Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi

Göz doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı

Randevu Hattı: 0850 333... numarayı göster

2004 yılının Kasım ayında hizmete giren Özel Ankara Mayagöz Hastalıkları Merkezi 2009 yılının Eylül ayında ise yeni hizmet binasına taşınmıştır. 5.000 metrekare kapalı alana sahip olan ve Mayagöz Anka... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

2004 yılının Kasım ayında hizmete giren Özel Ankara Mayagöz Hastalıkları Merkezi 2009 yılının Eylül ayında ise yeni hizmet binasına taşınmıştır. 5.000 metrekare kapalı alana sahip olan ve Mayagöz Ankara'nın 5 adet ameliyathanesi, ileri tetkik üniteleri bulunmaktadır. Hastane bünyesinde çocuk oyun alanı, bebek bakım odası, sergi alanı, doğal alan, restoran, kafeterya ve yaklaşık olarak 200 aracın sığabileceği bir otopark da mevcuttur. Mayagöz Ankara’da Çocuk Göz Hastalıkları, Göz Testleri, Katarakt, Oküloplasti, Glokom, Retina, Rekraktif Cerrahi (Excimer Lazer ve Diğer Uygulamar), Kornea Konjonktiva ve Kontakt Lens gibi tıbbi hizmetler verilmektedir. Mayagöz Ankara, Eti Mahallesi, Celal Bayar Bulvarı, Tok Sokak, No 7 Çankaya, Ankara adresinde hizmet vermeye devam etmektedir. Ankara Özel Maya Göz Merkezi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 15 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Sağlık Merkezi

Adres bilgisi

 • Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi

  Celal Bayar Bulvarı Tok Sok.No:7

  06570, Çankaya,

  İletişim bilgileri +90 850...

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Cengiz Onur

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • Annemin sarı nokta rahatsızlığı için geldiğimiz Dr Cengiz bey'e ilgi ve bilgilendirmeleri için teşekkür ederiz.
   Aynı zamanda babam diyabet hastası.Onunda bütün göz kontrolleri Cengiz bey tarafından yapılmakta.
   Bütün ekibe teşekkürler.

  • Doktorumdan cok memnunum gözumde aniden meydana gelen kararma oldu göz arkasına damlalı muayene ile baktı .seker hastlıgına bağlı kanama olduğunu,göz sıvısında oynama olduğunu ,belli aralıklarla takip edilmesi gerektiğini söyledi .ilgisinden ve alakasından cok memnunum.konusunda uzman bir doktordur.Herkese tavsiye ederim ve teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at


 • Filiz Avşin Özdemir Sarıoğlu

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • Hastaneye gittiğimde personeli tarafından yönlendirildim. İyiki de Filiz Hocam'a yönlendirilmişim çok memnun kaldım. Gözlerime çok iyi baktı. Sarı nokta oldugunu ve katarakt oldugunu belirtti.Katarakt çok ufak oldugu için şimdillik kontrollü gidileceğini ameliyata gerek olmadıgını belirttiç Gözlüklerimin camları değişti.Önceden gözlerimin önünde uçuşan şeyler oluyordu. Tedaviden sonra bu sorun ortadan kalktı. Hocamı herkese tavsiye ediyorum.

  • Dr. Fiilim hanımın teşhis ve tedavisi sonucu çok başarılı bir operasyon geçirdim. Sonuçtan çok memnunum. Ne kadar teşekkür etsem az...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at


 • Müge Sargın

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • Müge Sargın hanım babamın çok eskiden beri gittiği ve bizimde tanıdığımız çok iyi bir doktor olduğu için bende kendisini tercih ettim. Bana karşı da çok ilgili davrandı Kendisinden çok memnunum.

  • Araştırmalarım sonucunda ulaşmıştım.Rutin kontrollerimi yapıyor.Çok candan ,sevimli ve işini çok yaptığını düşündüğüm için tercih ediyorum ve herkese tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at


 • Saim Üstünel

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • Mustafa akcasoy.....ben glokom hastasıyım daha önceleri devlet hastanesine gidiyordum oradaki gittiğim doktorların sürekli değiştiği için maya gözü tercih ettim.internetten doktor seçimimde sait hocayı tercih ettim iyikide seçmişim iki yıldır bu hocaya gidiyorum çok memnunum hekese tavsiye ederim.

  • Anneme sarı nokta hastalığı boyunca ilgisini şefkatini esirgemeyen annemin kalbini asla kırmadan annemi bilgilendiren cesaretlendiren annemin hep dualarında olan hep güler yüzlü ve çok ilgili duyarlı yaşlı psikolojinden anlayan dünya tatlısı pozitif enerji yayan Saim beye her şey için teşekkür ediyoruz.
   Maya ya böyle duyarlı bir doktarla çalıştığı için ayrıca teşekkür ederiz.
   Seval Özkurt Çetin

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at


 • Sevda Metindoğan

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • Oğlum 2.5 yaşında çok yakın bakmasindan suphelenerek sevda hanıma gittik oğlum küçük olması dolayısıyla korktu huzursuzlandi direk gözüne ışık tutarak yüksek miyop dedi daha farklı ilgisini çekecek dikkatini dağıtıcı birşeyler yapmadan damla damlatmaliyiz ama yine huzursuz olur dedi ve anestezi altında muayene önerdi bu duruma sıcak bakmayarak başka bir göz merkezine gittiğimde doktorun oğluma yaklaşımı çok iyiydi ve detayli muayene ederek yüksek miyop falan değil korkulacak bişey yok dedi.

  • Sevda Hanımdan çok memnun kaldık...3 yaşındaki kızım daha önce başka doktorlarda muayene olurken aglamıştı.Sagolsun Sevda hanım çok sakin ve rahatlatıcı bir şekilde muayene etti ...çok şükür kızım korkmadan detaylı muayene oldu içimizde rahat etti..herkese tavsiye ederim..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at


 • Fariba Jafar Nezhad Makouei

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • Gözümde çıkan inatcı arpacık sonunda kitleleşti.3 hafta boyunca başka göz merkezleri hep ilaç ve sıcak su kompres yap diye geçiştirdiler ve rahatsızlığım iyice attı..Bir arkadaş tavsiyesi ile geldiğim Maya göz merkezi dr. Fariba hanım küçük bir operasyonla rahatsızlığımı iyileştirdi.Dr. Fariba hanım ve tüm çalışanlara güleryüzü ,tatlı dilleri ve yakın ilgilerinden dolayı teşekkürler..Fikret KOÇER

  • M

   3 hafta önce lens almak için Mayagöz'de bu doktora gittim ve muayene oldum. Göz numaramı ölçerken okuyabildiğimi ama biraz bulanık gördüğümü söylememe rağmen bana bir numara verdi. Sonrasında deneme lensim geldi ve taktım. Tabi bulanık görüyordum. Bende lense alışkın olmadığımı düşünürek 1-2 gün kullandım ama rahat edemedim. Sonrasında başka bir doktora gittim ve yeni doktorun verdiği numaralar eski gözlüğümün numaralarıyla birebir aynıydı. Daha sonra Fariba doktorun verdiği numaralara baktığımda 0.25 astigmatta, 0.5 ise miyopta hatalı vermişti yani tek bir göz için toplamda 0.75 hatalı numara vermişti. Sonrasında öğrendiğim birşeyde, lens için hiç uygunluk testi yapılmayış olmasıydı. Örneğin göz kuruluğu testi yapmadan bana lens verdi.
   Karar sizin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at


 • Solmaz Atasoy

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • Dr. Solmaz Atasoy'a oğlumun muayenesini ve tedavisini son derece başarılı ve son derece nezaketle oluşturduğu için çok mutlu olduğumu iletmek istiyorum. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Herşeyin gönlünce olmasını, 2017 ve daha birçok yılı huzurlu mutlu yaşamasını diyorum.
   Ayşe sevil bakır

  • İnternetten araştırdım ve gitmeye karar verdim. Detaylı olarak her şeyi sordu bunu çok beğendik. Eşimin miyop sorunundan dolayı gitmiştik.Tedavi uygulandı ve tedavisinden çok memnun kaldık. Gayet olumlu sonuç verdi. İlgisinden ve tedavisinden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at


 • Doğan Ceyhan

  Göz Hastalıkları, Doç. Dr.

  • Karanlık dünyamı aydınlatan Maya Göz Ankara Hastanesi doktorlarından Sayın Doğan Ceyhan'a teşekkürlerim, arz ederim. Hikmet Çamlı

  • Doktor bey gayet ilgili ve işine hakim. Sunmuş olduğu tedavi ne kadar yeni olsa da sonuç vermeye başladı. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at


 • Yüksel Totan

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • S

   Gercekten cok zor mesleği layikiyla yerine getiren harika bir insan. Kaygi ve sıkıntılarıniza anlayis gösteren cok basarili bir doktor. Allah daim etsin. Hickimseyi gözüyle Rabbim sinamasin

  • Kendisiyel Behçet Hastalığım vasıtasıyla tanıştık. Çok sık tekrarlayan ataklarım, kendisinin uyguladığı tedavi sayesinde çok seyrekleşti. Allah razı olsun. Her detayı bıkmadan usanmadan açıklayan, hastalığın her aşamasını seyreden bir doktor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at


 • Mehmet Şahin

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • D
   Yer: Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları MerkeziHizmet: Excimer Lazer

   Eylül 2016 da lazer yaptırdım. Sonuçları hakkında çok korkularım vardı yaklaşık 1 yıl geçti ancak çok memnunum neredeyse tüm göz kusurum kayboldu. Sadece 6 ay göz kuruluğum oldu nedeni hassas bi göz yapısına sahip olduğum için bünyem yaptı. Şuan o da geçti. Çok sempatik bir doktor ayrıca. Kendisine teşekkür ederim

  • M

   Yaklaşık 1ay önce Mehmet Şahin tarafından lazer göz ameliyatı oldum, Şu an o kadar mutluyum ki gözlüklerden kurtulduğum için, herkese Mehmet beyi tavsiye ediyorum.Mehmet Şahinin gerek tecrübesi gerekse insana pozitif yaklaşımı gerçekten takdire şayandır.Teşekkürler Mehmet bey

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (18) göz at


Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi

Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi
Göz doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı

Randevu Hattı

0850 333 0344