haritalar'da göster
Diğer (İade)
İlgili aramalar