Özel Beyaz Çizgi Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

(15 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Beyaz Çizgi diş kliniği 2010 yılında İstanbul ’un merkezi lokasyonu Fatih’te sizlere iyi hizmet sunmak adına faaliyete başlamıştır. daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Beyaz Çizgi Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

Silivrikapı Mahallesi Kuvayi Milliye Caddesi No:50

34107 , Fatih ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Beyaz Çizgi diş kliniği 2010 yılında İstanbul ’un merkezi lokasyonu Fatih’te sizlere iyi hizmet sunmak adına faaliyete başlamıştır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ersoy Tekin 20'lik Diş Çekimi

  20 lik dişimi (sıkıntılı bir noktadaydı) hissettirmeden çekti. 42 yıllık bir diş olduğu için biraz uğraştırdı Ersoy beyi. Elleri dert görmesin. Teşekkür ediyorum.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ersoy Tekin Randevu

  Kliniğe ilk defa başvurdum Randevumu da Ersoy Tekin Hocadan aldım. Benim 10 yıllık diş kaplamamın kırılması ve yeniden yapılması amacıyla Dr beyle görüşmem sonucu 5 diş çekimi yaptı. Acı hissetmedim ki yıllardır dişçiden korkarım dişçi fobimi yenmeme vesile oldu Dr bey eli çok hafif bilginiz olsun Sonuç itibariyle alt üst çene diş tedavimi Dr Ersoy bey yapıyor sağolsun Allah böyle Hekimlerimizin sayısını artırsın ben çok memnun kaldım her şeyi tek tek açıklıyor sorularınızı geçiştirmiyor ayrıca çekim esnasında bana canınız acıyor mu diye soruyor .Bekleme salonunda beklemiyorsunuz tam randevu saatinde içeri giriyorsunuz klinik hijyen açısından çok temiz

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ersoy Tekin Dikişsiz İmplant

  Dişçi koltuğu fobimi yenmeme hatta sevmeme sebep olan doktor.Baştan sonra her adımda çok bilgilendirici ve sakinleştiriciydi.İmplant denince çok tedirgin olmuştum ama eli hem çok hafif hem de çok hızlıydı. “bitti” dediklerinde inanamadım.Çok teşekkür ederim

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Mochament Serif Diş Dolgusu

  Yirmilik diş çekimim de dahil bütün korktuğum durumlarda İşinde uzman ve işlemler sırasında kendimi güvende hissettiren doktoruma çok teşekkür ederim. Kurum olarak da çok başarılılar, herkese tavsiye ediyorum.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Mochament Serif Diğer

  Güven veriyor,ilk defa dis cektirmeme ragmen asırı güvende hissettim. Her sey halledilecekmis gibi hissediyorsunuz islemler esnasında:) Tesekkürler..

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ersoy Tekin Diğer

  Gayet ilgili ve alakalı, güleryüzlü bi hocamız. Temizlik için gitmiştim ama sağolsun dişlerimin genel durumuna bakarak sorunlar hakkında da gerekli bilgileri paylaştı. Çok teşekkür ederim.

  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Mochament Serif Diğer

  I was there for regular check for the first time, after x- ray He said I needed 4 fillings then I started to see this doctor every week, so I can say that he was always so nice and friendly each time . You don’t even feel the needle! He is the best in this job .Also the dental clinic is clean and they play a song to make you more comfortable and relax, it really works!

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Mochament Serif Diğer

  Kızımın ön 2 dişi kırılınca iyi bir diş hekimi arayışına girdik. Tabiki estetik olması da önemliydi. Ortodontist aile dostumuzun tavsiyesi üzerine Beyaz Çizgi Diş Kliniğine geldik ve tek seansta istediğimiz sonuca ulaştık. Doktor Muhammed işini yaparken çok rahattı ve estetik dokunuşları çok iyiydi. Tabi çalışırken dinlediği müziklerde Güven duygusunu hissedince uzun zamandır araştırdığım gülüş tasarımı tedavisini Muhammed beye uygulatmak istedim. Tedaviye başladık. Her seansa güvenerek ve rahat gittim ama tabi diş acısı başka birşeye benzemiyor Tedavim hala devam ediyor. Ha bu arada eşim de başladı tedaviye. Ailecek haftanın 2 günü Beyaz Çizgideyiz Hem işinde itina, hem güleryüz hem de sağlıklı dişler ve estetik gülüşler istiyorsanız doğru adres derim… Sevgiler

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Mochament Serif Diğer

  İmplant, estetik dolgu ve bir kaç çürük için gittim. Kliniği hijyenik, eli hafif ve işini güzel yapan bir diş hekimi. Tedavi sonrası 8-9 ay kadar bir süreç geçti, herhangi bir sorun yaşamadım

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Mochament Serif Diğer

  İmplant tedavisi yaptırıyorum yaklaşık 5 yıldır gittiğim doktordur kendisi,çok memnunum.Bugune kadar hiç bir islemimde problem yaşamadım tavsiye ettiğim herkes den çok güzel geri dönüşler aldım.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar