Osmangazi Göz Hastanesi

(52 görüş)

Kliniğimiz 2016 yılında Osmangazi Hastanesi içerisinde, Op. Dr. Bülent KÖSE’nin 20 seneden uzun sürede öncülük ettiği 15.000’den fazla operasyondan edindiği tercrübenin ışığında kurulmuştur. Bu eşs... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Osmangazi Göz Hastanesi

Ulu Mahallesi, Ulubatlı Hasan Blv. No:62 D:No: 48, 16220 Osmangazi/Bursa, Yıldırım

16000, Bursa,

İletişim Bilgileri +90 850...

Hakkımızda

Kliniğimiz 2016 yılında Osmangazi Hastanesi içerisinde, Op. Dr. Bülent KÖSE’nin 20 seneden uzun sürede öncülük ettiği 15.000’den fazla operasyondan edindiği tercrübenin ışığında kurulmuştur.

Bu eşsiz tecrübeyi en gelişmiş teknolojiler ile birleştirerek hastalarımıza dünya standartlarında hizmet sunmaktayız.

GÖREVİMİZ
7 aylık bebekten 107 yaşındaki büyüklerimize kadar herkesin dünyayı, kendilerini ve sevdiklerini daha iyi görebilmesi için tüm branşlarda alanındaki uzman doktor ve çalışanlar ile en iyi tedavi ve hizmeti sunmak için buradayız.

HEDEFİMİZ
Dünya standartlarında tedavi ve hizmet sunmak.


Sosyal medya hesaplarımızdan göz sağlığı hakkında bilgilere ve daha önce tedavi olmuş hastalarımızın videolarına ulaşabilirsiniz:

Hizmetlerimiz

Glokom muayenesi
Dikişsiz pterijium cerrahisi
Göz check up
Görme alanı testi
Kornea enfeksiyonları
Kornea topografisi
Smile lazer
Excimer lazer
Trifokal göz içi lensleri
Lazer ameliyatı
Katarakt ameliyatı
Fakik göz içi lens
Diabetik retinopati
Katarakt ameliyatı
Glokom ameliyatı
Kontakt lens
Görme alanı testi
Blefaroplasti
Göz çevresi estetiği (oküloplasti)
Tonometri
Intraoküler basınç ölçümü
Tonometre
Vitrektomi
Göz hastalıkları randevusu

Cihazlarımız

 • Bilgisayarlı Otorefraktometre
 • Otoforopte
 • Tonometre
 • Bilgisayarlı Fakometre
 • Biomikroskop
daha fazla

İşlemler

 • Lazer
 • SMILE LAZER

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Fotoğraflar

Kuruluştaki doktorlar

 • Gülsema Ferah

  Gülsema Ferah

  Göz Hastalıkları
  Op.Dr.Gülsema FERAH hanima göz muaynesi olmak icin gittim tek kelimeyle mükemmel ilgilendi kendisine cok tesekkur ederim ve tum personel cok guzel ve ...
  Yarın müsait
  Randevu al
 • Yaşar Sakarya

  Yaşar Sakarya

  Göz Hastalıkları
  Bir hafta önce lasik lazerli göz operasyonum Yaşar bey tarafından yapıldı. Operasyon öncesi sağ ve sol gözüm miyop 3.25 derece idi. Operasyon sonrası ...
  Yarın müsait
  Randevu al
 • İlker İncebıyık

  İlker İncebıyık

  Göz Hastalıkları
  Biz İlker Bey'den memnunuz.Tesadüfen görüşme sağlamıştık kendisiyle. Benim göz kapağımda tümör vardı onu aldı.Eşime de akıllı mercek takıldı.Kendisini...
  Müsait olduğu tarih: Cum 20 Eyl
  Randevu al
 • Mehmet Sait Günerigök

  Mehmet Sait Günerigök

  Göz Hastalıkları
  Internetteki araştırmalarım sonucunda Osmangazi göz hastanesinde lazer ameliyatı için muayene oldum. Dr. Mehmet Sait Günerigök'ten çok memnun kaldım. ...
  Müsait olduğu tarih: Cum 20 Eyl
  Randevu al
 • Abdullah Toprak

  Abdullah Toprak

  Göz Hastalıkları
  Abdullah Bey Smile lazer operasyonumu gerçekleştirdi. Gayet keyifli bir operasyon oldu, hiçbir sıkıntı yaşamadım. Çok ilgili ve güleryüzlü bir doktor....
 • Bülent Köse

  Bülent Köse

  Göz Hastalıkları
  Hem ilgilisi ve hem de bilgisiyle Türkiye de sayılıdır. Aynı zamanda çok tevazu sahibi bir hekim.30 yıldır gözlük ve lens kullanan biri olarak tereddü...

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Gülsema Ferah

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • C
   Konum: Osmangazi Göz HastanesiHizmet: Randevu

   Op.Dr.Gülsema FERAH hanima göz muaynesi olmak icin gittim tek kelimeyle mükemmel ilgilendi kendisine cok tesekkur ederim ve tum personel cok guzel ve guler yuzle ilgileniyorlar tum calisanlarada cok tesekkur ederim

  • E
   Konum: Osmangazi Göz Hastanesi

   Sol gözümün ağrısı üzerine gittim ve detaylı bir şekilde inceledi. İlgisi ve güler yüzlü davrandığı için teşekkür ederim.

  Tüm görüşlere (4) göz at


 • İlker İncebıyık

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • Ç

   Biz İlker Bey'den memnunuz.Tesadüfen görüşme sağlamıştık kendisiyle. Benim göz kapağımda tümör vardı onu aldı.Eşime de akıllı mercek takıldı.Kendisinin hastaya karşı ilgisi çok güzel. Kendimizi hiç yabancı hissetmedik. Sağolsun çok güzel ilgilendi. Hiçbir sorun yaşamadık kendisiyle.

  • B

   Ben İlker Bey ile göz ameliyatım için tanıştım.Gayet memnun kaldım.Hem yapmış olduğu tedaviden memnunum hem de kişilik olarak çok dört dörtlük biri.İletişimi ve yaklaşımı, davranışları hastasıyla çok güzel.Takıldığım yönde kendisini aradım telefonumu açtı ve gerekli bilgiyi verdi bana kendisi.Ben kendisini tavsiye ediyorum.

  Tüm görüşlere (10) göz at


 • Bülent Köse

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • B
   Konum: Osmangazi Göz Hastanesi

   Hem ilgilisi ve hem de bilgisiyle Türkiye de sayılıdır. Aynı zamanda çok tevazu sahibi bir hekim.30 yıldır gözlük ve lens kullanan biri olarak tereddütsüz gözlerimi emanet ettim smile lazer oldum.Operasyondan da operasyon sonrası verilen hizmetten de çok memnun kaldım.

  • S

   Çok memnunum.Ameliyat sonrası ilk etapta endişelendim ama 3 ayın sonunda görmem netleşti.Göz lazer ameliyatı oldum.Doktorun ilgisinden ve ameliyat sonrasındaki ücretsiz muayenelerden memnun kaldım.Güler yüzlü,ilgili ve alakalı bir doktor.Kontrollerim devam etmekte.

  Tüm görüşlere (18) göz at


 • Yaşar Sakarya

  Göz Hastalıkları, Doç. Dr.

  • I

   Bir hafta önce lasik lazerli göz operasyonum Yaşar bey tarafından yapıldı. Operasyon öncesi sağ ve sol gözüm miyop 3.25 derece idi. Operasyon sonrası görüşümde çok iyi düzeyde artış oldu. Operasyon Yaşar bey tarafından 15 dakikada yapılıyor. Operasyon sonrası birinci hafta kontrollerimde ilaçlar hakkında bilgi aldım. Doktor beyin konu hakkında bilgi ve tecrübesi konusunda izlenimim olumludur. Keşke bu bilgi tecrübeyi hastarıylada paylaşsa.

  • R

   Tesadüfen gittim.Gözlerim görmez olduydu,sağ gözüm görmiyordu,sol gözümde de katarakt ve et vardı.Gittim muayene etti.Kataraktı alalım önce sonra eti alalım dedi.İlk önce katarakttan ameliyat oldum.Çok iyiyim şimdi,gözümde görüyor artık.Ondan Allah razı olsun.Beni kontrole çağırdı 4 ocakta.Kontrollerim devam etmekte.

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Mehmet Sait Günerigök

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • Konum: Osmangazi Göz HastanesiHizmet: SMILE lazer

   Internetteki araştırmalarım sonucunda Osmangazi göz hastanesinde lazer ameliyatı için muayene oldum. Dr. Mehmet Sait Günerigök'ten çok memnun kaldım. Gözlerim (7-6.25 miyop astigmat) Smile Lazer için uyumlu bulundu. Hem doktorumuzun hem de hastane personelinin ilgi alakası çok iyiydi. Başarılı bir şekilde ameliyatı gerçekleştirdik. Ameliyat esnasında hiçbir şey hissetmedim. Ameliyattan hemen sonra görmeye başladım fakat hafif bir bulanıklık var bu da kullanılan damlaların etkisinden kaynaklı. Her geçen gün daha netleşecekmiş. Nehir Hanım'a da ayrıca teşekkürler.

  • A
   Konum: Osmangazi Göz HastanesiHizmet: rutin kontröl

   daha iyi ifade verebilmek icin Ingilizcede yazmayı düşündüm.
   We have been abroad and we came to have a routine check up for my teen son. We were pleasantly shocked to see the way Dr. Mehmet has talked to us and explained all issues we were worried about. We were treated as if we were his patients for a long time,although it was our first time and we have picked up the doctor randomly. He took our problem as if it's personal. We are very satisfied with the behaviour and manners of nurses too. I strongly reccomend Dr. Mehmet to everyone who is in need.

  Tüm görüşlere (11) göz at


 • Abdullah Toprak

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • U
   Konum: Osmangazi Göz HastanesiHizmet: SMILE lazer

   Abdullah Bey Smile lazer operasyonumu gerçekleştirdi. Gayet keyifli bir operasyon oldu, hiçbir sıkıntı yaşamadım. Çok ilgili ve güleryüzlü bir doktor. Tavsiye ederim.

  • A

   Ben memnunum kendisinden.Hem muayenesinden, hem de insani davranışlarından oldukça memnun kaldım.Benim diyabete bağlı olarak göz arkası kanamalarım vardı. Abdullah Bey lazer yaparak kanamayı durdurdu. Memnunum,başkalarına da tavsiye ederim.

  Tüm görüşlere (4) göz at