Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel İzmir Metropol Tıp Merkezi

Şemikler Mah. Anadolu Cad.No:593

35560 , Karşıyaka ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel İzmir Metropol Tıp Merkezi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel İzmir Metropol Tıp Merkezi İzmir ilinde Şemikler mahallesi Anadolu Cad.no:593 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Barış Zamandar Apse Insizyonu Ve Drenajı

  Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Barış Zamandar hocama apse şikayetiyle gittim başarılı bir operasyonla hastalığımdan kurtuldum hastalığı ayrıntılı bir şekilde anlatması, tedavi sürecinde ki desteği, ilgisi, alakası, güleryüzü için teşekkür ederim kesinlikle tavsiye ederim iyi ki var :)


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Barış Zamandar Mikrosinusektomi

  Genel Cerrahi Uzmani Opr. Dr. sn. R. BARIS ZAMANDAR hocam yaklaşık 15 dk da MIKROSINUSEKTOMI yöntemi ile operasyonumu gerceklestirdi ve kısa sürede ağrısız bir sekilde iyileştim. Kendisi iyiki var, çok ilgili, guleryuzlu ve güvenilir bir doktordur kesinlikle tavsiye ederim :))


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Barış Zamandar Küçük Cerrahiler

  Barış Bey'e kıl dönmesi şikayeti ile gittim, daha önce gittiğim iki doktor müdahale edilecek yerin büyüklüğü ile ilgili herhangi bir incelemede bulunmadan karidakis yöntemi ile ameliyat olacağımı söylediler, fakat Barış Bey öncelikle ultrason sonucuna bakılması gerektiğini iletti, devamında mikrosinüsektomi ile çözüm sağladı,
  Ameliyattan sonra ağrı kesiciye dahi ihtiyaç duymadım, sadece dikkat etmem yeterli oldu
  Ekibine ve kendisine güleryüzlülükleri, ilgi ve bilgilendirmeleri için buradan da teşekkür ederim.
  Barış Bey gayet bilgilendirici, ilgili ve işine hakim bir doktor, kendisini özellikle tavsiye ediyorum.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Barış Zamandar Küçük Cerrahiler

  Sevgili Barış Hocama minnettarım.2016 yılında vücudumda defalarca kez tekrarlayan kistlerimi tek bir ameliyatla temizledi bir daha da tekrarlamadı.Kendisi tüm açık yüreklilikle söylüyorum ki, dalında Türkiye’de bulunan sayılı hekimlerdendir ve mesleğini insanlık onuruyla,insan aşkıyla icra eden koca yürekli dünya güzeli bir insandır.2016’dan beri ailem ve ben Barış Hocama güvenle canımızı ve sağlığımızı emanet ediyoruz güvenle,gözümüz kapalı.Allah sağlıklı,uzun ömürler nasip etsin Barış Hocama ki,sayesinde daha nice insanlar sağlığına kavuşabilsin bizim gibi.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Barış Zamandar Diğer

  Barış Hocamı kuyruk sokumumda ağrı ve akıntı şikayetlerimden dolayı ziyaret etmiştim. Kendisi muayenesi sonucunda hemen kıl dönmesi teşhisini koydu ve bu duruma karşı yapılabilecek işlemi anlattı.Çok kibar ve konuştuğunuzda insana fazlasıyla güven veren bir insan. Kısa süren operasyon sonucunda yürüyerek çıktım ve sanki hiç ameliyat olmamış gibi ağrısız bir süreç yaşadım. 7 yıldır çektiğim ağrılarım artık tamamen gitti.Ameliyat sonrasında ise kontrollerimde her zaman yol gösterici oldu ve ameliyat sonrası süreci ise aynı şekilde sorunsuz atlattım. Doktor seçiminin gerçekten ne kadar önemli olduğunu tekrardan anlamış oldum. Çok teşekkür ediyorum Barış Hocam elinize emeğinize sağlık iyi ki varsınız.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Barış Zamandar Diğer

  Dr.Barış Zamandar hocama çok teşekkür ederim Fıtık Ameliyatımı yaptı ve sağlığıma Çok kısa süre de kavuştum kendisi Aile Doktorumuz olduğu için hiç tedirgin olmadım ailemden de Ameliyat olanlar var hepimiz kendisinden çok memnunuz mesleğinde çok başarılı Çok teşekkür ederim Barış hocam herşey için


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Barış Zamandar Randevu

  Barış bey işinin gerçekten uzmanı jinekomasti sebebiyle gitmiştim uzun zamandır kafama taktığım özgüvenimi kaybettiğim sıkıntımı çok kısa sürede çözdü ve beni yeniden hayata döndürdü.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Barış Zamandar Mikrosinusektomi

  Hocamızdan Allah razı olsun bir ay önce ameliyat oldum ona gelemden önce ağrılarımdan yuruyemiyorudm 15 dakikada ameliyat etti tüm sıkıntılarım geçti çok şükür. Hem güler yüzlü hem sempatik hem ilgili hem babacan bir doktor işinin en iyisi Allah dert vermesin bizden sonraki hastalara da yardımcı olsun insAllah


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Barış Zamandar Randevu

  Herkese sağlıklı günler. Ben 2 martta lazer ile hemeroid ameliyatı oldum, ameliyatımı barış bey yaptı. Çok memnun kaldım ve şuan gayet iyiyim. Herkesin emeğine sağlık. Böyle bir rahatsızlığınız varsa kesinlikle beklemeyin ve bu acıyı çekmeyin. Tekrar sağlıklı günler dilerim.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Lider Çelik Diğer

  çok bilgili ve yaklaşımı bu kadar iyi, hastası ve yakını ile iletişimi güzel doktor bulmak çok zor. babamın lazer operasyonlarını gerçekleştirip, şeker kaynaklı gelişen kanamaları durdurdu ve onu sağlığına kavuşturdu..Hakkınız ödenemz.Lider hocam gibi doktorların çoğalmasını diliyorum


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar