Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Özel Bir Nefes Göğüs Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Özel Bir Nefes Göğüs Hastalıkları Hastanesi Kırklareli ilinde Siteler mahallesi Nazifbalkan Cad.n35-37 adresinde bulunmaktadır.

Adres

Özel Bir Nefes Hastanesi
Siteler Mah. Nazifbalkan Cad. N35-37, Kırklareli 39750
Özel Bir Nefes Hastanesi logo

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (9)

Genel skor

  F
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tuncer Şenkul Sistoskopi Ve Üreteroskopi

  Bir hafta önce mesane tümörü ameliyatı oldum harika Bi doktor anlayışlı güler yüzlü işinin ehli Bi doktor gözünüz kapalı güvenebilirsiniz Allaha şükür doktor beyin sayesinde sağlığıma kavuştum

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Eyüp Kahya Tiroid Cerrahisi

  Çok değerli doktorumuz Sayın Eyüp KAHYA'nın ellerine, kollarına, yüreğine sağlık. İki yıl önce konulan Tiroid teşhisinden sonra Eyüp hocamızla tanışma fırsatımız oldu. Kendisinden Allah bir değil bin kere razı olsun. Tiroid ameliyatımı çok başarılı şekilde gerçekleştirdikten sonra dahi takibini bırakmayıp, aileden biriyle ilgilenirmişçesine samimi bir davranışla bizimle yürekten ilgilenen değerli hocamızdan Allah razı olsun. Sevgiler saygılar, Allah başımızdan eksik etmesin.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Eyüp Kahya Tiroid Cerrahisi

  Değerli doktorumuz Eyüp KAHYA 'nın yaklaşık iki yıldır hastasıyız. Teşhis sürecimizin başından, tedavi sürecimizin sonuna kadar ilgi ve alakasını eksik etmedi Eşimin Tiroid ameliyatını gerçekleştirdi ve ondan sonraki süreçte de ilgisini hiç eksik etmedi. Kendisiyle zaman zaman hala görüşürüz, gerçekten aileden biri gibi davranmayı hiç bırakmadı. Allah razı olsun hocam. Saygılar.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tuncer Şenkul Böbrek Ultrasonu

  Öncelikle detaylı açıklamaları ve ilgisi çok iyiydi. Tebrübeside bariz belli.
  Kayınvalidem 86 yaşında ve böbrek taşı 3cm. civarındaydı başarılı geçti. Bir günde taburcu olduk şükür. Tuncer beye çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Lüleburgaz da onun gibi alanında başarılı, tecrübeli ve donanımlı bir Dr. Olduğu için çok mutluyum. Şimdiden bütün tanıdıklarıma tavsiye ettim. Siz yorumu okuyanlar hiç düşünmeyin hemen randevu alın bence.

  I
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tuncer Şenkul Prostat Biyopsisi

  22 Haziran 2021 tarihinde babamın kapalı prostat ameliyatı gerçekleştirildi. Ameliyat başarılı geçti ve babamın durumu gayet iyi Op. Dr. Tuncer Şenkul'a teşekkür dileklerimizi iletiyoruz.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tuncer Şenkul Diğer

  Bundan 10 gün önce oğlumun sünnetini başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Alanında en iyisi bence. Çocuğunu sünnet ettirmek isteyen herkese tavsiye ederim.

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tuncer Şenkul Perkütan Böbrek Cerrahisi

  Çok mutavazi hastalarının bir çoğu bizzat ist den bizim gibi gelenler 24 saat özel tlf undan size yanınızdaymış gibi alaka gösteriyor böbrek ameliyatı ile alakalı babamızı gördüğümüz ve inanılmaz alaka gördüğünüz sonuç aldığımız bir hekim işinin hakkını veriyor yıllarını bu işe adamış ve kendini geliştirmiş geçmişi ile ön planda biri sizde araştırabilirsiniz teşekkürler Op.Dr Tuncer ŞENKUL

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tuncer Şenkul

  öncelikle iyi bir insan ,belliki insanlığı kadar uzmanlığıda iyi. 1 günde tüm ağrılarımdan kurtuldum.kapalı böbrek taşı ameliyatını başarıyla geçirdim.doktorluktan ziyade bi abi gibi yaklaşımı ve sıcakkanlılığı, ilgi alakası ona güvenmemim büyük sebeplerinden bir kaçıydı.belliki branşının kitabını yazmış.sizi tanıdığıma memnun oldum.inşallah görüşmeyiz ama bi taşım daha olursa sizi bulacam , buna mecburum sevgiyle,hoşçakalın.

  K
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tuncer Şenkul Böbrek Taşı

  Ağrı ile gittiğim Bir Nefes hastanesinde üroloji uzmanı doktorum Tuncel Şenkul kapalı böbrek ameliyatımı başarı işe gerçekleştirip. Beni ağrılarımdan kurtardı. Sorduğum her soruya sabır ile gayet açıklayıcı bir dil ile yol gösterdi çok memnun kaldım tavsiye ederim ve sonsuz teşekkürlerimi sunarım kendisine.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular