Hakkımızda

Kliniğimiz 2016 yılında Osmangazi Hastanesi içerisinde, Op. Dr. Bülent KÖSE’nin 20 seneden uzun sürede öncülük ettiği 15.000’den fazla operasyondan edindiği tercrübenin ışığında kurulmuştur. Bu eşsiz tecrübeyi en gelişmiş teknolojiler ile birleştirerek hastalarımıza dünya standartlarında hizmet sunmaktayız. GÖREVİMİZ 7 aylık bebekten 107 yaşındaki büyüklerimize kadar herkesin dünyayı, kendilerini ve sevdiklerini daha iyi görebilmesi için tüm branşlarda alanındaki uzman doktor ve çalışanlar ile en iyi tedavi ve hizmeti sunmak için buradayız. HEDEFİMİZ Dünya standartlarında tedavi ve hizmet sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan göz sağlığı hakkında bilgilere ve daha önce tedavi olmuş hastalarımızın videolarına ulaşabilirsiniz:
Daha fazla bilgi
Cihazlar
 • Bilgisayarlı Otorefraktometre
 • Otoforopte
 • Tonometre
 • Bilgisayarlı Fakometre
 • Biomikroskop
 • Oto Refraktometre
 • Tonometri
 • Fokometri
 • Pediyatrik Refraktometre
 • Pentecam
 • Oct (Optik Kohorens Tomografisi
 • Biyometri
 • Kornea Topografisi
 • Ffa (Fluorescein Anjiografi)
 • Bilgisayarlı Görme Alanı
 • Göz Ultrasonu
 • Kuru Göz Testi (Schirmer Testi
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (66)

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. M.Celal Öcal Diğer

  dr bey tek gözume femtolasik önerdi sebep ve sonuçlarını açıkladı kabul edip yaptırdık amelıyat yapmak kadar komplilasyonlara hazır olmak ve duzeltmek de çok onemli bende komplıkasyon gelişti dr bey ve ekıp arkadaşları beni sakınleştirip süreci çok guzel yonettıler . ayrıca sağ gozume de lazer istedim ama yaşım (38) ve kornea inceliğim sebebıyle cerrahı işlem onermedı gozlukle devam etmemi önerdi. maddi hırslara sahip olan bir doktor ve kurum oldugunu düşünmüyorum. uygun hastalara uygun işlemleri yapıyorlar. ayrıca ekıp olarak çok yogunlar ama ona ragmen ordan oraya kosturup her hastaya yetişmeye çalışıyorlar. kayıttaki ,göz ölçümündeki, ameliyathanede ki ve postop bılgılendırmede ki hemşireleri de gayet ilgili ve nazikti. saat 16 ya randevu alıp 14:30 da bana nıye sıra gelmedi diye sureklı soram hastalara bıle ıstikrarla ve nezaketle randevu saatlerını hatırlattılar :) bizler ne yazıkki sağlık kuruluşlarında sabırsız davranıyoruz ve bunu sağlık profesyonellerıne yansıtarak motıvasyonlarını düşürüyoruz. Elinizin değdiği her hastanın şifa bulması dileğiyle

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Bülent Köse Diğer

  Değerli hekimim Bülent bey sayesinde 20 yılı aşkın süredir kullandığım gözlüklerimden kurtulmanın mutluluğunu yaşamaktayım.Yolumuz Bülent bey ile karşılaşana kadar bir çok hekimin umutsuz vaka olarak baktığı gözlerim doktorumun sihirli dokunuşları sayesinde artık Dünya'ya açılan yeni bir pencere haline gelmiş durumda..Öncelikle çok sevgili saygıdeğer Bülent hocama ardından da tüm ekibine ilgilerinden ve çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim..İyi ki yollarımız sizlerle kesişmiş.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. M.Celal Öcal SMILE lazer

  Celal hocamı televizyon programında gördükten sonra lazer tedavisi ile ilgili muayne olmak için randevu alıp gittim. Kendisi çok güler yüzlü ve işinde başarılı bir göz doktoru. Beni detaylı bir muayne ettikten sonra yaşım itibariyle lazere uygun olmadığımı söyledi. Onun dışında da göz numaramın arttığını öğrendim. Kendisine çok teşekkür ederim. Her ne kadar ameliyat olamasam da her yönüyle beni aydınlattı ve ne yapmam gerektiğini söyledi. Kesinlikle tavsiye ederim. Bursa da göz konusunda iyi bir doktor kazanmış oldu. Teşekkürler sağolun Celal hocam.

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Dilek Yaşa Göz Hastalıkları Randevusu

  Dilek hanıma miyop + astigmat görme kusuru ile gittim. Smile lazer oldum. Operasyona başladıktan sonra 5-10 dakika sürdü ve hiçbir ağrı hissetmedim. Operasyondan sonra aynı gün içinde görüşüm düzeldi. Kendisi cerrah olmak için doğmuş çok profesyonel. Çok teşekkürler.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Sait Günerigök Lazer Ameliyatı

  20 yıldır yüksek numaralı gözlüklerimi kullanmamak için ameliyat olmaya karar verdim. Lazer ameliyatları üzerine epeyce araştırdım ve çok değerli Mehmet Sait Hocama muayene olmaya karar verdim. Yapılması gereken detaylı tüm testler yapıldı ve "Femto Lasik" ameliyatının uygun olduğunu ve sürece dair merak ettiğim tüm sorularımı güleryüzle samimiyetiyle anlattı. Ameliyat gününü belirledik, yüksek numalara sahip olmamın verdiği tedirginlik vardı fakat ameliyat sürecine girince Mehmet Sait Hocamın sürecin başından sonuna kadar var olan desteğini hiçbir an eksik etmedi. Ameliyat 15 dakikadan daha az sürede bitti ameliyat sırasında herhangi ağrı, yanma hissetmedim, sadece yapılan operasyonu şeffaf bir şekilde izledim. Bittiği an görmeye başladığım o duyguyu kelimelerle tarif edemiyorum. Ameliyattan yaklaşık 3 saat sonra hafif batma ve gözyaşı oldu. Ağrı kesici almayı gerektirecek bir ağrı olduğunu düşünmüyorum. Bana kalırsa bu sürecin en önemli kısmı Lazer operasyonu esnasında yaptığı her işlemi anlatarak yapan, iyi bir ekibe sahip, nasıl başlayıp bittiğini hissettirmeden yapan, cesaret kazandıran, tüm desteğiyle süreci yönten ve mesleğini iş olarak değil yüreğiyle yapan değerli Mehmet Sait Hocama aittir. Tüm desteği için sürecin her aşamasında değerli katkılarıyla daha nitelikli bir süreç ortaya koymak için özveriyle emek verdi. İş olarak değil gönül bağı kurarak yaptığı mesleğini bizlere hizmet verdiği için ve sevgi saygımı içine katarak tüm kalbimle sonsuz teşekkürlerimi sunmayı en büyük borç bilirim.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Sait Günerigök Lazer Ameliyatı

  1 ay önce Lazer ameliyatı oldum. İlk günden beri gözlerim gayet sağlıklı ve görüşüm çok güzel. Sait Bey’e ve Osmangazi Aritmi çalışanlarına teşekkür ederim. Emeğinize sağlık

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Sait Günerigök Diğer

  Yaklaşık 35 gün önce femto lasik göz lazer operasyonu geçirdim. Operasyon öncesi ve sonrası başta sait hocama ve Osmangazi Göz ekibine teşekkür ediyorum.. Belki yaşım sebebi ile veya başka neden kaynaklı sağ gözde iyileşme yavaş ilerliyor.. Fakat genel olarak oldukça memnunum..

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Sait Günerigök Diğer

  Doktor bey konuşkan ilgili gereken tekkikleri yapıyor ameliyat ta rahat olmanızı sağlıyor ameliyat kısa sürüyor akıllı mercek ameliyatı oldum çok memnunum herkese tavsiye ederim

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Sait Günerigök Diğer

  Uzun zamandır gözümde kayma vardı.Birçok hastaneye gittim gözlükle düzeleceğini söylediler fakat daha da ilerledi bu durum beni çok rahatsız ediyordu.Bir tanıdığımızın tavsiyesi üzerine mehmet beye gittim ve iyi ki de gitmişim.Samimiyeti,ilgilenişi,güler yüzlülüğü bambaşka.Gerçekten çok iyi ve işinde de çok başarılı biri.Ameliyatımın 1.haftası ve çok iyiyim.Kendisine ne kadar teşekkür etsem az.

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Sait Günerigök Diğer

  Öncelikle ne kadar teşekkür etsem az geleceğini ileterek başlamak istiyorum. Yıllarca gözlüğümü unuttuğum İçin kaç otobüs kaçırdığımı,yolda en samimi olduğum tanıdıklarımı gözlüksüz bulanık görmem ve miyop sebebiyle tanıyamayıp bir selam dahi veremediğimi belirterek devam etmek istiyorum. Femto lasik işlemiyle hayata böyle bir bakış açımı kazandırdığınız İçin buna vesile olduğunuz İçin tüm ilgileriniz,bilgileriniz için minnettarım Doktorum Mehmet Sait Günerigök ve Osmangazi ekibine sonsuz teşekkürler sonsuz minnet

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Bursa, Ulu Mahallesi, Ulubatlı Hasan Blv. No:62 D:No: 48, 16220 Osmangazi/Bursa
İlgili aramalar