Profilinizin kontrolünü alın Bilgileri düzenle

Özel Jinefem Kadın Sağlığı Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, bulunmakt... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Jinefem Kadın Sağlığı Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, bulunmaktadır. Özel Jinefem Kadın Sağlığı Merkezi Antalya ilinde Şirinyalı mahallesi Sinanoğlu Cad. No:88 B Blok adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Adres bilgisi

 • Özel Jinefem Tıp Merkezi

  Şirinyalı Mah. Sinanoğlu Cad. No:88 B Blok, Muratpaşa

  7160, Antalya,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • İsmail Büyükdurak

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • İsmail Bey'in yaptığı ameliyattan kesinlikle çok memnun kaldım.Kendisi çok bilgili ve iyi bir doktor. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


 • Havva Yılmaz

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • Gerçekten çok titiz ve başarılı bir doktor .cok ilgili merak edilen her konu hakkında ayrıntılı bilgi veriyor tek sıkıntı ssk ıle anlaşmalarının olmayışı.onun haricinde her şey mükemmel

  • Bir kere sizinle birebir her konuda konuşarak detaylı bilgi veren bir doktor.Muayene olduğunuzda ailenizden birisiymiş gibi.İnsan onun yanında kendini emin ellerde hissediyor.Asla baştan savıcı günü kurtarıcı bir tavrı yok.Her ayrıntıyla bizzat ilgilenip yönlendirmeyi ve yapılacakları ona göre yapıyor.Sakinliği ve sabırla her soruya detaylı yanıt vermesi de cabası.Eğer sağlıklı ve güzel bir çocuk sahibi olmuşsak önce Allah sonra Havva hanım sayesinde.İyiki var.Doğum sonrası şefkatle ağrılarım varken saçımı düzeltmesini,gece geç saatlerde sancılarımda koşup gelmesini,her zaman önce benim ve bebeğimizin sağlığını ön planda tutmus olmasını asla unutmayacağım.Tereddütsüz gidin eminim size de bize hissettirdiği güveni hissettirecektir.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at


 • Kevser Ceylan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • Çok memnunum. Her zaman çok ilgili. Gerek telefonla, gerek whats up'la gerek mesajlaşarak benimle mükemmel ilgileniyor. istediğim her an onunla iletişime geçip anında bilgi alabiliyorum. O da aynı şekilde benimle ilgili uyarılarını, ilaç kullanımlarını gece yarısı bile olsa atlamayıp yazabiliyor. bebeğimin gelişiminde onun sanki benden daha heyecanlı gibime geliyor. Gerek sözle, gerek yazıyla, gerek şekiller çizerek, gerek kitap önererek son derece kaliteli şekilde benimle ilgileniyor. Teşekkürler Kevser Hanım.

  • kızımızın hayata geliş yolculuğundaki desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. herkese tavsiye ederiz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at


 • Fuat Altay

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • Sayın Dr.Fuat Altay'ın, ikiz bebeklerimiz büyürken ,yaşadıkları tüm kontrollerinde ve sağlık sorunlarında yanımızda olduğunu, birikimi ile..sevgisi ile..anlayışı ile bizleri de sürecin içine alarak eğitmesini minnettarlıkla ifade etmek isteriz..Saygı ve Sevgi ile..Ayşe-Levent Beceren

  • Fuat ALTAY iki evladımızın da yetişmesinde büyük emekleri olan hafızası çok iyi ender doktorlarımızdandır.3. bebeğimiz için randevu alacağız, şimdiden teşekkürler Fuat ALTAY.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at