Özel Çanakkale Göz Merkezi

Göz doktoru

Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Özel Çanakkale Göz Merkezi kadrosunda 2 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Özel Çanakkale Göz Merkezi Çanakkale ilinde İsmet Paşa mahallesi Aynalı Çeşme sokak No:41 adresinde bulunmaktadır... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Çanakkale Göz Merkezi kadrosunda 2 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Özel Çanakkale Göz Merkezi Çanakkale ilinde İsmet Paşa mahallesi Aynalı Çeşme sokak No:41 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Adres bilgisi

 • Özel Çanakkale Göz Merkezi

  İsmet Paşa Mah. Aynalı Çeşme Sokak No:41

  17000, Çanakkale,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Sezar Mural

  Göz Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • E

   Opr.Dr. Sezar Mural şu anda Ekol Göz Hastanesinde (Çiğli Kipa Kavşağı – Mavişehir/İzmir) çalışıyor. 04.05.2015’de Ekol Göz’de Dr. S. Mural tarafından muayene edildim.
   Sol gözümde kızarıklık, özellikle gün ışığında ve çok aydınlık ortamlarda göz yaşarması ve batma hissi nedeniyle bir haftayı geçen süre boyunca göz damlası kullandım ancak fayda etmedi.
   Aslında hemen doktora gitmem gerekirdi ama bazı insanlar gibi ben de ufak tefek şeyler için doktora gitmeyi pek sevmeyenlerdenim. Ayrıca daha önce de başıma geldiği için, alerjik bir reaksiyon yada çok uzun süre bilgisayar kullanmaktan dolayı bir çeşit göz yorulması vb. geçici bir sorunum olduğunu düşünmüştüm.
   Dr. S. Mural bey gözümde çok küçük boyutta yabancı bir cisim tespit etti (muhtemelen rüzgarla birlikte gözüme yapışmıştı). 1 Dk içinde cismi aldı, gerekli antibiyotik damlası için reçete yazdı ve yaklaşık 10 gündür uğraştığım göz sorunundan toplam muayene süresi 2 dk’yı geçmeden kurtulmuş oldum.
   Kendisine çok tşk. ederim.
   Benim durumuma benzeyen göz şikayeti olan tüm hastalara tavsiyem; benim gibi boşu boşuna oyalanmayın ve biran önce bir göz doktoruna görünerek sorunu tespit ettirin ve o sorundan hemen kurtulun.

  • sezar bey kendi alanında çok iyi bir doktordur.Ege üniversitesi enfeksiyon bölümünde kızımı 10 gün yatırdık herpes virüsü tedavisi gördü, hastaneden çıkardıktan sonra bende ve eşimde enfeksiyon oldu gözlerimiz şişti kanlandı çok ağır geçirdik, ege üniversitesi atagöz bunlar tedavi edemediler, sağolsun ekol gözde sezar bey bize çok yardımcı oldu onun sayesinde iyileştik.kendisi şimdi Aliağa tıp merkezinde,Kendisine minnettarız.