Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Lara Anadolu Hastanesi

Güzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9

07230 , Muratpaşa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Lara Anadolu Hastanesi, Üroloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Nöroloji, Ağız ve Diş Sağlığı , Kadın Hastalıkları ve Doğum, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kulak Burun Boğaz, Gastroenteroloji, Dahiliye, Beslenme ve Diyet, Göz Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Kalp ve Damar Hastalıkları, Dermatoloji, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, Laboratuvar, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Acil Servis, Radyoloji gibi tıbbi branşlarda sağlık hizmeti yürütmektedir. Özel Lara Anadolu Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Lara Anadolu Hastanesi Antalya ilinde Havaalanı Bulvarı Güzeloba mahallesi Lara Sevinç sokak Muratpaşa adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mükerrem Güven Randevu

  Mükerrem Hanım’la görüşmeye bir başka doktorun tavsiyesiyle başladım. Hem bipolar bozukluk hem de madde tedavisi aldım. Beni dikkatle dinledi ve ilaçlarla tedaviyi destekledi. Şu anda biyolojik olarak madde tedavisini tamamlamış oldum. Herşey için çok teşekkür ediyorum.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mükerrem Güven Diğer

  Kontrol amacı ile gittim. İlaçlarımın kullanımı konusunda bilgi almak ve varsa miktar ve kullanım süresi hakkında bilgi almak için.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Bektaş Açıkgöz Mikrocerrahi ile Bel Fıtığı Ameliyatı

  Bektaş beye bir doktordan çok bir abi, baba gibi yaklaşım gösterdiği için öncelikle minnettarım. Bel fıtığı operasyonum öncesi ve sonrası göstermiş olduğu profesyonellik gerçekten takdire şayan. Bence bu bölgelerdeki doktorların kesinlikle en iyisi diyebilirim. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Onun sayesinde yürüyemeyen ve 2 kez üst üste morfin yiyip acıları dinmeyen ben, ameliyatın hemen ertesi günü yeniden doğmuş gibi oldum. İyiki varsın Bektaş hocam. Allahım sana uzun ömürler versin ki size güvenen insanlar şifa bulsun.


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tamer Bakalım Diğer

  Tamer hocama gelmeden önce babama %99 oranında karotis damar tıkanıklığı teşhisi konmuştu. Teşhisi koyan ve heyet onayı olmadan bu ameliyatı yapamayacğını söyleyen başka bir özel hastahane bünyesindeki doktorumuza özellikle teşekkür etmek istiyorum. Söz konusu hayatımızdaki en özel kişi "BABAM" olunca riske girmek istemedik. Tamer hocamız net tavrıyla ve direktifleriyle bizi acil ameliyata yönlendirdi ve 2 gün içinde problemimizi çözdü. Babamızın Bypass Ameliyatını sorunsuz şekilde tamamladı. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz bir uzman hekim olarak tavsiye ediyoruz. Tamer Hocam Allah senden razı olsun, o net tavrın ve hastaya aşıladığın güven duygusu için ayrıca teşekkürü bir borç biliriz.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tamer Bakalım Diğer

  Babamın 66 yaşinda, Ve tansiyon hastası, Aort damarı yırtıldı bizim bunu ögrenmemiz neredeyse 1 gun sonra babami getirdiğimiz Tıp fakultesinde yapilan testler sonunda oldu. Ancak geç kalınmış olmasindan kaynakli Yırtık kasıklara kadar uzanmış, beyne giden ana damarlardan birisi tıkanmış böbreklerde akut yetmezlik gelismis karaciger de iflas etmek uzere bir sekilde gece 02.00 de sevkimiz Lara Anadolu Hastanesine (Tamer Hoca ya) yapildi. Ameliyat için geç kalınmıştı ve bu ameliyati antalyada yapabilecek 3 doktor olduğu soylendi ancak diger 2 doktor ameliyati kabul etmemişti. Tamer hoca bu imkansiz denilebilecek ameliyatı yapmayi kabul etmisti. Ancak %95 ölüm riski ile ameliya girdi babam. Ve 9 saat suren ameliyat sonunda şükürler olsun ki sağ sağlim ameliyattan çıktı. Ancak beyne emboli atmiştı buna bağlı bazi sıkıntılarımız olsa da böbrekler ve karaciğer kendini toplamayı başardı. 18 gun hastane de yatip evimize çıktık. 3.5 ay geçti Her gün biraz daha iyiye gidiyoruz. Tamer Hocam ve Ekibine sosuz teşekkür ediyorum.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehmet Baykara Diğer

  Böbrek ağrım oluştu tomografide sol böbrekte taş vardı taş 0,9mm'ydi İzmir Torbalı'da dağteke köyünden içtiğim bol su ile 3günde taşı düşürdüm ama sağ böbrekte de tümör varmış ilaçlı mr da tümör çok net gözüküyordu böbreğin tamamı ya da bir kısmı alınması gerekiyordu,Prof Dr Mehmet Baykara'yı arkadaşım önerdi sonrasında araştırdım öz geçmişi ve yaptığı ameliyatlarda çok başarılı olduğunu öğrendim ve Antalya'da ameliyat olmaya karar verdim maalesef tümör damarlara çok yakındı ve 5cm büyüklüğündeydi bu yüzden sağ böbreğin tamamı başarılı şekilde alındı,doktorumun ameliyat öncesi ve sonrası konuşmaları beni çok rahatlattı her aradığımda cevap veriyor yapmam gerekenleri söylüyor,kan idrar tahlili ultrason sonuçlarımı her seferinde gönderiyorum her daim Mehmet Hocam ile iletişim halindeyim. Tecrübesi ile kendinizi Mehmet Hocamıza emanet edebilirsiniz, teşekkürler.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Aşkın Görgülü Diğer

  Yaklaşık 1 ay önce spor yaparken beyin kanamasi geçirdim. Askin hocaya cok tesekkur ederim. Iyiki kendisi benim doktorum. Çok memnunum . Uyguladığı tedavi ile kendimi daha iyi hissediyorum umarım eskisi gibi spor hayatıma döneceğime inanıyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Aşkın Görgülü Diğer

  70 yaşında işim bitti derken.... 6 ekim günü Sn. Doktor um Prof. Dr. Aşkın GÖRGÜLÜ nün sihirli parmakları ile yaptığı 7 saat süren başarılı ameliyat sonrası. .. kendimi 50 yaslarda hissetmeye başladım. 20 yıldır boyun omurlarim daki darlık nedeniyle sinir sıkışması yaşadım. .. bacaklarımı ezbere atıyor. . Kollarımda uyusukluk vs.. Yaşam kalitem taban yaptı. ..şimdi çok mutluyum. .. Sn. Akrabam kardesim Prof. Dr Aşkın GÖRGÜLÜ ye ve ekip arkadaslarina binlerce teşekkür. .
  Minnettarız. .
  ..sevgiler. .
  .
  Not.. 4 yıl önce 2 kez bel kayması kanal darlığı. . Geçen yıl kalp krizi ve stent...ameliyatları. ...
  .


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehmet Baykara Perkütan Böbrek Cerrahisi

  Daha öncede de bobrek taşı amleliyati olmuştum,ameliyat sonrası o kadar ağrılı geçmişti ki bir daha olmamak için böbreğimi almalarına bile razı olabilirdim. Bu seferki ameliyatımi Mehmet hoca yaptı ve iyi ki karşıma çıkmış. Ne ameliyat sonrası ne evdeki iyilesme sürecinde bir kere bile agri kesiciye gereksinimim olmadi. Bir daha olmam gerekirse kesinlikle gözüm kapalı Mehmet hocaya teslim olurum.
  Hersey için çok teşekkür ediyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tamer Bakalım Diğer

  Öncelikle Dr Tamer Bakılımden sonsuz teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz. Hakikaten tecrübeli, profesyonel ve emeliyat etmek konusunda gayet becerikli bir doktor olduğunu diye biliriz, ayni zamanda gerçekten nazık, iyi kalplı ve bize çok ilgili davrandiği için tekrar teşekkür ederiz. Dr Bakalım babamin kalp cerrahini başarili geçirildi, bu yuzden Dr BAKALIM cerrah olarak tercih ettiğimiz için çok mutluyuz. Kendisine sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir hayat umut ediyoruz. Başarilariniz devamli olsun Sevgili Tamer Bey.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar