Nora Psikoloji Terapi Eğitim Danışmanlık

(85 görüş)

Nora Psikoloji, günlük yaşamın getirdiği çıkmazlardan karmaşık ruh sağlığı hastalıklarına kadar geniş bir yelpazede, güncel ve bilimsel metodlar ile çözüm odaklı ruh sağlığı hizmeti vermektedir. Birey... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Nora Psikoloji Terapi Eğitim Danışmanlık

Alsancak Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:67/2

Konak ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Nora Psikoloji, günlük yaşamın getirdiği çıkmazlardan karmaşık ruh sağlığı hastalıklarına kadar geniş bir yelpazede, güncel ve bilimsel metodlar ile çözüm odaklı ruh sağlığı hizmeti vermektedir. Bireyi ve yaşadığı zorlukları psikolojik, biyolojik ve sosyo-kültürel yönleriyle bir bütün olarak ele almakta ve kendi tedavi sürecinin aktif parçası olarak görmektedir. Ruh sağlığı ile ilgili çalışmaları, tedavinin yanı sıra danışanların psikolojik dayanıklılıklarını destekleyerek ruh sağlığı hastalıklarının önlenmesi ve tedavi sonrası iyilik halinin korunmasını da kapsamaktadır.

Çalışmalarımızda bilişsel davranışçı psikoterapi, ACT terapi (Acceptance and Commitment Therapy), şema terapi, akılcı duygusal davranış terapisi ve motivasyonel görüşme uygulamaları kullanılmaktadır. Bu farklı terapi modelleri ve uygulamaları her danışan için en uygun çalışma programını seçmeye olanak sağlamaktadır. Kullandığımız yöntem ve teknikler haricinde mesleki uygulamamızın insan ilişkilerine dayandığı gerçeği, danışanlarımızla kurduğumuz iletişim ve ilişkiyi yöntem ve tekniklerimiz kadar önemli görmemizi sağlıyor.

Nora Psikoloji, bilimselliği ve meslek etiğini işleyişinin temel parçası olarak görmekte ve kendisinden hizmet alanlara aşağıdaki ilkelerle ilgili garanti vermektedir.

Gizlilik:
Bireysel başvurularda tüm bilgiler gizli tutulur. Kurumsal programlarda tüm bilgi paylaşımları gizli tutulur.

Koşulsuz kabul ve saygı:
Danışanlarımızın, hakkında yardım almak istediği her sorun işimizin bir parçasıdır ve aynı önemdedir. Her danışan eşit ve azami saygı haketmektedir.

Profesyonellik:
Psikoterapi süreci her türlü etnik, ideolojik ve dini imgeden bağımsızdır.

İşlemler

 • Bireysel Psikoterapi
 • İlişki Danışmanlığı
 • Çocuk ve Ergen Psikoterapisi
 • Psikolojik Test Uygulamaları ve Değerlendirmeler
daha fazla

Hastalıklar

 • Anksiyete Bozuklukları
 • Panik Atak
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk
 • Depresyon
 • Madde Bağımlılıkları
 • Öfke Kontrolü
 • Bireysel ve Çift Danışmanlığı
 • Ergenlik Sorunları
daha fazla

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Ayça Aktaç Gürbüz Online Terapi

  Ayça hanımdan 1 yıldır destek alıyorum, kendisiyle hem yüz yüze hem de online görüştük. Online görüşmelerin tedavi sürecine etkisi konusunda önyargılarım vardı fakat Ayça hanımın desteğiyle yüz yüze görüşmeden pek de bir farkı olmadığını düşünüyorum. Kendisiyle akademik kaygılarım ve anksiyetemden ötürü çalışmaya başladık. Anlattıklarımı teker teker ele alması, söylediklerime yaklaşımı, beni belli bir düşünceye yöneltmekten ziyade konuştukça farkına varmamı sağlaması süreçte kendimi çok daha rahat hissettirdi ve terapide konuştuklarımızı günlük hayatımda uygulamamı kolaylaştırdı.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Kayhan Gürbüz Diğer

  Kayhan hocayla anksiyetem ve artık hayat tarzımı etkileyen panik ataklarım yüzünden tanıştık. Konu hakkındaki nokta atışı görüşleri, sabırlı hali yaşadığım panik ataklara başka açılardan bakmamı sağladı. Benimle olan iletişimi her zaman çok yapıcıydı. Kesinlikle kaygı, panik atak konusunda çok donanımlı birisi. İyi ki Kayhan hocayla tanışmışım.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Kayhan Gürbüz Diğer

  Açıkçası Kayhan beyle ilk görüşmeme tamamen umutsuz ve 0 inançla gittim, önemsediğini gördüğüm için devam etmeye karar verdim. Zamanla, her şeyden uzaklaşmak için çok iyi bir seçenek haline geldi ve beni rahatlattığını farkettim. İlgisini ve ciddiye alışını esirgemediğini söyleyebilirim. Her görüşmeden çıkışımda mental reset atıyorum adeta… Kayhan beye ve Nora Psikolojiye tesekkurler.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Kayhan Gürbüz Diğer

  Kayhan beye danışmaya başlamam aile dostumuzun önerisi aracılığı ile oldu.Daha önce farklı psikiyatristler ve psikologlar denemiş tam olarak aradığımı bulamamış biri olarak biraz ön yargı ile de başlasam daha ilk seanstan önceki danışma maceralarımdan farklı olduğunu anladım Daha ilk görüşmeden sonra aileme de direk buraya devam edeceğim bana gerçekçi ve iyi gelen burası dedim.Kayhan beyin sakin tavrı anlattıklarınızı dinleyip örnekler ile yardımcı olması birçok şeyi farketmenizi sağlıyor ve gerçekçi ve destek olan tutumu size güven aşılıyor.şuanki süreçte kendisiyle güzel ilerlediğimi düşünüyorum.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Kayhan Gürbüz Diğer

  Kayhan hocayla kafamın çok karışık,kararsız, düzeni olmayan amaçlarım içinde mücadele ederken tanıştım.Daha önce iki psikologa gitmiş ve artık açıkçası anlatmaktan da sıkılmıştım. İlk görüşmede dinledi,öncelikli çözmemiz gereken konuya karar verdi ve sabırla her görüşmede ne yapmamız gerekiyorsa önceliğimize göre hareket etti,çünkü bana göre çözmem ve çözdüğümden emin olmam gereken bir sürü şey vardı, Her hafta toparladı bunları konuştuk bunlar ne durumda dedi,ödevler verdi,çok güzel özetliyordu,unuttuğum kendime hatırlatmam gereken değerlerimi, bana hem öğretti hem de hatırlattı. İlgisine, bilgisine, beklemediğim anda doğru sorular sorarak beni şaşırtıp düşündürdüğü için kendisine teşekkür ederim.Ayrıca her seanstan önce randevuyu hatırlatıp destek olan ekibine de minnettarım.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Ayça Aktaç Gürbüz Psikoloji Randevusu

  Ayça Hanım ile 6 aydır görüşme sağlıyorum. Doğru kişiyi ararken tedavimi de bir müddet geciktirmiştim. Ayça Hanım'ı bulduğumda ise bu sefer iptal etmeyeceğim bir randevu aldığımı biliyor gibiydim. Kendimi ilk görüşmemizde dahi o kadar rahatlamış hissettim ki gelecek süreci tahmin etmesi zor değildi. Tarif edemeyeceğim duygularıma tercüman oldu daha da ötesi bu duyguları nasıl yöneteceğimi öğretti. 3 aydır evden çıkamayan, neredeyse obsesif derecesinde kendisini işe veren, haftalarca yataktan çıkmayan ve yüksek ağrılı sağlık sorunu olan biriyken depresyonumla savaşma gücünü buldum. Unuttuğum yaşama enerjimi günbegün geri kazanıyorum


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Kayhan Gürbüz Online Terapi

  Ketum ve sorunlarını ifade etmekte zorlanan biriyim işsizlik sürecimde mülakat ve işsizliğimin hiç bitmeyeceği gibi kaygılarla yüz yüze başladığım terapiye online bir şekilde başka sorunlarımı ele alarak devam ediyoruz. Kendisine hem gülerek hem de ağlayarak anlattığım durumlar oldu bu kadar rahatça anlatabilmemin özündeyse kendisinin profesyonelliği var yetersizlik hissi ve başarısızlık korkusuyla savaşmak zor ama terapilerde soru soruyu açıyor ve kaygı duyduğum konularla mücadele için somut pratik yollar öneriyor ek olarak bazen çok kötü espriler yapsanız bile nezaketen gülüyor bu benim için çok büyük bir artı oldu :)


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Kayhan Gürbüz Bireysel Terapi

  Kayhan Bey ile anksiyete ve kaygı bozukluğu şikayetim üzerine yaklaşık 3 ay önce tanıştık. Kendisi çok doğru ve yerinde sorularla kendimi açıklayamadığım durumlarda bile sorunlarımı kolayca ortaya çıkarıp çok kısa bir süreçte bunların üstesinden gelmemi sağladı. Açıkçası ilk terapi deneyimimde Kayhan Bey ile tanışmam benim için çok büyük bir şanstı. İlk terapiden itibaren hem psikolojik hem sosyal yaşantı olarak beni pozitif yönde etkiledi. Şuan olmak istediğim duruma geldiğimi hissedebiliyorum. Kendisi donanımlı kişiliğiyle psikolojik açıdan olduğu gibi verdiği bilgilerle sosyal yaşantınızı da olumlu yönde etkileceğinden emin olabilirsiniz.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Kayhan Gürbüz Randevu

  Çok erken yaşta evlendiğim için 40 senedir yaşadığım içime attığım ne varsa son 3 yıldır hayatımda patlaması oldu hergün uyanık olduğum süre boyunca kendimden nefret duygusu kendini sevmeme ve suçluluk duygusu ile devam eden bir ruh haline girdim. Gözüm ne çocuklarımı ne torunumu görüyordu kendimden ve hayatımdan vazgeçmiştim. 2.5 senedir ilaç kullanıyorum bu süre boyunca sürekli olarak ağladım. Kızım aracılığıyla Kayhan bey ile seanslara başladık kendisi sayesinde kendimden hiç ümitsiz olduğum dönemde 4-5 seans sonunda onun bakış açısı ve konuşmaları sayesinde 55 yaşında olmama rağmen kendim için bişeyler yapmam gerektiğinin farkına vardım. Karşımdakiler beni anlamasa ve dinlemese bile ben varım demesini bana öğretti seanslar geçtikce kendimi çok daha iyi hissettim. Son iki aydır özgüvenim geldi artık sadece başkaları için yaşamıyorum kendisine herşey için çok teşekkür ediyorum.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Kayhan Gürbüz Bireysel Terapi

  Henüz seansların daha başında olsak da kendisine çok ısındım. Anlattıkları şeyleri düşünüp kendi hayatıma entegre etmeye çalışıyorum ve bu iyi hissettiriyor. Konulara farklı bakış açıları getiriyor ve farklı düşünmemi sağlıyor. Bence işinde gayet iyi. Umarım uzun vadede görüşmeye devam ederiz ve daha da iyi hissetmeye başlarım.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar