Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Merkezimizde yönetmeliklerce belirtilen standartlarda Doktor Muayene Odaları, Bekleme Salonu, Özel Amaçlı Egzersiz Salonu, Nörolojik ve Ortopedik Rehabilitasyon Amaçlı Egzersiz Salonu ve tam donanımlı... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Fizica Tıp Merkezi

Güzelyalı Mahallesi 81098. Sokak No:6/1

01170 , Çukurova ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Merkezimizde yönetmeliklerce belirtilen standartlarda Doktor Muayene Odaları, Bekleme Salonu, Özel Amaçlı Egzersiz Salonu, Nörolojik ve Ortopedik Rehabilitasyon Amaçlı Egzersiz Salonu ve tam donanımlı El Rehabilitasyon Ünitesi'nden oluşmaktadır.

Merkezimiz VIP odaları, engelli asansörü, hastaların anatomik formuna uygun olarak ayarlanabilen özel yatakları, servis ile ulaşım ve otopark hizmetleri ile bilimsel FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON ve GENEL SAĞLIK hizmetlerini çağdaş standartlarda sunan bir sağlık kuruluşudur. Modern cihazlarla donatılmış merkezimizde; elektro-terapi cihazları için uygun elektrik şebekesi, jeneratör sistemi, ısıtma- soğutma ve merkezi yayın sistemi bulunmaktadır.

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında multidispiner yaklaşımla hasta ve hasta yakınlarına hizmet sunmayı hedefleyen, modern ve yenilikçi bir kurumdur.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Ömer Topal Diğer

  Sevgili Ömer Topal hocamın tecrübeli ve açıklayıcı davranışları ile tedavi sürecim başarılı bir şekilde sonuçlandı. Boyun düzleşmesi ve boyun fıtığı ağrılarımın %80 derecede azalttı.Ömer hocamın manuel terapi tedavisi sayesinde ve ilerki zamanlarda duruş ve egzersizler ile ilgili verdiği tamamlayıcı bilgilerle sağlığıma daha dikkat ediyorum. Tekrar ilgisi ve tecrübelerini tebrik ediyor, şifa dağıtımında gösterdiği çabalara teşekkür ediyorum.


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Ömer Topal Diğer

  Ben boynumu dönderemiyordum yapmış olduğu manuel terapi ve verdiği egzersiz ler ile şu an çok iyiyim ama ara ara kendisine manuel terapi için gideceğim ellerine sağlık çok teşekkür ederim


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Ömer Topal Diğer

  Ömer Bey'in hastaya yaklaşımı son derece pozitif öncelikle gayet açıklayıcı şekilde şikayetlerinizin nedenlerini izah ediyor, daha sonra ona yönelik uyguladığı manuel terapi ile başarılı bir tedavi süreci geçiriyorsunuz. Ben siyatik ağrısı ile yürüyemeyerek gittiğim merkezden tedavi sonrası gayet iyi durumda ayrıldım.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Ömer Topal Diğer

  Ömer Topal hocam alanında duayen birisidir. Yıllardır sebebi bulunamayan bel ağrımdaki doğru teşhisi ve yönlendirmesi ile sağlığıma kavuştum. Nadir görülen bir bel hastalığı olan spondolodiskit tanısıyla maalesef birçok hocanın nedenini bulamadıği hastalığa ciddi katkılarda bulundu. Gönül rahatlığıyla şunu söyleyebilirim ki bel ile ilgili bir problem olması durumunda hocama görünmeden hareket etmeyin derim. Kıymetli hocam var olsun. Böyle hocaların sayısı artsın.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Ömer Topal Diğer

  Omzumda yaşadığım, yırtığa bağlı "donuk omuz" sorunu nedeniyle Ömer Bey'e ulaştım.

  Baştan sona dikkatle dinledi ve sorunun kaynağını, yapılacak tedavi uygulamalarını ve hangi aşamada ne durumda olabileceğimi açıkladı. Sağ kolumu neredeyse kullanamayacak duruma gelmişken uyguladığı "manuel terapi" uygulaması ve verdiği egzersizleri "eksiksiz" yapmam sayesinde sorunumu çok kısa bir sürede tedavi etti. Her tedavi seansı sonrasında gerekli açıklamaları yaparak etkili biçimde yönlendirdi.

  Sonuç olarak; bugün kolumu gayet rahat biçimde, ağrısız ve sızısız olarak kullanıyorum. Elbette egzersizlerimi yapmaya da devam ediyorum.

  Benzer sorunlar yaşayan herkese memnuniyetle öneririm.

  Teşekkürler Ömer Bey.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Ömer Topal Diğer

  Sırt agrisi ve bas donmesi hissiyatı icin gittiğim kurumda Ömer hocamla tanıştık. Sırtımdan göğsüme doğru gelen agrilar o kadar dayanılmaz hale gelmişti ki başka birsey olduğunu düşünerek doktor doktor gezdim. Ömer hocamın detaylı bi şekilde açıklamaları ile psikolojik olarak da rahatladım. Seanslarda gösterdiği ilgi alaka ve teşhis sırasındaki profesyonelliği insana inanılmaz bir güven veriyor. Aklınıza takılan birsey olduğunda itina ile cevap veriyor. Hastalarını süreç sonunda da takip edip yardımcı oluyor. Kesinlikle tavsiye ederim


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Ömer Topal Manuel Terapi

  Uzun süredir boyun ağrısı şikayetim vardı. Boyun fıtığı teşhisi kondu. Ömer bey ile manuel terapiye başladık. Gerçekten alanında uzman. Doğru teşhisle gerekli açıklamaları yaptı,yapmam gereken egzersizleri gösterdi. Şuan boyun ağrım yok. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Aklınızdaki tüm soruları açıklayarak anlatıp tedavi ediyor. Sonsuz teşekkürler


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Bayram Bayiş Diğer

  Yürüme ve uzanmama bile engel olan belfıtığı ve disk kayması şikayeti ile şifaya kavuşmuş bir dostumun tavsiyesi ile başvurduğum merkezinizden tedavi sürecimi tamamlayıp şifaya kavuşarak çıktım.
  Değerli doktorum
  Uz.Dr. Bayram BAYİŞ bey
  Tedavimin tüm aşamalarını ve bir aşaması olan belden yapılan iğne uygulamasını büyük bir korkuyla beklerken güler yüzü el çabukluğu ve sıradanlaştıran yaklaşımı ile bittiğini bile anlamadan iki kez uygulayarak tamamladı.
  Donanımlı,mükemmel mesleki performasyonları ilkeli, güleryüzü güven veren yaklaşımlarından dolayı başta Uz.Dr.Bayram BAYİŞ beye ve ekibine gösterdikleri üstün çabalarından dolayı sonsuz teşekkürler.
  Şifalanmak umuduyla merkezinize gelen tüm hastalarınızın şifalanarak ve bereketlerini bırakarak çıkmaları temennisi ile ekibinizle birlikte başarılı nice yıllara. Esenkalın.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Ömer Topal Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi

  Belimdeki fıtıkların bacağıma ve kalçama yaptığı ağrılar nedeniyle Ömer bey in çalıştığı tıp merkezine gittim ve Ömer Bey'den 2 seans manuel terapi aldım. Ömer bey geçirdiğim tüm hastalık süreçlerini ilgiyle dinledi, fiziksel durumumu inceledi kendine has yönetimi ile durumumu tespit etti ve çözüm konusunda beni ikna etti. Ki çok şükür tedavim iyiye gidiyor ağrılarım oldukça azaldı, kendisine teşekkür ediyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. Ömer Topal Bel - Boyun Fıtığı

  Geçmeyen bel ağrılarım için (l4-l5 fıtık) tanıştığım son derece ilgili ve anlatılanları sabır ile dinleyen , verdiği egzersiz ve yaptığı manuel terapi ile çok faydasını gördüğüm fizyoterapist Ömer Topal.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar