Hakkımızda

Özel ENTO Kulak Burun Boğaz Cerrahi Tıp Merkezi , 2001 yılından bu yana İzmir’de faaliyet göstermektedir. ENTO, 2000 metrekare alan üzerine kuruludur ve otomasyon sistemine sahiptir. Özel ENTO KBB Cerrahi Tıp Merkezi’nde uyku laboratuarları, ameliyathaneler, gözlem odaları, odyometri laboratuarları mevcuttur. Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları , Estetik & Plastik Cerrahi, Dermatoloji ve Radyoloji branşlarında hastalarına sağlık hizmet vermektedir.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (32)

Genel skor

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Ümit Filiz Septum Perforasyon Onarımı

  Ocak/2023 burun sol taraftan nefes alamama şikayeti ile randevu aldım. Deviasyon teşhisi ile şubat ayının başında Ümit Bey'e ameliyat oldum. Kendi deyimiyle " şiir gibi" bir ameliyat geçirdiğimi söyledi. Mayıs ayına geldiğimizde hala nefes alamıyordum ve sol burun giriş tarafında şişlik vardı. İkinci bir operasyona aldı beni. Sol taraf burun girişinden parça aldığını söyledi. Ödemdir geçer diye Ağustos ayına kadar bekledik ve hala nefes alamıyordum. Kulak kepçemden kıkırdak alarak burun içerisine tekrar yerleştireceğini /müdahale edeceğini ve üçüncü bir ameliyata alacağını söyleyince ,kendisine güvenim kalmadığını söyleyerek tedavimi sonlandırmak istediğimi ilettim. Nefes alamama şikayeti ile gittim, iki ameliyat geçirdim, 8 ay sonra hala aynı noktadayım. Saygılarımla.

  N
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Sezgin Bekdemir Diğer

  merhaba 23.2.23 tarıhınde dr.sezgın bekdemır e Rinoplasti amelıyatı oldum hersey ıcın tskler cok memnun kaldım dr sezgın beyın ınsanı yaklasımları tartısılmaz ayrıca tum personelın ılgısıne ayrıca tskler . dr sezgın bey saglık ve huzurla yolunuz acık olsun :) :)

  C
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Kadri Sert Diğer

  ŞUBAT AYININ BAŞINDA KADRİ BEY E MUAYENE OLMAK İÇİN ENTO İZMİR HASTANESİ KBB DEN RANDEVU ALIP KULAĞIMDAKİ DUYMA PROBLEMİ İÇİN MUAYENEYE GİTTİM. DOKTOR BEYİN HASTA YAKLAŞIMINI HİÇ BEĞENMEDİM. ŞİKAYETLERİMİ DETAYLI DİNLEMEDİ , MUAYENE SÜRESİ KISAYDI , KULAK RAHATSIZLIĞIMLA İLGİLİ SORDUĞUM SORULARA OLUMLU VEYA OLUMSUZ NET CEVAP ALAMADIM VE ÜSLÜBÜNÜ DA BEĞENMEDİM,CEVAP VERDİKLERİNE DE SERT CEVAPLAR VERDİ. ÇIKMAYA YAKIN BENİM ISRARIM ÜZERİNE KULAĞIMA KAMERA İLE BAKTI O DA ÇOK SERİ VE KISAYDI. KADRİ BEY E BİR DAHA MUAYENE OLMAYI DÜŞÜNMÜYORUM.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Sezgin Bekdemir Diğer

  Kizimin geniz eti ve kulak tüpü ameliyatını gerçekleştirdi,çok ilgili, ameliyat öncesi ve sonrası soru isaretlerimiz vardi, çok memnun kaldık, tereddutvetmeden gidilebilir,ilac bulamadığımız aradık hemen geri döndü yardımcı oldu,emeğinize sağlık kıymetli doktorumuz...

  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Ümit Filiz Burun Estetiği

  Ümit bey 20 yıldır ailemizin Dr dur kendisini havaaskerihastanesinde tanıdık burun estetiği ameliyatı oldum.bircok b.estetigi ameliyatında çökmeler olur 2.ameliyat yapılır bende hiç öyle bir sorun olmadı şükür,17 sonra hastanesi olan Ento ya gidip b.etlerimi yaktırdım.annemde kulak çınlaması sorunu ile kendisinden yardım aldı ve bir çok akrabamizi Ümit bey e gönderdik.kendisine çok güveniyoruz Ümit bey bir tanedir ilgili ,alaka , tedavi süreci ile ilgili aydınlatma son derece iyidir ,kendisi son derece samimi ve açık sozludur, güven veren enerjisi vardır insana.Alsancak özel muayenesine çok defa gitmiştik,şuan kendi hastanesini açtı Allah yolunuzu açık etsin başarılı Dr.umuzun böyle Dr.lar her zaman başarılı olsun ve kazansın..

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Ümit Filiz Diğer

  Kızımın geniz eti ve sonrasında bademcik operasyonları için gittiğim ento kbb ve değerli hekimi Ümit filiz varolun sağolun bir hekimden çok daha fazlasından bahsediyorum Allaha emanet olun..

  N
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Ali Oğuz Demir Diğer

  Oğuz beye ve asistanına çok teşekkür ederim hayatıma bu denli dokundukları için nasıl anlatsam ne yazsam bilemiyorum. Çok araştırdım çok görüşme yaptım ama Oğuz beyın gercekcı ve guvenılır yaklaşımı ve mükemmel bir buruna sahıp olmamı sağladı. Burnumun nasıl olacağını gösterdi burun içini extra muayene etti ve Süreç gerçekten söylendiği gıbı geçiyor agrı olmaması cok şaşırtıcı,hala sıslıklerım var ama zamanla ındıgını Insan fark edıyor ve gözle görülür bir fark oluyor. Burun çalısması yapılması ve Oğuz beyin her şeyi anlatması herşeyden öte bu muhteşem degısım ıcın doktoruma mınnettarım

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Ali Oğuz Demir Diğer

  Doktorumuz Sayın Ali Oğuz Demir 4 yıl önce eşimin kırık olan burnunun ameliyatını gerçekleştirdi. Çok memnun kaldık geçen ay kızımında eğri ve tıkalı olan burnunu sihirli elleri ile harika bir buruna çevirdi . Kızım okadar memnunki anlatamam . Hem hasta iletişimi hem işinin ehli olan doktorumuza uzun yıllar sağlıkla işini yapmasını temenni ediyoruz Çok teşekkürler yürekten

  D
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Ali Oğuz Demir Diğer

  Doktorumuz Ali Oğuz beye iki kardeş burun estetiği için başvurduk kardeşimin burnunda eğrilik ve bende de yüzüme oranla büyük bir burna sahiptim. Kendisi uzun süredir düşündüğümüz ama bir türlü güvenemediğimiz için yaptırmadığımız müthiş değişimizin nedeni. İlk 3.gün silikon alınması ve 7.gün atel çıkmasıyla en zor olan kısmını verdiği ilaçlarla çok hafif atlattık. Onu tercih etmenizdeki en büyük etmen doktor beyin sayfasına baktığınızda zaten herkes farkeder genelde çok zor ameliyatlarda çok güsel sonuçlar elde edinilmişti bu bize ilk etapta etkiledi .Sonrasında artı ve eksileri tüm gerçekliğiyle anlatması ve süreç boyunca ona ulaşabilmemiz ve kardeş olmamıza rağmen biz söylemeden bile bizdeki farklı hatları yakalayıp yüzümüze uyumlu şekilde çizim yapılması ve muhteşem sonucumuz eğrilik ve boyut sorunumuz çözüldü. Ayrıca süreç başı ve sonuna kadar olan ilgisi ve önerileri çok yerindeydi. Bir doktordan daha ne beklenir ki... Düşünen varsa boşuna beklemesin daha erken daha mutlu olun:)

  Ç
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Ali Oğuz Demir Diğer

  İstediğim görüntüye kavuşmamı ve nefes alabilmemi sağlayan mükemmel doktor. Her şeyi detaylı anlatıyor ve istediğiniz burnun sadece şekil odaklı değil sağlık açısından da sizi bilgilendiriyor ameliyat sonrası o kadar güzeldi ki hiç ağrım olmadı biraz şişlik morluk oldu çünkü tenim çok hassas ameliyattan 2 gün sonra iç tamponlarım alındı 1 hafta sonrada atelim çıktı ve etrafımdaki insanlar benim ameliyat sürecime şahit oldukları için onlarda sırayla olmaya başladılar annemde dahil iyi ki dediklerimdensiniz çok teşekkür ederimm..

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Kazım Dirik Mahallesi 364/1 Sokak No:36/A, Bornova Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Axa Sigorta, Aviva Sigorta, SGK
İlgili aramalar