Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi

(68 görüş)

Randevu ve bilgi için bizi arayın:
0850 333 0344

2004 yılı Kasım ayında faaliyete başlayan Özel Ankara Mayagöz Hastalıkları Merkezi 2009 yılının Eylül ayında yeni hizmet binasına taşınmıştır. 5000 m² kapalı alan içerisinde bulunan, 5 özel donanımlı ... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi

Eti Mah. Celal Bayar Bul.Tok Sok. No:7 Maltepe Çankaya

06570 , Ankara ,

İletişim Bilgileri +90 850...

Hakkımızda

2004 yılı Kasım ayında faaliyete başlayan Özel Ankara Mayagöz Hastalıkları Merkezi 2009 yılının Eylül ayında yeni hizmet binasına taşınmıştır. 5000 m² kapalı alan içerisinde bulunan, 5 özel donanımlı ameliyathanesi, ileri tetkik üniteleri, tek ve çift kişilik özel odaları, engelli ve yaşlılara özel imkanları, ücretsiz otoparkı, kafeteryası, bebek bakım
odası, çocuk oyun alanı, doğal alan ve mescidi ile hizmet vermektedir. Günlük 500 muayene ve
100 ameliyat kapasitesi ile hafta içi her gün ve Cumartesi günü;
Kornea,
Katarakt,
Refraktif Cerrahi,
Okuloplasti,
Glokom,
Çocuk Göz Sağlığı ve Şaşılık,
Retina Hastalıkları Birimlerimiz ile;
Katarakt Cerrahisi ve Göz İçi Akıllı Mercek Uygulamaları,
Refraktif Cerrahi, Laser ve Diğer İşlemler,
Okuloplasti, Göz Çevresi Estetiği ve Botoks Uygulamaları,
Göz Yaşı Kanal Tıkanıklıkları,
Kornea Bozuklukları ve Keratakonus Tedavisi,
Göz Tansiyonu Medikal ve Cerrahi Tedaviler,
Şaşılık Cerrahisi,
Vitreoretinal Cerrahi Uygulamalarında hekim ve personel kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Sağlık Merkezi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tuğhan DURAN Randevu

  Göz pınarlarımdaki kaşıntı şikayeti ile gittim. Tuğhan hocanın her zaman ilgi ve yaklaşımını beğeniyorum. Olabilecek her ihtimali değerlendirip tedavi sürecimi o şekilde yönlendirdi.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK Excimer Lazer

  Gözüm miyop ve derecesi 8.50 idi uzun süre dur lens kullanıyordum ,Öğün hocam sayesinde lens ve gözlükten kısa sürede kurtuldum, Cok başarılı işini iyi yapan hastayı motive eden bir doktordur ,herkese tavsiye ederim keşke daha önce gitseydim , iyiki kendisini tanımışım bana gözlerimi geri verdi teşekkür ederim


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK Dikişsiz Pterijium cerrahisi

  Gözümde bulunan et parçası için pterjium ameliyatı oldum. Detaylıca bilgilendirildim. Ameliyat kısa sürdü. 1 hafta kızarıklık ve biraz ağrı ile iyileşme süreci güzel geçti. Çok teşekkür ederim.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Esra ERGAN Göz Hastalıkları Randevusu

  Esra Hanım Hocama, 31 Aralık 2021 tarihinde annemin sıkıntılı olan gözlerinin sulanması ve geçmemesi nedeniyle annemi muayeneye götürdüm. On gün sonra kontrol muayenesi için tekrar annemle gittik. Esra Hocam kendisi çok güzel hastayı karşılayan ve işinde başarılı, bilgili, hoşgörülü güler yüzlü, dinleyici ve sonuca giden iyi bir insan. Bilgisi ve sabrı sayesinde detaylı olarak, çok net bir şekilde bizleri aydınlattı. Herkese Esra Hocamı mutlaka öneriyorum. Ayrıca kendisine çok teşekkürlerimi iletir, Allah razı olsun sizden Esra Hocam.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK Lazer Ameliyatı

  Kasım 2021’de Özel Ankara Maya Göz Hastanesinde lazerli göz çizdirme ameliyatıma başvurdum. Yaklaşık iki hafta önce Femto-LASİK yöntemiyle ameliyat oldum. Ogün Hocama çok çok teşekkür ediyorum. Sözünü tuttu ve bidaha gözlüğe ihtiyacım olmadığını bana kanıtladı. Ağrısız çok kolay bir ameliyat geçirdim ve memnun kaldım.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Burcu HARÇ KAYA Excimer Lazer

  Tüm korkularıma rağmen kendisine yıllardır kullandığım gözlükten kurtulmak amacıyla lazer yaptırmak için gittim. İlk muayenede ne kadar korktuğumu anlattım inanılmaz ilgili davranarak aytıntılı bilgi verdi. Hemen ertesi gün operasyon yapıldı. Ameliyat esnasında kendisi ve iyi kalpli asistanı çok naziktiler. Benim gibi aşırı korkan bir hastayı bile sakinleştirebildiler. Sonraki muayenelerde de bir o kadar ilgili davrandılar her soruma içtenlikle cevap verdiler. Memnuniyetimin sonu yok.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sevda METİNDOĞAN Normal Randevu

  Ben oğlumu 3 yıldır Dr.Sevda hanıma kontrole götürüyorum. Çok ilgili açıklamaları ile bizi rahatlatıyor güler yüzlü çok memnun kaldık kendisine teşekkür ederim iyiki Sevda hanım gibi doktorlar var


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Burcu HARÇ KAYA Randevu

  Göz kapağımdaki batma şikayetiyle kendisine gittim cok tatlı ve rahatlatıcı bir yaklaşımı var. Teşekkür ederim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU Katarakt Ameliyatı

  Op. Dr. Filiz Avşin ÖZDEMİR SARIOĞLU' na teşekkürler. 8 Haziran 2021 tarihinde babamın tek göz katarakt ameliyatını yaptı. Teşhis , ameliyat ve tedavi süreci çok başarılı geçti. Babam katarakt ameliyatından çok memnun kaldı. Aynı gün gözü net görmeye başladı. Herkese tavsiye ediyorum.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sefer Ogün BÖLÜK Lazer Ameliyatı

  2015 yılında Ankara maya hastanesinde kendisine lazerli göz çizdirme ameliyatı olmak için başvuruda bulundum. Muayene ve tetkiklerden sonra gözümün uygun olduğunu ve bir daha ilerleme olmayacağını söylediler. İkna oldum ameliyat oldum. Şuan sağ gözüm 2 sol gözüm 2.5 derece miyop. Hakkımı helal etmiyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar