Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Medicine Hospital

Barbaros Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad.No: 149 Güneşli

34203 , Bağcılar ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Kabul edilen sigortalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Yakup Yegin Diğer

  yakup hocama sonsuz teşekürlerimi sunarım iyiki sizi tanımısım sizin kadar işini ve böylesine dikkatlı hassaz özverili böylesine eşsiz estetik yapan nadır doktorlarimizdansınız sayenızde nefes aldıgımı hisettim yasamım boyu uykuma bile yorgunluk etkısı saglıyomus dediginiz dogru hocam hefes hayattır ve burun estetiginden sonra kendıme olan özguvenım inancımarttı iyiki sizi tanımısım hocam ellerinize saglık başarılarınızı yakınen takıp etmekteyiza iyiki varsınız hocamhersey için tşk ve hastalarınızı bır aile gibi görmeniz bizi çok mutlu ve güvende hisettiriyor çok saolun var olun DOÇ.DR YAKUP YEGİN


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Yakup Yegin Diğer

  Buruna estetik ve göz altı ışık dolgusu yaptırmak amacıyla doktor beyin yanına gitmiştim ama doktor bey burnumda estetik müdahaleye ihtiyaç olmadığını ancak gözaltı ışık dolgusu yapılabileceğini söyledi. İki çocuk annesiyim, uykusuzluk ve yorgunluğun neden olduğu göz altlarımda ciddi anlamda morluk ve çökme vardı. Yaklaşık 2 ay kadar oluyor, uygulama sonrası kendimi çok daha iyi ve özgüvenli hissediyorum. Hakikaten kimi zaman yapılan ufak dokunuşlar insanı fazlasıyla değiştirebiliyor. İlgisi alakası ve güven veren tutumu nedeniyle bir kez daha teşekkür ediyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Yakup Yegin Botoks

  2,5 yaşındaki oğlumun kulak rahatsızlığı için gitmiştik. Seröz otit teşhisi koydu verdiği tedavi ile çok şükür sağlımıza kavuştuk. Kontrol randevuları ile hastalarını takip ediyor olması her hasta özelinde çok ilgili olduğunu gösteriyor. Alanındaki bilgi ve tecrübesi ile hastalarına olan sıcak yaklaşımıyla mükemmel bir hekim. Kendisinden çok memnun kaldık.
  Ayrıca doktorun rinoplasti ve yüz estetik cerrahisi yaptığını öğrendim. 35 yaşındayım mimik kırışıklıklarım için botoks yaptırdım. İşlem yüzüme çok güzel oturdu ve çok doğal oldu.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Hidayet Akdemir Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  yaklaşık 3-4 yıl önce Bingöl de Beyincik sarkması teşhisi konuldu. Bingöl, Elazığ ve Ankarada birçok hem özel hemde devlet hastanelerinde muayene olduk hepsi bana beyincik ameliyatı zordur risklidir ameliyat esnasında hasta allah korusun felç geçirebilirsin hasta daha gençsin dayanabildiğin kadar dayan son çare dayanmadığı taktirde ameliyat ol dediler ameliyat olsanda şikayetlerin çoğu geçmez dediler. Gittikçe kollarda uyuşma, vucutta denge kaybı , şiddetli göz ağrıları, baş ağrısı şiddetledi. İnternetten beyincik sarkması amaliyatı için iyi bir doktor araştırdık Hidayet hocaya yapılan yorumları okuduk ameliyat olan herkes çok iyi yorum yapmıştı bizide etkiledi online üzeri görüntülü muayene olduk şikayetleri anlattık. bize güzelce ameliyat öncesi şikayetleri ve ameliyat sonrası iyileştirme sürecini anlattı ameliyat sonrası bu şikayetlerin geçeceğini söyledi. Biz bir hafta düşündük ameliyata karar verdik 18 Mayıs 2022 Çarşamba gününe ameliyat için randevu aldık. İstanbula gittiğimizde tekrar muayene edip ameliyat için yatış yaptı bize o esnada tesadüfen poliklinik kapısında iki hasta vardı çağırdı onları dediki bu hastalarımdan birini geçen hafta diğerini iki ay önce ameliyat etmişim bir hafta önce ameliyat olan hastayı gördüğümüzde şok olduk hasta gayet iyi yürür durumunda gayet iyi görünüyordu. Hasta bize dediki doğru adrestesiniz iyi bir hocaya denk gelmişsiniz bu bize ameliyat öncesi çok iyi moral oldu. Hidayet hocayıda yüzyüze gördüğümüzde güler yüzü hoş anlatımı hasta ve yakınını bilgilendirmesi ayrıca bize güven verdi ameliyat etti ameliyat sonrası servise geldi bize ameliyat konusunda bilgi verdi ameliyat sonrası için saatlik, günlük, haftalık ve aylık bilgi verdi gerçektende verdiği bilgiler birebir tuttu hastanede kaldığımız sürede hergün kendisi gelip pansumanlarımı yapardı 5 gün sonra bizi taburcu etti 10.gün kontrol olup ondan sonra bizi eve gönderdi. Buğün ameliyatın 32 ci günü şimdi ise çok şükür kollarımda uyuşmalar, göz ağrıları, halsizlik, güçsüzlük şikayetlerimin çoğu geçti gayet kendimi iyi hisediyorum Allah Hidayet hocadan razı olsun elleri dert görmesin ülkemizin onun gibi cerrahlara ihtiyacı var iyikine ona denk gitmişiz Kendisi ve ekibine teşekkür ediyoruz


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Serkan Alpaslan Randevu

  Serkan bey çok iyi bir doktor .1 yıldır sol kulağımda tıkanıklık ve basınç hissi rahatsızlığın için kendisine muyene oldum gerek bilgisi,yaklaşımı ,ilgisi, tedavi tanısı ve detaylı açıklamaları ile beni pisikolojik olarak çok rahatlattı .Kesinlikle tereddütsüz tavsiye ediyorum.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Yakup Yegin Burun Estetik Cerrahisi

  Uzun zamandır burun estetiği olmak istiyordum ama çok kararsızdım. Yakup hocaya muayne olduktan sonra ameliyat olmaya karar verdim. Yakup bey ve asistanı her adımda beni bilgilendirdiler,iletişim sıkıntısı yaşamadım. İyileşme sürecide hızlıydı,ağrı ve morluk yok denecek kadar azdı. Her şey için teşekkür ederim. Aynaya baktıkça ne doğru bir karar verdiğimi fark ediyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Derya Sivri Aydın Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Kendisi apandisit için ameliyat olurken tüplerimden birinde de sorun olması sebebiyle ameliyatıma dahil olmuş ve gereken müdahaleyi eksiksiz gerçekleştirmiştir. Sonrasında tedavinin devam eden sürecinde de bir abla gibi iletişimiyle hem desteğini hem de bilgisini her zaman yansıttı. Allah kendisinden razı olsun, çok ama çok iyi bir doktor hem insanlığıyla hem de mesleki bilgisiyle.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Şebnem Gider Randevu

  Sağ alt kadranımda hiç geçmeyen bir ağrıyla 2-3 haftadır acillerde sürünüyordum bir türlü teşhis konulamamıştı en son tavsiye üstüne kendisine gittim ve bana hastanede gereken tüm tetkikleri yaparak sonunda apandisit teşhisi koydu ve aynı gün ameliyata alındım. Bu süreçte Genel Cerrah'a devredilmiş olsam da kendisi ameliyat sonrasında genel durumumu görmek için vizite geldi.
  Harika bir hekim, yaklaşımıyla moral ve doğru teşhisiyle ilaç oldu bize, var olsun. Hiç vakit kaybetmeden doğru tahliller ve görüntülemelerle kendisi tedavi olmamı sağladı.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Uygar Kalaycı Genel Cerrahi Randevusu

  Merhaba Mustafa hocaya annemin reflu ameliyati için gittik.Allah razi olsun bizi çok güzel karşıladılar.Gerek asistanı gerek hoca çok ilgilendiler.Gerekli bilgilendirmelerden sonra ameliyat kararı alındı.Sonunda ameliyat oldu ve sağlığına Mustafa Hoca sayesinde kavuştu. Tek kelimeyle şunu diyebilirim.Bizim tek şansımız Mustafa Hoca idi.Rabbim razi olsun.Saygılarimı iletiyorum...


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Yakup Yegin Burun Estetiği

  Burun esteği için ilk Yakup hocamız için internette araştırma yaptim. Kendisinden o kadar memnun kalmis ki hastaları bir tane bile şikayet görmedim ve bu durum hızlı bir sekilde karar vermeme vesile oldu. Randevu aldim ve yakup hocanın yanina gittim. İçeri girdiğim dakikadan itibaren dogru yerde oldugumu hissettim devaminda burnumu inceledi ve şekline kendisi karar verdi en doğrusu da bu. Çünkü yüze gore nasil bir burun gider doktor daha iyi bilir. Çizimi yaptı çok beğendim. 28.04.2022 tarihinde saat 14.00 da beni ameliyata aldı. Bir sonraki gun ameliyat oncesi ve sonrası çekimini gösterdi ve anladim ki doğru kararı vermişim. Ellerine sağlık Yakup hocam. Çizdiginle yaptığın ayni. Sonsuz teşekkürler


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar