Özel Akdeniz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Çarşı Şubesi

Özel Akdeniz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Çarşı Şubesi

37 görüş Akdeniz, Bahçe Mahallesi İstiklal Caddesi No:94
Özel Akdeniz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Çarşı Şubesi

Özel Akdeniz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Çarşı Şubesi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (37)

Genel skor

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dt. Erkoç Bulut 20'lik Diş Çekimi

  Daha önce gittiğim, çekimi çok riskli çenenin uyusuk kalma riski var diyen 3 doktorun aksine, hiçbişi olmaz ben sorunsuz çekerim diyerek beni yıllardır çektirmeyi ertelediğim 20 lik dişimden kurtaran Erkoç Hocam tecrübesi ve bilgisiyle bana güven verdi. Ameliyat öncesinde ve sonrasında sizi her konuda bilgilendirmesi, güleryüzü ve deneyimi ile konforlu bir ameliyat süreci geçirdim.

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dt. Erkoç Bulut Gömülü Diş Çekimi

  Yirmilik dişim için doktor araştırırken Erkoç Beyi buldum iyiki Erkoç Hocama gittim Daha önce 3 Doktor gezdim hepsinden çok korkutucu şeyler dinledim birinden de senin dişin sinirle yakın ben yapamam gibi şeyler duydum
  Erkoç hocama gittim okadar rahat güleryüzlü her detayı açıklaması beni çok rahatlattı o dakika hocam hadi alalım bu yirmiliği dedim ve Gerçekten toplam 20/25 dk sürdü alt yirmiliğime ufak bir operasyon yapıldı gömülü olduğu için üst yirmiliği galiba 2 dk gibi kısa bir sürede tek hamlede aldı hatta o an çok güldük bu kadar kolaymıydı dedim çok rahat çok kolay oldu işlem esnasında da hocam her şeyi açıkladı her işlemi yaparken söyledi çok rahatlattı beni çok korkarak gittim gülerek çıktım Sağ yirmilikler bitti
  sol yirmiliklerde sıra
  Erkoç Hocam her şey için çok teşekkür ederim

  K
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dt. Erkoç Bulut Bruksizm Tedavisi

  Erkoç hocama, Burksizm(diş sıkma), çeneden ses gelme ve çene ağrısı rahatsızlığım sebebiyle gittim. İlk önce botoks yapıldı. (Eli çok hafifti;)) Daha sonra gece plağı yapıldı. Kendi kontrollerini yapıp öyle verdi. (Daha önceki gittiğim yerde eşim gidip almıştı. Deneme yapılmamıştı) Bu süreçte güleç yüzü , ilgisi, ayrıntılı anlatımından dolayı çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim. Gidecek olanlara tavsiye ederim.

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Kenan Sevi Diş Hekimi Randevusu

  Mersin Mezitli Akdeniz Diş Polikliniğinde Kenan Beye Tedavi oldum. Diş protezi porselen kaplama yaptirdim. Ancak agrilarim devam etti. Dislerim agzimin icine uyum saglamadi. Saglikli cigneyemedim. Memnun kalmadim.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  F
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Şeyma Öztürk Diğer

  Dişlerime dolgu ve detpol yaptırdım çok memnun kaldım her şey için çok teşekkür ederim tercih edilebeilcek bir klinik

  T
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dt. Erkoç Bulut 20'lik Diş Çekimi

  Uzm. dt. Erkoç bulut a muayene olup 20 lik diş çekimi yaptirdim.İslemimize baslamadan once cok korkuyordum ve guleryuzuyle korkumu yenmeme yardimci olup cekimimi kisa surede bitirdi.Ellerine sağlık

  Y
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dt. Erkoç Bulut Kemik Grefti

  Ağzımı neredeyse hiç açamıyordum, açmaya çalışırken ağrı oluyor yemek yiyemiyordum, Çene Cerrahı Erkoç Hocamı çok tavsiye ettiler Uzmanlıkta gerçekten çığır açmış tedaviye başladık Çene eklemlerinin içini yıkadı artık ağzımı normal bir şekilde açabiliyorum her istediğimi rahatlıkla yiyebiliyorum Erkoç Hocam ve ekibine çok teşekkür ederim ellerinize sağlık herkese çok tavsiye ederim

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dt. Erkoç Bulut 20'lik Diş Çekimi

  Erkoç hocama yirmilik dişlerimi çektirdim daha önce gittiğim kliniklerde yirmilik dişlerim gömülü olduğu için çekimin biraz zorlu olacağı cerrahi operasyon gerektiği söylendiğinden korkup tedavi yaptırmamıştım.Hocamın detaylı ve doğru bilgilendirmesi sayesinde 2 dişime cerrahi çekim yapıldı Akdeniz’e ve Erkoç hocama çok teşekkür ederim.

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Sena Kurt Estetik Dolgu

  Ön dişlerimde renklenmeler vardı ve çok rahatsız oluyordum. Sena hocam tüm sorularıma içtenlikle cevap verdi ve çok titiz çalıştı. Dolgularım doğal dişlerden ayırt edilemiyor. Herkese tavsiye ederim.

  Ç
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Şiyar Serhat Gündüz Diş Hekimi Randevusu

  Özel Akdeniz' e tavsiye üzerine gittim ve harika bir doktorla karşılaştım Serhat hoca tam işinin ehli bir doktor zirkonyum kaplama yaptırdım. Ağrısız kusursuz mükemmel bir iş çıkardı. Ellerine sağlık diyor başarılarının devamını diliyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Bahçe Mahallesi İstiklal Caddesi No:94, Akdeniz Google Haritalar'da göster
Diğer (İade)