Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel DiyarLife Dağkapı Hastanesi

Yenişehir Mahallesi Ali Emiri Caddesi No:1

21100 , Yenişehir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. İhsan Çaça Blefarospazm Tedavisi

  Değerli hocama geçen hafta göz kuruluğu ve enfeksiyon sebebiyle gittim.Aylardir geçmeyen enfeksiyon şikayetimi çözen doktor oldu. Kendisine çok teşekkur ediyor ve dua ediyorum..


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ferit Adıgüzel Diğer

  Düşük tehlikesine bağlı olarak eşimi götürdüm . Tesadüfen tanıştık . Bütün süreçte doktordan çok büyüklük yaptı. Her konuda detaylı ve şeffaf konuştu. Erken doğum riski çok yüksek olmasına rağmen bebeğimizi normal doğum şartlarına getirebildik . Sezaryen ile bebeğimiz dünyaya geldi . Ferit bey samimi içten bir doktor , iletişimi kuvvetli , neşeli bir insan . Hem uzmanlığıyla hem de iletişimiyle bizi etkiledi . Kesinlikle tavsiye ediyorum .


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Murat Yüksel Kardiyoloji Randevusu

  Annemin kalp damarlarının birinde tıkanma vardı ve hocamız anjiyografi yöntemiyle tedavisini gerçekleştirdi.İlgisi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum...


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Murat Yüksel Kardiyoloji Randevusu

  Güler yüzlü, sohbet etmeyi seven, hastasına sempatikle yaklaşan, hastalıkla ilgili ayrıntılı bilgilendirme yapan, gerekli kontrolleri tamamıyla yapan, öyle baktım bittiye getirmeyen efendi mi efendi bir doktor.Yaklaşık 2 yıldır 3 ayda bir Mardin'den yanına kontrole gidiyoruz.Biz kendisinden razıyız.Allah'ta ondan razı olsun.


  Y
  Doktor: Op. Dr. Ferit Adıgüzel Diğer

  Hayatımda gördüğüm en muhteşem doktor. Hamile bir kadının o stresli ve korkulu döneminde en ihtiyacı olan şey ilgi alaka. O kadar ilgili ve alakalı ki doğumdan sonra da küvezdeki bebeğim için hep teselli etti. En doğru zamanda beni sezaryene alarak bebeğimin karnimda kakasını yapmasını engelledi. Allah ondan razı olsun.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Avni Kaya Tiroit

  4 aylıkken kızımı tiroit ilacın dozunun ayarlanması amacıyla gittiğimizde direkt kızıma down sendromu şüphesiyle bizim kromozom testi yapmamıza sebebiyet verdi (sadece gözlerin çekikliğinden)... Ve bu şüphe 40 gün boyunca manevi olarak ailece perişan olmamıza yetti... 40 günün sonunda kızımızın kromozom testi sonucunda down sendromluk bir durumun olmadığı çıkınca derin bir nefes aldık...

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Yağbasan Ülser hastalığı

  Ben 23/01/2018 tarihli hastanızım. Adım veysi yanar. Hocam bana verdiğiniz ilaçlardan dolayı kusmuyorum. Ve bu verdiğiniz ilaçlar bana iyi geliyor.

  Uzm. Dr. Ahmet Yağbasan

  iyileşmiş olmanıza çok sevindim. İki haftalık tedaviniz bittikten sonra kontrole gelmeyi unutmayın ki tedavinize devam edelim. Bu tedavi bittikten sonraki tedaviniz 3 ay sürecek. Tekrar geçmiş olsun.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar