Özel Bahçeşehir Doğapark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

(7 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

DOĞAPARK Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ,Bahçeşehir’in doğa parkı caddesinde açılmıştır.. Kliniğimiz hekim kadrosu ile hizmet vermektedir. Çocuk hastalarımızın muayene ve tedavi olacağı Doğapark Kids’i... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Bahçeşehir Doğapark Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Doğa Parkı Caddesi No:13-15FI

34488 , Başakşehir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

DOĞAPARK Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ,Bahçeşehir’in doğa parkı caddesinde açılmıştır.. Kliniğimiz hekim kadrosu ile hizmet vermektedir.
Çocuk hastalarımızın muayene ve tedavi olacağı Doğapark Kids’i bünyesinde bulundurmaktadır. Pedodonti (Çocuk diş hekimliği) uzmanı hekimimiz çocuk diş tedavilerini gerçekleştirdiği bu alanda oyun alanı ve sanal akvaryum bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Anıl Açıklar Kavas Diğer

  Diş dolgu ve kanal tedavisi anıl hanıma cok teşekkür ederiz herşey için ilgisi ve alakası çok güzel


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Anıl Açıklar Kavas Genel Anestezi Altında Diş Tedavileri

  Anıl hocamızla tavsiye üzerine tanıştık.6 yaşındaki kızımın diş ağrıları sebebiyle gittik kendisine ve ağzında 12 tane çürüğü olduğunu be 4 tanesinin kanal tedavisi olması gerektiğini öğrendiğimizde epey bir tedirgin olduk fakat doktor hanım öyle güzel anlattı ve bilgilendirdi ki bizi işlemin daha sağlıklı ilerleyebilmeli için genel anestezi ile bütün işlemlerini yaptırdık,çok şükür başarılı geçti hiçbir sorun yaşamadık,sonrasında ağrı da hiç olmadı,kaldı ki narkoz alacağı için çok tedirgindik fakat içimizi çok rahatlattı ve süreci kolaylıkla atlatabildik.Kendisini ailece çok sevdik,naif ve şefkatli yaklaşımı ve bilgi birikimiyle bu süreci çok kolay atlatmamızı sağladı,gönül rahatlığıyla kendisine çocuklarınızı emanet edebilirsiniz…


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Anıl Açıklar Kavas Diğer

  Oğlumun kanal tedavi ve dolgu gibi uzun sürecek bir tedavi sürecimiz olucaktı. Anıl hanım oğluma bir abla arkadaş gibi yaklaşımda bulunarak şahane bir şekilde tedavimizi bitirdik. Çocuklara yaklaşımınız ebeveynlere detaylı açıklamalarınız güler yüzünüz iyi ki sizi tanıdık. Tekrar teşekkür ederiz


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Anıl Açıklar Kavas Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti) Randevusu

  Anıl hanım 8 yaşındaki çocuğumuzun diş çekimini ve dolgusunu çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Anıl Açıklar Kavas Çocuk Diş Tedavisi

  Anıl hanıma oğlumun mevcut diş çürükleri için gittik.Kanal tedavileri ve dolgular sonucunda diş tedavimiz tamamlandı.Bütün süreç boyunca çok memnun kaldık.Çocuklara yaklaşımı gerçekten fark edilir derecede iyi ve güzel.Dişçi korkusu olan oğlum mutlulukla gitti tüm randevulara.Herşey için kendisine çok teşekkür ederiz.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Anıl Açıklar Kavas Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti) Randevusu

  8 yaşındaki oğlunum diş problemi için dişçi arayışındaydık öncesinde bir dişçiye gittik oğlumun zaten önyargısı vardı dişçiye gitme konusunda ilk gittiğimiz dişçi onu daha da çok korkuttu ve dişlerini tedavi etmesinden kaçındı.
  Daha sonra araştırma sonucu doğa parkta Anıl hocamızla tanıştık, gerçekten çocuk psikolojisinden çok iyi anlayan yapıcağı bütün işlemleri detaylarıyla çocuğa anlatan gerekirse oyun oynayıp onu mutlu eden ve mükemmel bir tedavi sağlayan diş hekimine denk geldiğimiz için kendimizi çok şanslı hissettik.
  Tabiki burda hekimliğin atmosferide çocuklar için harika. 9 çürük ile başladığımız tedavi sürecimiz kısa bir sürede son buldu. Adına ne derseniz deyin ama iyi bir pazarlama yöntemi ve çok iyi bir sonuç. Biz A’dan Z’ye çok memnun kaldık. Çocuğunun dişçi korkusu olan herkese çok tavsiye ederim.
  Saygılar
  Gürkan ÇALIŞKAN


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Anıl Açıklar Kavas Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti) Randevusu

  Bir çocuk diş hekimi olarak Anıl hanım işinde çok başarılı çocuklara kızıma yaklaşımı sevgi dolu Güler yüzlü kızımın hiç dişçi korkusu olmadan geçiriyoruz bu süreci tabiki anıl hanımın sayesinde kızımın dişine baktığımda dolguları göremicek kadar işinde uzman çok teşekkürler


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar