Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

OrthoPoint Ortopedi ve Fizyoterapi Merkezi

Yahyakaptan Mahallesi Akasyalar Caddesi No:24/3 Arastapark AVM

41000 , İzmit ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muammer Kocatürk Randevu

  Sorduğunuz sorulara cevap alabiliyorsunuz. 10 aylık oğlum için gittim. İlçede oturduğum için tetkik sonuçlarını telefon görüşmesiyle anlattı sağolsun. Halden anladığı için, yaklaşımı için burdan tekrar teşekkür ediyorum.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muammer Kocatürk Randevu

  Dr.Muammer beye duruş bozukluğu şikayeti ile gittim.Yarin fizik tedaviye başlayacağım.Cok iyi bir doktor.Cevremizde de bilinen, ortopedi alanında çok kişinin tavsiye ettiği bir doktor.Tedavi sürecini ve hastalığımi detaylı bir şekilde anlatıp, bilgilendirdigi için kendisine teşekkür ederim.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Sefa Müezzinoğlu Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Sefa hocama gittiğimde yürüyemez haldeydim dizlerim artık beni götürmek istemiyordu hocamın altın değerinde beni kendime getiren öğütleri ve verdiği yardımcı küçücük bir tabanlık hayatımı değiştirdi. Güler yüzü babacan tavrı cabası. Sayesinde 1.3 km yolu 40-45 dk da zorla giderken bu süre 15-18 dk arasına düştü ve hiç ağrı acı hissetmeden gittiğim diğer doktorlar ameliyat derken ameliyatsız düzelme sağlandı ne desem az gelir iyi ki Sefa hocamı bulduk Rabb'im sağlığını, sıhhatini daim etsin ortopedi ile ilgili sorunu olan benim gibi başka yerlerde zaman harcamasın ilk gideceği kişi Sefa hoca olsun....


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muammer Kocatürk Diğer

  Annemi ameliyat etti bundan 5 sene önce kadar.Omzunda yırtık vardı ve annem 70 yaşındaydı.Allah bin kere razı olsun ilgili alakalı güler yüzlü en önemlisi muhteşem bir cerrah.Annem kolunu neredeyse 100 de 100 performansla kullanıyor.Şimdi de dizleri ağrıyor.Başka doktora gitmem dedi.Yakın zamanda yine ziyaret edeceğiz Muammer beyi.Herkese tavsiye ederiz ailece..


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muammer Kocatürk Kırık Cerrahisi

  Muammer hocam harika bir insan ve harika bir cerrah,iletişimi müthiş. Eşimin parçalanmış ayak bileğini topladı. Allah razı olsun.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ahmet Şarlak Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Hocam eşim in kolda mevcut iyi huylu kemik tümörü ameliyatını gerçekleştirdi. Ameliyatımızı çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.
  Bize bu süreçte hep destek oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz ve şiddetle tavsiye ediyoruz


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muammer Kocatürk Ameliyatsız Tenisçi Dirseği Tedavisi

  Hocam muhteşem bir doktor...kol uyuşması sebebiyle kendisine gittim ayrıntılı muayene sonucu ilaçlarımı ve tavsiyelerini iletti...memnun ve moralim yüksek llarak yanından ayrildim..su an iyileşme surecindeyim.
  .hem insan olrak hem hekim olarak örnek bir insan...onu çok seviyoruz.teshiste nokta atışı var...tedavileri oldukça etkili ..mesleğini çok iyi bilen bir hekim...güler yüzlü ve mutavizi bir insan...


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muammer Kocatürk Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Sağ kolum da 22 yıllık platinle ödem yapmış ve felaket ağrılı bir şekilde Muammer Bey'e başvurdum. Çok kısa sürede, çözüm odaklı birlikte hareket ettik riskli bir ameliyattı. Olabilecekleri her doktorun yapması gerektiği gibi anlattı platinler çok uzun vadeli olduğu için aşınmış ve çıkaramama riskinden bahsetti. Güvendik, inandık ve hiç sorunsuz platinleri çıkarttı. Şuan üzerinden 7,5 ay geçti ameliyatın ve tek bir sorun yaşamadım.Benim için çok büyük bir tecrübe ve korkuydu, o ağrılı dönem hayat kalitemi çok olumsuz etkilemişti çünkü...
  Alanında ki başarısı ekstra samimiyeti ile de geçmişe dayalı bir doktor travmamıda yenmiş bulundum..
  Sonsuz teşekkürlerimi sunsam yeridir..


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muammer Kocatürk Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Muammer bey ve ekibiyle tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.İlk olarak diz artroskopisi oldum bu süreçte ilgi alakası durumu tüm açıklığıyla anlatmasi tüm sorularimiza sıkılmadan detaylı anlatmasi tek kelimeyle bence izmitin en en en iyi ortopedi ve travmatoloji doktoru. Bugün yine başka şikayetlerimle gittim yine cok güzel ilgindi. İyi ki var hakikketten insan güvende hissediyor gidince bile iyilesiyorsunuz çünkü ilgisiyle bilgisiyle sizi psikolojik olarak iyileştiriyor. Bunun öncesinde çok doktora gittim fakat tavsiyeler üzerine kendisini tanıdım herkse anlatıyorum tavsiye ediyorum.Eger ortopedi ile şikayetiniz varsa Muammer Hocaya güvene bilirsiniz.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Muammer Kocatürk Diğer

  Donuk omuz sendromu için gittim. İlgili ve alakalı davranılması hoşuma gitti. İğne yapıldı. Tavsiyeler de bulunuldu


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar