Özel Dr.Asklinik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

(60 görüş)

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Dr.Asklinik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Alleben Mahallesi Atatürk Bulvarı No:66 Şahinbey

27400 , Gaziantep ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Mustafa Can Gürbüz 20'lik Diş Çekimi

  Hamilelik esnasında fark etmiştim 20 lık dişimin çürümüş olduğunu, doktor bey sayesinde bebeğim doğduktan sonra uygun anestezi yöntemi ile hiç farketmeden çekiverdi. Kendisi alanında çok özverili ve başarılı. Tekrar çok ama çok teşekkürler Can Bey

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Mustafa Can Gürbüz Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Dişlerimi yaptırmayı uzun zamandır erteliyordum. Dişlerimin çoğu çürüdüğü için artık düzgün yemek yiyemiyordum ön dişlerim de çürük olduğundan rahat gülemiyordum. Bazı dişlerimin kökleri kalmıştı. Nerden başlayacağımı da bilmiyordum. Mustafa beye ne yapılması gerektiğini öğrenmek için başvurdum. Gereken işlemlerin ne olduğunu açıkladı. Hepsini hangi sırayla yapacağını detaylı anlattı. Dolgularımı kanal tedavilerimi yaptırdım. Sonra doktorum çürüyen kökleri çekti yerlerine implant diş yaptı. İmplantlar 3 ay iyileşmesi için bekledikten sonra dişlerim yapıldı şuan ana dişim gibi kullanıyorum. Doktorumun elleri dert görmesin diş sorunu olan herkese tavsiye ederim.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Mustafa Can Gürbüz Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Yaklaşık 3 yıldır devam eden çene eklemi ağrım nedeniyle başvurdum. Yemek yemekte ağzımı açmakta zorlanıyordum. Bazen de çenemde kilitlenme oluyordu. Daha önceden manuel terapi fizik tedavi aldım ama kısa süreli fayda etse de sorun çözülmedi. Kulak ağrısıyla KBB ye başvurduğumda da sonuç alamadım. Mustafa beye geldiğimde hem dişlerimi hem eklem yerlerimi muayene etti dişlerimi sıktığımı ve sorunun bundan kaynaklandığını anladı. Dikkat etmem gerekenleri anlattı. Eklem plağı yapılası gerektiğini öğrendim. Yaklaşık 2 aydır yapılan plağı kullanıyorum. Ağrılarım yüzde 80 azaldı kilitlenme tamamen ortadan kalktı. Mustafa bey aralıklarla plakta düzeltme yapıyor ve kontrol ediyor. Çene rahatsızlığınız varsa kesinlikle gideceğiniz yer Mustafa beydir kendisine buradan da çok teşekkür ediyorum.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Mustafa Can Gürbüz Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Mustafa beye hem annem hem de kayınvalidemin dişlerini yaptırmak için başvurduk. İmplant yapılması gerekiyordu ve çene cerrahisi doktoru olması dolayısıyla tercih ettik. Dişleri eksikti çekilecek de çok dişleri vardı. Hem çekilecekleri hem de impant dişleri bir seferde yaptı. İmplantları koyduktan sonra 3 ay içinde dişleri yapıldı çok memnun kullanıyorlar. Özellikle annemin tansiyonu kalp rahatsızlıkları vardı Mustafa bey bütün ilaçlarına işlemden önce baktı kalp doktorumuza yazı yazdı iyice inceledikten sonra implantları yaptı. Yaptığı ameliyatlar ağrısız geçti. Kontrole gittiğimizde hızlıca iyileştiğini söyledi. Dikkat edeceğimiz şeyleri çok ince detaylı anlattı aklınıza takılan soruları sormadan cevap almış oluyorsun nerdeyse. Kendisine başarılarının devamını diliyorum buradan da tekrar teşekkür ediyorum. İmplant yaptıracaklara tavsiye ediyorum.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Mustafa Can Gürbüz 20'lik Diş Çekimi

  Yıllardır korkumdan dolayı sinire yakın ve gömülü olan 20’lik dişlerimi çektirmiyordum. Gideceğim her doktoru öncesinde mutlaka araştırır yorumları dikkate alırım. Mustafa bey hakkındaki iyi yorumlar sayesinde kendisini tercih ettim. Daha önceki görüş aldığım diş hekimi sinire yakın olduğundan dolayı kalıcı his kaybı olabileceğini söylemişti. Mustafa bey %99 olmaz %1 olsa bile geçici bi his kaybı olur dedi ve ben direk çekimi kabul ettim. Dişimi çekerken hiç ağrı sızı hissetmedim. Operasyon esnasında yaptığı her işlemi anlatıyor. Çektirdikten sonra kendisinin dediklerine uydum ve ağrı, yanakta şişme gibi hiçbir sorunla karşılaşmadım. 2. Gün hafif bir ağrı oldu hap içmeye bile gerek duymadım. Çok profesyonel bir diş hekimi. 20 lik dişini çektirmeye cesareti olmayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. Asla pişman olmazsınız. Başarılarınızın devamını diliyorum Mustafa Bey

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Mine Şimşek Dental Anestezi

  3 yaşındaki kızımın 14 dişine genel anestezi altında tedavi ettirdik. Önceden gittiğim doktorlar çekim derken Mine hanim kanal yaparak kızımın dişlerini kurtardı. Cok iyi bir hekimi. Hersey için çok teşekkür ediyorum...

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Mustafa Can Gürbüz 20'lik Diş Çekimi

  Mustafa Bey 'e tavsiye üzerine gittim İyiki de gitmişim mükemmel bir diş hekimi. Hastalarına olan iyimserliği, naifliği ve işinde çok profesyonel olmasıyla doğru bir tercih yapmışım. 2 tane yirmilik dişimi çektirdim iğne vurup uyuşturmasindan tutun çekmesi çektikten sonraki iyileşme süreci de dahil olmak üzere hiçbir ağrı sızı hissetmedim. Tavsiyelerini de dikkate alarak iyileşme sürecinde de hiç bir sorunla karşılaşmadım. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum bana göre Antep'teki en mükemmel ağız çene cerrahi Mustafa Bey.

  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Mine Şimşek Pedodonti

  5 yasinda ki çocuğum için anestezi altında 16 dişine kanal ve dolgu işlemi gerçekleştirildi. İlk başta Çok tedirginliklerim olmuştu. Mine Hanım'ın detaylı açıklamaları ve vermiş olduğu güvenle operasyonumuz gayet iyi gerçekleşti herşey icin cok teşekkür ederiz.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Mine Şimşek Çocuk Diş Tedavisi

  Merhabalar. 3 yaşindaki oğlumun yaygın biberon çürükleri vardı. Tedavisi için doktor arıyorduk ve internetteki yorumlardan yola çıkarak Mine hanımdan randevu aldık. Muayeneye gittiğimizde Mine hanımın kendinden emin tavrı bizi çok etkiledi. Alanına hakim ve ne yapılacağı konusunda netti. Yaşı küçük olduğu ve işlem yapılacak iş sayisi fazla olduğu için genel anestezi ile tedaviyi önerdi. Biz ilk olarak tereddüt ettik haklı olarak yaşı küçük olduğu için. Ama Mine hanım bize tecrübesiyle güven verdi. 1 hafta sonra işlem gerçekleşti. 2 saat 15 dakika sürdü. Hastanedeki hemşireler de bizi rahatlattı ve yardimci oldu sağolsunlar. Sonrasında Mine hanım bizi yine bilgilendirdi. 3 saat önlem amaclı hastanede kaldık. Sonrasında eve döndük. Çok şükür bir sorun yaşamadık, inşallah daha sonra da yaşamayız. Çok teşekkür ederiz, emeklerine sağlık. Tereddüt edenler için söyleyeyim, hekim hanımın tecrübesine güvensinler. Iyi ki tanışmışız kendisiyle. Tekrar teşekkürler.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Mustafa Can Gürbüz 20'lik Diş Çekimi

  Gömülü diş çekimi için gittim...Çene cerrahı olarak işinde süper. Çok zor ameliyatı başarıyla tamamladı. Şunu da eklemek isterim ki işi dışında iletişimi çok iyi ilgili mütevazi bir doktor. Kesinlikle öneriyorum

  Hata oluştu, tekrar deneyin