Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

(40 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Fizyorad Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

Sırakapılar Mahallesi 491. Sokak No:23

20010 , Denizli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Gülçin Adalı Ağrı Tedavisi

  Maraton koşucusuyum. Bir yarış öncesi sakatlanmıştım, kalçamda kasılmalar ağrılar vardı. Gülçin hanımın tedavisiyle iyileştim. Yarışta yaş grubumda 1. oldum. İlgisini, güleryüzünü hiç eksik etmedi tedavi boyunca. Her şey için çok teşekkür ederim.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Gülçin Adalı Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

  Doktor Gülçin hanıma el bileğimde kırık sonrası bileğimde ağrı ve hareket kısıtlılığı şikayeti ile başvurdum. elimi hiç kullanamıyordum, bileğim çok şişti, gece gündüz ağrım çok fazlaydı. doktor hanım bana fizik tedavi önerdi, 15 gün hergün tedaviye girdim. Şimdi bileğim çok iyi önceden çaydanlığı bile kaldıramıyordum, elimi yıkayamıyordum, şimdi her işimi yapabiliyorum, çok rahatım. Doktor hanından çok memnunum, teşekkürlerimi bildiriyorum, tüm yakınlarımı doktor gülçin hanıma yönlendiriyorum.


  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Huriye Toprak Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi

  Bel fıtığı şikayeti ile doktor Huriye Hanıma başvurdum.muayeneye gittiğimde çok fazla ağrım vardı muayene sonrasına 10 seans fizik tedavi ve Manuel terapi aldım. Şuan ağrılarımdan tamamen kurtuldum. Kendisi alanında oldukça başarılı bir doktor. Her anlamda oldukça yeterli. Şuan ağrılarımdan tamamen kurtuldum. Huriye Hanıma ve ekibine çok teşekkür ederim.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Gülçin Adalı Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

  Boyun, sırt ağrısı, ellerde uyuşma, şimşek çakmaları, uykudan uyandıran gece ağrıları şikayetleri ile doktor Gülçin hanıma başvurdum.Gece uyuyamama, yıllardır dinlenememe şikayetim vardı. Doktor hanım bana damardan ozon tedavisi, boynuma ozon tedavisi ve bioresonans tedavisi önerdi. Sonrasında uykularım düzene girdi, artık sabah dinlenmiş olarak kalkıyorum, sırt ağrılarım ve sırtımda ağırlık hissi geçti, yorgunluk hissim geçti. Resmen canlandım kendime geldim. Doktor hanımla tedavim sürecinde hemen hemen her gün görüştük, kendisinden Allah razı olsun, ben çok memnunum kendisinden, çok teşekkür ederim.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Gülçin Adalı Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

  4 aydır olan şiddetli bel ve bacak ağrısı şikayetim sebebiyle doktor Gülçin hanıma başvurdum. Gece ağrılarım vardı, gece uykudan uyanıyordum. Ayaklarımda uyuşmalar vardı.Daha önce kullandığım ilaçlardan hiç fayda görmemiştim. Sola doğru eğik yürüyordum, ayakta kalmakta zorluk çekiyordum. Doktor hanım 15 seans fizik tedavi önerdi, belimden ozontedavisi yaptı, manuel terapi önerdi.Doktor Gülçin hanımın yakın ilgisinden , güleryüz ve ilgi alakasından dolayı çok çok teşekkür ederim. Hastalığımın ne olduğunu ayrıntılı şekilde doktor hanımdan öğrendim. Herşey için sonsuz, bütün yüreğimle teşekkür ederim.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Gülçin Adalı Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

  Bel ve bacakta şiddetli ağrı, yürümede güçlük şikayetim nedeniyle başvurdum.1-2 metre ağrısız zor yürüyebiliyordum. Yardımsız yürüyemiyordum.İlk muayeneme 2 kişinin desteği ile geldim.Bacağımda kramplar, ağrı ve uyuşmalar vardı. 15 seans fizik tedavi aldım. Ayrıca Gülçin hanım ozon tedavisi uyguladı, manuel terapi önerdi. Tedavinin 2. günü ağrılarım rahatladı.Tedavi bitiminde ağrılarım tama yekın geçti, artık rahatlıkla yürüyorum, gece ağrılarım yok.Hastalığımı doktor hanım adım adım takip etti, hastalığımı benim anlayacağım şekilde anlatması en çok beğendiğim yönleriydi. doktor hanım güler yüzlü, hastasıyla yakından ilgilenen bir hekim, çok memnunum, herkese tavsiye ediyorum şu anda. Her şey için teşekkürler..


  Doğrulanmış kullanıcı
  Ameliyatsız Diz Ağrısı Tedavisi

  T D diz ağrım dan duramı yordum denizlide gitmedim ortapedi doktoru kalmadı ağrılarim hiç geçmedi ama taki Dr Fadime hanıma gelene kadar 5 seans ozon tedavisi gördüm fizik tedaviyle birlikte rahatladım Allaha şükür Fadime hanıma teşekkür ederim ve tavsiye ederim


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Huriye Toprak Ameliyatsız Diz Sıvı Kaybı Tedavisi

  Kayınvalidem diz agrısı şikayet i vardı menüsküs yırtılması ve daha bir çok rahat sızlıgı ortaya çıktı Huriye hanım ın yanında tedavi oluyor şimdi 2 seans daha kök hücre tedavisi kaldı ilk iğnenin vurulmasından sonra baya düzelme oldu


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Ameliyatsız Omuz Ağrısı Tedavisi

  Fadime Hanım'a detaylı açıklamaları ve doğru yönlendirmeleri için çok teşekkür ederim. Fizik tedavi ve ozon tedavisi sayesinde omuz ağrılarım yok denecek kadar azaldı. Kesinlikle tavsiye ederim.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Huriye Toprak Ameliyatsız Diz Ağrısı Tedavisi

  Huriye hanima annemin siddetli bel ve diz agrisi için geldik. Hemen filmleri alındi ve hizlizbir sekilde tedaviye baslandi. 2 hafta sonunda agrılar çok azaldi çok iyi bilgilendik. Tsk ederiz yoğun çaba ve tedavi icin


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar