Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Dent 35 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Karşıyaka

Bahriye Üçok Mahallesi Doç. Dr. Bahriye Üçok Bulvarı No:1/3 Şimşek İş Merkezi

35580 , Karşıyaka ,

İletişim Bilgileri
Kabul edilen sigortalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. M.Haşmet Türker Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Merhaba ben Gamze harika bir diş hekimi çok memnun kaldim. Kesinlikle tavsiye ederim. İmplant ve dış çekimi için gittim.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Derya Nazlı Kuzgun Çocuk Diş Tedavisi

  Derya hanim harika bir diş hekimi. Cocugum 5 yaşında ve tum süt dislerine işlem yapılması gerekiyordu. Bizi tedaviye başlamadan evvel ayrıntılı bir şekilde, sadece cocugumun sağlığını onemseyerek bilgilendirdi. İşlem sonrasi çocuğum hızlı bir şekilde toparladı. Anestezi altinda 20 dişine de aynı anda tedavi uyguladı ve çocuğum aynı gün hızlı bir şekilde iyileşme sürecine girerek sağlıklı diş etlerine ve dislerine kavuştu. Ellerinize sağlık doktor hanım. Size çok minnettariz. Herkese tavsiye ediyorum elleri hafif, işinin ehli olan diş hekimimizi.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. İbrahim Aksoy Kök Kanal Tedavisi

  Çok memnun kaldım, çok yakından ilgilenilip, detaylı bilgilendirme yapıldı,çok hijyenik bir ortamda işlemler yapılıyor.Dolgu ve kanal tedavilerinde işlem yapılırken dişlerim acımadı, hocamıza ve asistanına çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ederim.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Oğulcan Yücel Kanal Tedavisi

  Ağrılı ve çekinerek gitmiştim konuşarak beni rahattı kanal tedavisi ile dişimi kurtardı harika bi hekim


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Mehmet Karabağ Diş Hekimi Randevusu

  Mehmet Bey e kanal tedavisi ve diş taşı temizliği için gittim. Çok ilgili ve işinde de bir o kadar titiz bir hekim. Gösterdiği ilgi ve gerçekleştirdiği tedavi için çok teşekkür ediyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Mehmet Karabağ Kök Kanal Tedavisi

  Mehmet Beye dolgu ve kanal tedavisi için gittim,eli çok hafif,çok ilgili ve itinalı çalışıyor,çok memnun kaldım,çok güzel yaptı,kesinlikle tavsiye ederim çok çok memnun kaldım,yapmadan önce bilgilendiriyor ve hiç acı sızı olmuyor ,tavsiye ederim.


  J
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. M.Haşmet Türker İmplant

  Uzun yıllar diş hekimliğimi yapan eski doktorumun çekim esnasında başarısız oluşu ve dişimi kırıp kökü alamaması sebebi ile çok zor zamanlar geçiriyordum tesadüfen Haşmet bey ile iyi ki karşılaştım. 5-6 diş hekimi (+ cerrah) ameliyatsız çekilemez İMKANSIZ demesine rağmen kalan diş kökümü Haşmet bey ameliyatsız çekti... Kendisine buradan bir kez daha hayranlığımı ve teşekkürlerimi iletiyorum. Sonra İmplant sürecim başladı bu uzun süreçte kendisi hiç sıkılmadan sorularımı yanıtladı ve bana hep destek oldu. Bruksizm hastalığım yüzünden botoks işlemlerim + diğer tüm diş problemlerimde hep yanımda kendisini gördüm. İMKANSIZ diye bir şey yokmuş sayesinde eskisinden daha güzel gülebiliyorum. İyi ki tanımışım doktorumu tekrar çok teşekkür ederim. Sevgiler.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Onur Yedikara Zirkonyum Porselen Kronlar

  Dt. Onur beyi nternetten araştırarak buldum. Eski kaplamalarımın yenilenmesi ve diş eti sorunlarım vardı. Açıkcası biraz çekincem vardı videolarında gösterdiği titizliği görebilirmiyim diye. Ama kesinlikle aynı özen ve titizliği, güler yüzü, mesleki bilgisinin de uygulamasını gördüm yaptığı işte. 8 zirkonyum kaplama ve sağlıklı diş etleri, doğal, sağlıklı bir gülüş sahibi oldum. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Onur beye çok teşekkür ederim.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Bengisu Çakır Kanal Tedavisi

  Şiddetli diş ağrım ile internetten bularak gitmiştim Bengisu Hanımı. Bir bilim insanı olarak sorunun temel kaynağını tespit etmek için çaba harcadı. Ayrıca güler yüzlü bir hekim. Tedavi süresince her aşamada beni rahatlatarak devam etti. Eli çok hafif. İkinci kez kanal tedavisi oldum ve en ufak bir zorluk yaşamadım sayesinde. Kendisine bir kez de buradan teşekkür etmek isterim. Bundan sonraki hayatımda tereddütsüz gideceğim diş hekimim.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. M.Haşmet Türker Randevu

  Haşmet Beye çenemde bulunan kist nedeniyle başvurdum. Gerek tedavi öncesi gerek tedavi sonrasındaki detaylı anlatımı ve samimi yaklaşımı için kendisine çok teşekkür ederim. Gerçekten çok iyi bir insan ve işinin ehli bir diş hekimi. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar