Özel Hüma Doğum Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 10 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Özel Hüma Doğ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

Tacettin Veli Mah. Seyyid Burhanettin Bulvarı No:58

Melikgazi ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Hüma Doğum Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 10 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Özel Hüma Doğum Hastanesi Kayseri ilinde Tacettin Veli mahallesi Kartal Kvş No:58 Seyit Burhanettin Bulvarı adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erşad Batmaz Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Erşad hocamdan Allah razı olsun zor bir dönemde bilgisiyle uzmanlığıyla o kadar güzel tedavi etti beni kızımı sağlıkla kucağıma aldım emeğini hakkını babalığını asla unutmam iyiki varsınız canım Erşad hocam...

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nagihan Sarı Diğer

  2018 yılında yollarımız birleşti doktorumuzla , 2022 yılında yeniden yol aldık , kendisi güler yüzlü, anlayısli bir doktor. Artık doktor hasta ilişkimizin ötesinde , yolunuz hep açık olsun hocam 2 meleğimi kucağıma verdiniz ve harika 2 Sezeryan geçirdim . İyiki siz oldunuz iyiki işinizde ki başarınıza masAllah

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdurrahman Akay Mide Botoksu

  Öncelikle kendim de bir hekim olduğum için çok araştırma yaptım. Abdurahman hocam beni zaten yanıltmadı.Çok kıymetli hocam süreç başlamadan aslında farkını hissettirmişti
  Öncelikle telefonları kendisi açıyor detaylı bilgi veriyor randevuda yardımcı oluyor telefonda benimle uzun uzun konuştu. Birkaç şey kafama takıldı daha sonra 2-3 kere daha aramam gerektiğinde de yolda olsa bile telefonunu açıp görüştü. Bu yüzden çok rahat başladı süreç.
  Mide botoksu yapıldı basit bir işlem ama sanki tüp mide ameliyatıymiş gibi daha operasyona girmeden detaylı bilgilendirilmiştim.
  Operasyon günü de 10 dakikalık 1 işlem olsa bile insan ister istemez geriliyor gelip beni rahatlattı operasyon gerçekten ağrısız ve acısız operasyondan çıktıktan sonra da yine o sıcak tavrıyla bana operasyonda yaptıkları işlemin videosunu izletti süreci anlattı. Henüz kontrole gitmedim kaç kilo verdim bilmiyorum ama tekrar bu işlemi yaptıracak olsam ya da başka bir işlemi yine abdurahman hocama giderim. Kendisine buradan da çok teşekkür ediyorum.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nagihan Sarı Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Gebelik sebebiyle gittim Nagihan hocama. Gebelik takibim ve doğumum çok güzel geçti. Harika bir doktor. . Her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlattı.Dogum öncesi ve doğum sonrası çok yardımcı oldu. Hastasıyla çok ilgili.İstedigim zaman kendine ulasabilecegimi söyledi. Hem hekim olarak hem de guleryuzlu ve samimi tavırlarıyla mükemmel bir insan çok memnun kaldım tavsiye ederim .

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdurrahman Akay Endoskopi

  Annemin karın ağrıları nedeniyle psikolojisi dahi bozulmuştu. Abdurrahman hocaya Mide Endoskopisi ve Kolonoskopi yaptırdık. İşlem sonrası hiç ağrısı olmadı. Uyutarak yapıldı. 1 saat sonra taburcu olduk. Kayseri'de En iyi Genel ferah fiyebilirim. Herşey için çok tşk ederiz.

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdurrahman Akay Sünnet

  Abdurrahman hocamdan çok memnun kaldık Allah razı olsun küçük oğullarım kendisine sünnet oldular iyikide olmuşlar şimdi çok iyiler Abdurrahman hocamı herkes tanımalı bence nerde derseniz Hüma hastanesinde yani sifahanede iyiki varsınız Hüma hastanesi iyiki varsınız hocam

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdurrahman Akay Endoskopi

  Doktor beyin hastaya yaklaşımı çok güven verici, çekinerek gitmiştim. Yapılacak işlemi ayrıntılı bir şekilde anlattı. Endoskopi günü herşey saatinde gerçekleşti. Poliklinik, ameliyathane ve anestezi ekibi çok iyi. Hastane şartlarını da beğendim. Kesinlikle tavsiye ederim.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdurrahman Akay Sünnet

  Son derece ilgili ve alakalı bir hekim , gayet memnun kaldık , sünnet derisi yapışık olarak doğan çocuğumu gayet başarılı bir şekilde sünnet etti , çok teşekkür ederiz doktorumuza

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdurrahman Akay Kıl Dönmesi Tedavisi

  Bağışıklığı zayıf behçet hastası çocuğumu 10 dakikalık bir işlemle kıl dönmesinden kurtarmıştır. Ameliyattan 1 saat sonra evimize gittik ağrı kesici içme ihtiyacı bile duymadı çocuğum. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdurrahman Akay Endoskopi

  Endoskopi işlemi yapılıp sonrasında hastalıklı alana müdahale edildikten sonra hiçbir şikayetim kalmadı doktoruma tedavi öncesi ve sonrası olsun benim şikayetimi dinleyip ve bana sorunumun ne oldugunu tam ve net bir sekilde anlatmasini ve tedavi surecimin nasil olmasi gerektigini cok guzel anlatti doktoruma tesekkur ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar