Özel Çamdibi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

(19 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Özel Çamdibi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bornova İzmir ; Rafet Paşa Mahallesi, Burak Reis Cad. No:153, 35090 Bornova - İZMİR bölgesinde hizmet vermektedir. Tedaviler : Estetik Uygulamalar Di... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Çamdibi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Rafetpaşa Mahallesi Burak Reis Caddesi No:153

35090 , Bornova ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Çamdibi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bornova İzmir ; Rafet Paşa Mahallesi, Burak Reis Cad. No:153, 35090 Bornova - İZMİR bölgesinde hizmet vermektedir.

Tedaviler :
Estetik Uygulamalar
Diş Beyazlatma
Implantoloji
Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti)
Diş Teli (Ortodonti)
Cerrahi
Kanal Tedavisi (Endodonti)
Diş Protezleri
Diş Eti Hastalığı (Periodontoloji)

İşlemler

 • Diş ve Diş tedavileri

Hastalıklar

 • Diş Hastalıkları

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Özlem Gülbenli Yılmaz Kök Kanal Tedavisi

  Yoğun diş ağrısı ve damağımda kabarma nedeniyle gittiğimde sağolsunlar hemen ilgilendiler. Öncelikle diş röntgeni çekip yapılacak işlemleri ayrıntılı olarak anlattılar. Hemen enfeksiyon tedavisine başlandı sonrasında kanal tedavisi ile diş ağrıma son verildi. Tüm bu süreçte gösterdikleri yakın ilgi nedeniyle Dr. Özlem Hanım ve klinik çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Özlem Gülbenli Yılmaz Normal Randevu

  Hastasıyla çok ilgili bir doktor, diş taşı temizliği yaptırdım kendisine daha önce hiçbir yerde bu kadar derinlemesine temizleyip özenmemişlerdi doğrusu, çok memnun kaldım.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Özlem Gülbenli Yılmaz Diğer

  Şans eseri uğradığım klinikte Özlem hanım ile karşılaşma fırsatı yakaladım. Kendisinin işinde çok iyi olduğunu düşünüyorum. Çok memnun kalarak diş temizliği ve dolgu yaptırdım diğer işlemler içinde randevumu aldım bundan sonra diş hekimim Özlem hanımdır :)


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Özlem Gülbenli Yılmaz Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)

  diş taşı temizliği için gittim. her zamanki gibi çok ilgililerdi. özlem hoca işinde çok iyi dişlerim ne kadar kötü durumda olsa da eli çok hafifti en az acıyla atlattım.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Özlem Gülbenli Yılmaz Diş Hekimi Randevusu

  Benim diş korkumu yendiğim tek doktordur kendisi , açık konuşması herşeyi ince detayla anlatması ve konuşmasıyla karşı tarafı ikna etmesiyle çok iyi bir doktor olduğunu düşündüğüm için Eşimin diş çekim randevusunu Özlem hanıma aldım elinin hafifliği ve rahatlatıcı konuşmasıyla dişi çekti ellerine sağlık . Bu çevrede en iyi doktor diyebilirim.

  Dt. Özlem Gülbenli Yılmaz

  Nazik yorumunuz için teşekkür ederim.Düşünceleriniz benim için motive edici. Geçmiş olsun, sağlıklı günlerde görüşmek üzere.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Özlem Gülbenli Yılmaz 20'lik Diş Çekimi

  Tavsiye üzerine geldiğim Özlem hanıma diş temizliği yaptırdım ve 20 lik dişimi çektirdim.Doktor hanımın eli çok hafif,hiçbir şey hissetmedim.Çok detaylı çalışıyor, herşeyi anlatıyor. Dişçi korkumu sayesinde yendim.Çok teşekkür ederim,herkese tavsiye ediyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Özlem Gülbenli Yılmaz Estetik Porselen

  Özlem hanım sayesinde rahatça gülebiliyorum.Heryerde çekilecek denilen dişimi kanal tedavisiyle kurtardı ve üzerine zirkonyum kaplamalarim yapıldı. Her seansta ilgili ve güleryüzlüydü.İyi ki kendisine gelmişim.Tesekkür ederim.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Özlem Gülbenli Yılmaz İmplant Uygulamaları ve Farklı Üst Yapı Tercihleri

  İmplant ve üzerine porselenlerimi yapan Özlem hanıma çok teşekkür ediyorum.Tüm süreci detaylıca anlattı.Eli de çok hafif.Sayesinde rahatça yiyebiliyor ve gülebiliyorum.Herkese tavsiye ederim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Özlem Gülbenli Yılmaz Estetik Porselen

  Ozlem Hanım'a kanal tedavisi ve porselen kaplama için gittim. Bütün aşamaları detaylı olarak anlatıyor. Eli de çok çok hafif.. Ozlem Hanım'ı kesinlikle tavsiye ediyorum.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Özlem Gülbenli Yılmaz Diğer

  İşinde oldukça başarılı bir hekim. İşlem yaparken anlatarak yaptığı için insanda ne korku kalıyor ne endişe. Ayrıca çok ilgili. Dişçi fobimi özlem hanım sayesinde yendim. Daha önce başka bir klinikte kanal tedavisi yaptırmıştım o dişimden çok çektim. Arkadaşımın önerisi üzerine özlem hanıma geldim kanal tedavisinden bir gün sonra ağrım kesildi.Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir hekim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar