Osmangazi 03 Nolu Çekirge Aile Sağlığı Merkezi

(6 görüş)
Uzmanları gör

Osmangazi 03 Nolu Çekirge Aile Sağlığı Merkezi kadrosunda 3 adet aile hekimliği uzmanı, bulunmaktadır. Osmangazi 03 Nolu Çekirge Aile Sağlığı Merkezi Bursa ilinde Çekirge mahallesi Narlı sokak adres... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Osmangazi 03 Nolu Çekirge Aile Sağlığı Merkezi

Çekirge Mah. Narlı Sokak, Osmangazi

16265, Bursa,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Osmangazi 03 Nolu Çekirge Aile Sağlığı Merkezi kadrosunda 3 adet aile hekimliği uzmanı, bulunmaktadır. Osmangazi 03 Nolu Çekirge Aile Sağlığı Merkezi Bursa ilinde Çekirge mahallesi Narlı sokak adresinde bulunmaktadır. Osmangazi 03 Nolu Çekirge Aile Sağlığı Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2242347817 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Resmi Sağlık Merkezi

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Kutay Şentay

  İç Hastalıkları, Dr.

  • B

   Hastalarla olan ilişkileri,güler yüzü ve üst düzey bilgi,deneyimiyle Bursanın aile hekimliği dalında göz bebeği olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

  • M

   Son derece bilgili, güler yüzlü, hastalarıyla iletişimi üst düzey ve işini layıkıyla yapan bir doktor. Geçmişte yaşadığım tüm rahatsızlıklarımı sayın doktorumuzun yönlendirmeleriyle atlattım. Kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

  Tüm görüşlere (4) göz at


 • Ahmet Ferda Hatipoğlu

  Aile Hekimliği, Dr.

  • M

   Hastalarına karşı güleryüzlü anlayışlı ve kibar davranışlı bir hekim.Uyguladığı tedaviler kısa sürede olumlu sonuç veriyor.Mahallemiz için büyük şans.Mesleğinde başarılar dilerim.

  • E

   merhaba Ahmet Bey.. Her açıdan olumlu duruşunuz ve yaklaşımlarınız için çok teşekkürler.. Saygılarımla..