Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Lara Anadolu Hastanesi

Güzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9

07230 , Muratpaşa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Lara Anadolu Hastanesi, Üroloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Nöroloji, Ağız ve Diş Sağlığı , Kadın Hastalıkları ve Doğum, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kulak Burun Boğaz, Gastroenteroloji, Dahiliye, Beslenme ve Diyet, Göz Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Kalp ve Damar Hastalıkları, Dermatoloji, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, Laboratuvar, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Acil Servis, Radyoloji gibi tıbbi branşlarda sağlık hizmeti yürütmektedir. Özel Lara Anadolu Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Lara Anadolu Hastanesi Antalya ilinde Havaalanı Bulvarı Güzeloba mahallesi Lara Sevinç sokak Muratpaşa adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Adnan Aslan Diğer

  2020 yılında oğlumuzun hiposbadiyas ameliyatı yaptı çocuğum iki yerinden çişini yapmaya başladı 1yil sonra tekrar ameliyat yaptırdık yine şikayetiniz devam etti daha sonra aradığımızda bana tekrar getirmeyin dedi güzelce taktir sizin ...


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Aşkın Görgülü Boyun Kanal Darlığı Ameliyatı

  Yaklaşık 1,5 ay önce babamın geçmeyen sırt ve boyun ağrıları sebebiyle bulunduğumuz ilde tedavi sürecinde iken aniden sağ el parmaklarında güç kaybı başladı.Hemen Prof.Dr.Aşkın Görgülü hocam ile irtibata geçerek babamın hastalığının teşhisini koydu.Normal şartlarda bir insanın omurlarının genişliği 2 cm. Olması gerekirken babamın 0,5 cm.e düşmesi sebebi ile omur içerisinden geçen sinir hücrelerinde tahribat oluştuğu için güç kaybı başladı.Akabinde hemen ameliyat sürecimiz başladı ve 19 nisan tarihinde yaklaşık 6,5 saat süren başarılı bir ameliyat geçirdik.Babamın ameliyatında omurların olması gereken genişliğe platin destekleri ile getirildi.Ameliyat sonrası boyun ve sırt ağrıları yok denecek kadar azaldı.10 günlük hastanede kalma sürecimiz sonucunda taburcu olduk.Şu an kontrol sürecimiz devam etmekte ve en iyisi babam eski sağlığına kavuştu.Bütün tecrübesi ve ekibi ile bizi aydınlatarak tedavimizi yapan Prof Dr Aşkın hocama sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz.Allah herkesin şifasını versin inşallah.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Aşkın Görgülü Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Gerçekten harika bir doktor babamı acil bir şekilde yürüyemez halde Aşkın Bey’e götürdük omurilik daralmasıyla acil ameliyat olması gerektiğini söyledi ve hemen ertesi gün ameliyata aldı ameliyat sonrası hastasıyla birebir ilgilendi şuan babam çok iyi ve yürüyor iyi ki Aşkın Görgülü’ye gitmişiz o günden beri herkese tavsiye ediyorum.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özgür Kavaz Randevu

  Dr.Özgür Kavaz bey ile genel muayene için randevum vardı. Çok güzel karşılandım. Muayene ederken sürekli açıklamalar yapan ve süreci çok güzel bir şekilde anlatan hatta çizerek destekleyen bir Hekim. İlk muayenem olmasına rağmen çok memnun kaldım.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mükerrem Güven Randevu

  Mükerrem Hanım’la görüşmeye bir başka doktorun tavsiyesiyle başladım. Hem bipolar bozukluk hem de madde tedavisi aldım. Beni dikkatle dinledi ve ilaçlarla tedaviyi destekledi. Şu anda biyolojik olarak madde tedavisini tamamlamış oldum. Herşey için çok teşekkür ediyorum.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mükerrem Güven Diğer

  Kontrol amacı ile gittim. İlaçlarımın kullanımı konusunda bilgi almak ve varsa miktar ve kullanım süresi hakkında bilgi almak için.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Bektaş Açıkgöz Mikrocerrahi ile Bel Fıtığı Ameliyatı

  Bektaş beye bir doktordan çok bir abi, baba gibi yaklaşım gösterdiği için öncelikle minnettarım. Bel fıtığı operasyonum öncesi ve sonrası göstermiş olduğu profesyonellik gerçekten takdire şayan. Bence bu bölgelerdeki doktorların kesinlikle en iyisi diyebilirim. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Onun sayesinde yürüyemeyen ve 2 kez üst üste morfin yiyip acıları dinmeyen ben, ameliyatın hemen ertesi günü yeniden doğmuş gibi oldum. İyiki varsın Bektaş hocam. Allahım sana uzun ömürler versin ki size güvenen insanlar şifa bulsun.


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tamer Bakalım Diğer

  Tamer hocama gelmeden önce babama %99 oranında karotis damar tıkanıklığı teşhisi konmuştu. Teşhisi koyan ve heyet onayı olmadan bu ameliyatı yapamayacğını söyleyen başka bir özel hastahane bünyesindeki doktorumuza özellikle teşekkür etmek istiyorum. Söz konusu hayatımızdaki en özel kişi "BABAM" olunca riske girmek istemedik. Tamer hocamız net tavrıyla ve direktifleriyle bizi acil ameliyata yönlendirdi ve 2 gün içinde problemimizi çözdü. Babamızın Bypass Ameliyatını sorunsuz şekilde tamamladı. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz bir uzman hekim olarak tavsiye ediyoruz. Tamer Hocam Allah senden razı olsun, o net tavrın ve hastaya aşıladığın güven duygusu için ayrıca teşekkürü bir borç biliriz.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tamer Bakalım Diğer

  Babamın 66 yaşinda, Ve tansiyon hastası, Aort damarı yırtıldı bizim bunu ögrenmemiz neredeyse 1 gun sonra babami getirdiğimiz Tıp fakultesinde yapilan testler sonunda oldu. Ancak geç kalınmış olmasindan kaynakli Yırtık kasıklara kadar uzanmış, beyne giden ana damarlardan birisi tıkanmış böbreklerde akut yetmezlik gelismis karaciger de iflas etmek uzere bir sekilde gece 02.00 de sevkimiz Lara Anadolu Hastanesine (Tamer Hoca ya) yapildi. Ameliyat için geç kalınmıştı ve bu ameliyati antalyada yapabilecek 3 doktor olduğu soylendi ancak diger 2 doktor ameliyati kabul etmemişti. Tamer hoca bu imkansiz denilebilecek ameliyatı yapmayi kabul etmisti. Ancak %95 ölüm riski ile ameliya girdi babam. Ve 9 saat suren ameliyat sonunda şükürler olsun ki sağ sağlim ameliyattan çıktı. Ancak beyne emboli atmiştı buna bağlı bazi sıkıntılarımız olsa da böbrekler ve karaciğer kendini toplamayı başardı. 18 gun hastane de yatip evimize çıktık. 3.5 ay geçti Her gün biraz daha iyiye gidiyoruz. Tamer Hocam ve Ekibine sosuz teşekkür ediyorum.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehmet Baykara Diğer

  Böbrek ağrım oluştu tomografide sol böbrekte taş vardı taş 0,9mm'ydi İzmir Torbalı'da dağteke köyünden içtiğim bol su ile 3günde taşı düşürdüm ama sağ böbrekte de tümör varmış ilaçlı mr da tümör çok net gözüküyordu böbreğin tamamı ya da bir kısmı alınması gerekiyordu,Prof Dr Mehmet Baykara'yı arkadaşım önerdi sonrasında araştırdım öz geçmişi ve yaptığı ameliyatlarda çok başarılı olduğunu öğrendim ve Antalya'da ameliyat olmaya karar verdim maalesef tümör damarlara çok yakındı ve 5cm büyüklüğündeydi bu yüzden sağ böbreğin tamamı başarılı şekilde alındı,doktorumun ameliyat öncesi ve sonrası konuşmaları beni çok rahatlattı her aradığımda cevap veriyor yapmam gerekenleri söylüyor,kan idrar tahlili ultrason sonuçlarımı her seferinde gönderiyorum her daim Mehmet Hocam ile iletişim halindeyim. Tecrübesi ile kendinizi Mehmet Hocamıza emanet edebilirsiniz, teşekkürler.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar