Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Nisbetiye Dent Diş Kliniği

Levent Mahallesi Aydın Sokak No:6/6 Fırat İş Merkezi

34340 , Beşiktaş ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Zeynep Giray Ağız Koruyucusu

  Özel sektörde çalışan bir öğretmen olarak strese bağlı diş sıkma ve beraberinde gelen diş eti çekilmesi vb şikayetlerimin önüne geçmek için diş hekimim splint uygulamasını önerdi. Yine aynı diş hekimimin yönlendirmesi ile bu alanda uzmanlaşmış olan diş hekimi Zeynep hanım ile tanıştım. Samimiyeti ve içtenliğinin yanı sıra bu alanda uzman bir hekime denk gelmenin rahatlığı ve mutluluğunu, benim gibi çocukluktan gelen dişçi fobisi olanlara özellikle ifade etmek istiyorum.
  Tedavi planıma göre önce ölçüm yapıldı sonrası splintin tam uygunluk kontrolü için haftalık kullanıma bağlı olarak ek düzeltmeler yapıldı ve tüm bunlar yaklaşık 4 seans (1 ay) içinde tamamlandı. Ayrıca merkezde birden fazla ve kendisi gibi her alanda ayrı uzmanlıkları olan hekimlerle çalışıyorlar. Gereksiz ve yanlış uygulamalara denk gelmek istemiyorsanız bence kesinlikle Zeynep hanım ve ekibine güvenebilirsiniz.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Zeynep Giray Lamina Uygulamaları

  Eskiden kanal tedavisinden çok korkardım ve canım yanardı.Ama Zeynep Hanım la tanıştıktan sonra tüm fikrim değişti.Kendisi inanilmaz ilgili ve çok güzel bir enerjisi var.Dişçi fobimin gecmesinde çok katkısı vardır.Sayesinde tereddüt etmeden artık doktora gidebiliyorum.Herkesin yolu düşmeli diyorum çok teşekkür ederim her şey için


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Ece Tatar Sidal Lamina Uygulamaları

  Lamine tedavim sırasında Ece Hanım benimle o kadar ilgilendi ki bana fikir verdi,her seferinde sorularimı endişelerimi hiç sıkılmadan cevapladı.Ön 6 dişime yapılan lamineler hayal ettiğimden bile daha güzel oldu.Ve hiç canım yanmadan hayal ettigim gülüşe kavuştum.Işinde bu denli iyi,ilgili ve böylesine güzel enerjisi olan doktoruma herkesin yolu düşmeli diyorum.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Zeynep Giray Diş Bakımı

  Dt. Zeynep Hanım'a olan randevum için gittiğimde hiç bekletilmeden kabul edildim. Zamanım kısıtlı olduğundan sadece dış temizliği yapacaktık ama uyarısı ile dolgu yaptırmaya karar verdim. Kendisi uyusturma için iğne yaptı. İğnenin etkisini beklerken dişlerimi temizledi ve sonrasında dolgu işlemini yaptı. Bütün işlemler yarım saat bile sürmedi.
  Dış tedavisi yapılırken yaşanan stresin kısa sürmesi harika bir şey. Tüm bunları yaparken hiç bisey hissetirmeden hiç acıtmadan yapabilmesi tedavinin en güzel tarafiydi.
  Sonrasında fark ettim ki dişlerim bem beyaz olmuş ve dolguda neredeyse belli olmuyor.
  Dişçi stresine ve dış dertlerine derman olan bir hekim ile tanışmak çok büyük şans benim için.
  Kendisine çok tsk ederim.


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Ece Tatar Sidal Lamina Uygulamaları

  Ön dişlerimde hafif kırıklar ve düzensizlik şikayeti ile Ece Hanım a ulaştım. Lamine çözüm önerisi ile tedavimize başladık. 4 üst ön dişime uygulanan lamine yöntemi ile daha iyi bir görünüm kazanmış oldum.
  Özetlemek gerekirse Tanışma teşhis tedavi tüm süreçler mükemmel. Güler yüzlü ekip, iş hakimiyeti ve güzel sonuç. Herkese cok tesekkurler


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Zeynep Giray Diğer

  Yurt Disindan implant icin geldik, ve hersey süper gecti. Zeynep Hanim bizimle cok ilgilendi herseyi Cok detayli anlattı. Implant ve beyazlatma yaptirdik. Biz çok memnun kaldık. Tekrar herşey için teşekkür ederiz. İstanbulda olduğumuzda yine geleceğiz. :)


  Ç
  Doktor: Dr. Dt. Ece Tatar Sidal Randevu

  2014 yılında bir kaza sonucu ön dişlerim kırılmıştı ve yerine kaplamalar yapılmıştı yapılan işlemden istediğim sonucu alamadığım için bir arayış içerisindeydim.İnternetten Ece hanımı buldum biraz araştırdım ve bilgi almak için gittiğimde güler yüzü, yapılacak işlemleri detaylıca anlatması sonucunda başladık bir yolculuğa :) Diş eti tedavisi,Kanal tedavisi ve kaplamalarımı değiştirdik.Yapılan işlemlerden fazlasıyla memnunum.Sayesinde gülerken çekinen,resim çekilirken sadece sağ profilden poz veren benden eser kalmadı.Şimdi de dolgularım için gidiyorum.Çalıştığım için randevu konusunda da oldukça yardımcı oldu.Her işlem sonrasında arayıp durumumu sorması ve yaptığı işi takip edip her detayıyla ilgilenmesi kendimi güvende hissettirdi.Memnun kaldığım için çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum.


  S
  Doktor: Uzm. Dt. Zeynep Giray Diş İmplantı

  Zeynep hanım cocukluktan beri agrı ve acı cektiğim dişlerimle ilgili her sorunumu cozdu. Her aradığımda anlayış ve samimiyetle yardımcı oldu. Ailemden biri gibi yakın hissettirdi kendini. Dişci korkumu yenmem için onu tanımam gerekiyormuş, sayesinde astım korkumu.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Ece Tatar Sidal Dolgu tedavisi

  Dolgu tedavim en detaylı şekilde yapıldı. Beyazlatma ve diş taşı temizliği de yapılarak en sağlıklı şekilde ayrıldım

  Dr. Dt. Ece Tatar Sidal

  Ne mutlu bize, yıllık kontroller de görüşmek üzere:)


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Zeynep Giray implant protez

  Eksik olan dişimin tedavisi için gitmiştim. İmplant veya alternatifleri konusunda detaylı konuşma fırsatım oldu. Damak yapım nedeniyle yaşanabilecek zorluklar hakkında da bilgi verildi.
  İlk operasyon günün de iki implant birlikte uygulandı. Çok profesyoneldi hersey. Gerek sayın hekim gerek hemşire hanımlar işlerinin ehli. Ağrı çekmedim desem yeridir.
  Operasyon sonrası kontrol randevusu ve sıhhati sormak için ertesi gün telefonla aradılar. Mudaleden oncesi ve sonrası da dahil çok başarılılar.
  Nispetiye Dent sayesinde dış hekimi fobimi yendim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar