Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Atlas Üniversitesi Medicine Hospital; 1998'den beri sağlık kurumu olarak hizmetlerini devam ettirmektedir. Hastanemiz 75.000 m2 kapalı alana sahiptir.
400 yatak kapasitesi, biri hibrit olmak üzere 20 ameliyathanesi ile sunduğu hizmetlerle sağlık sistemimiz içerisindedir. Ayrıca 250 kişilik konferans salonu, 3 adet dersliği ile hastanemiz; lise ve üniversite düzeyinde uygulama eğitimi ve sağladığı staj olanaklarıyla sağlık eğitimi vererek önemli bir misyon üstlenmiştir.

Akademik kadroya sahip olan hastanemiz 2019 yılından itibaren “Atlas Üniversitesi Tıp Fakültesi Medicine Hastanesi” olarak, etik tutumu ve ilkeli duruşundan taviz vermeden, ülkemiz ve dünya tıbbına hizmet vermeye devam edecektir.
Daha fazla bilgi

Adres

Özel Medicine Hospital
Barbaros Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad.No: 149 Güneşli, Bağcılar 34203
Özel Medicine Hospital logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, HDI Sigorta, ... Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Şeker Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Vakıfbank Sigorta, Ace European Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Ak Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, AIG Sigorta, Halk Sigorta, Hür Sigorta, Liberty Sigorta, Neova Sigorta, Aviva Sigorta, New Life Yaşam Sigorta, TEB Sigorta, SGK, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, Ethica Sigorta, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Diğer (İade), Katılım Emeklilik Ve Hayat, Magdeburger Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (134)

Genel skor

  R
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Zeki Doğan Diğer

  Zeki hocam mükemmel bir doktor hoca adam… anneme stent takmıştı 4sene önce her konusu geçince çok değerli birisi saygıyla anıyoruz insanlığını rabbim yar yardımcın olsun ailecek seni çok seviyoruz…

  B
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Bekir Ayık Diğer

  Bekir hocayla tanışmamız tavsiye üzerine olsada tabiki yorumları dikkate alarak görüşme talebinde bulunduk.Oğlumuda bizide pozitif enerjisiyle içimiz rahat bir şekilde odadan ayrıldık.Sünnet olacağı gün hastanede hazır bulunduk,Oğlum kaygısız bir şekilde operasyona girip çıktı.Bugün 24 saat geçmesine rağmen enerjisi yüksek,çişini rahat bir şekilde yaptığını gözlemledik.Yarın kontrol randevumuz için sabırsızlanıyoruz.Rabbim işini ehliyle yapan hekimleri başımızdan eksik etmesin.Elinize kuvvet Bekir hocam.

  N
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Gülcan Albayrak Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Doktor Hanımı internetten görüp muayene oldum gerçekten harika bir doktor detaylı açıklayıcı kendisinde sistosel ve Vajinaplasti ameliyatı oldum ameliyatan çok korkuyordum onun sayesinde olabildim eli çok hafif kendisine ilgisinden dolayı şükranlarımı iletiyorum

  C
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Fatma Bozkurt Enfeksiyon Hastalıkları Randevusu

  Ayak kemik enfeksiyonu nedeniyle daha önceden yanlış/yetersiz teşhis ve tedavi nedeniyle hastalığım ilerledi. Ardından Fatma Hoca’dan tedavi almaya başladım. Muhteşem bir tedavi planı uyguladı. Onun sayesinde ayak parmağım kurtarıldı. Hastalarıyla iletişimi ve bilgisi, deneyimi çok güzel. Allah razı olsun hocamdan.

  B
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Hanifi Önalan Obezite Cerrahisi

  merhabalar tüp mide ameliyatı oldum çok arastırdım ve Hanifi hocamı buldum kendisi çok sempatik güleryüzlü ve işinde profesyonel kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim çok memnun oldum.

  Y
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Hanifi Önalan Obezite Cerrahisi

  hanifi bey de tüp mide ameliyatı oldum ve bugün tam 2. ayım 25 kilo verdim bu amekiyatı olmadan önce çok araştırdım ve gerçekten hanifi bey bu işin piri ameliyat olmayı düşünüyorsanız kesinlikle bir ön görüşme yapmanızı tavsiye ederim zaten o görüşmeden sonra başka yere gitmeyeceksiniz

  C
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Hanifi Önalan Obezite Cerrahisi

  Uzun zamandır kilo vermeye çalışıyordum. Fakat istediğim şekilde sonuç alamadım. Tüp mide ameliyatı olmaya karar verdikten sonra doktor arayışına girdim ve tabi ki bu işlemi profosyonelce yapan hanifi bey’e rastladım. İyi ki rastlamışım kendisine kontrole geldiğimde aldığım güven ve bilgisinin bana aktarımı çok kuvvetliydi. Ameliyat günümü ayarladık ve hemen ameliyat olmak istedim. Ameliyatım çok çok iyi geçti ağrısız bulantısız. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İlgisine alakasına güleryüzlülüğüne ve en önemlisi işinin profesyonelliğini.

  M
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Hanifi Önalan Obezite Cerrahisi

  Merhaba Hanifi Bey’in tüp mide ameliyatı yaptığı bir hemşireyim. Doktor bey ve ekibi çok ilgiliydi. Ameliyat çok güzel geçti ağrı, kusma hiçbir şey yaşamadım. Ameliyattan önce ve sonra doktor bey ve ekibinin ilgisi ve bakımı heyecanımı çok yatıştırdı. Şu an ameliyat olalı daha 1 ay oldu ve 12 kilo verdim bile. Güler yüz ve harika doktorluğundan çok memnun kaldım.

  U
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Hanifi Önalan Endoskopik Cerrahi

  Annemin yıllardan beri süre gelen şeker ve kilo problemi vardı. Uzun arayışlar sonunda hocamızı bulduk. Hocamız gerek ilk kontrol gerek ameliyat öncesi ve sonrası ilgi ve alakası yüzümüzü çok güldürdü. Konularla birebir ilgilenmesi ve sorulan her soruya aynı güler yüz ve samimiyetle cevap vermesi bizi memnun etti. Kısacası biz Hocamız ve ekibinden çok mutluyuz. Eğer yorumu dikkate alırsanız. Sizinde aynı memnuniyet ile buradan ayrılacağınızı düşünüyorum. İyi günler.

  A
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Serkan Alpaslan Randevu

  Geçen sene geçmeyen bir orta kulak enfeksiyonuyla kendisine başvurdum. 3-4 doktor gezmeme rağmen sorunum bir türlü çözülmüyordu. Serkan Bey'in uyguladığı tedaviyle sorunum çözüldü. Enfeksiyon iyileşti.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Medicine Hospital, Bağcılar şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Özel Medicine Hospital, Bağcılar şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Göz Doktoru, Kardiyolog, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, İç Hastalıkları Uzmanı, Genel Cerrah, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Ürolog, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Göğüs Hastalıkları Doktoru, Kalp Ve Damar Cerrahı, Nörolog, Radyolog, Psikolog, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Dermatolog, Çocuk Cerrahı, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Akupuntur Uzmanı, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Biyokimya Uzmanı, Fizik Tedavi Uzmanı, Çocuk Kardiyoloğu, Pratisyen Hekim.
 • Özel Medicine Hospital, toplam 568 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Astigmatik Keratotomi, Blefaroplasti, Blefarospazm Tedavisi, Botulinum Toksini Enjeksiyonu, Botulinum Toksini Tip A, Botulinum Toksini Tip B, Erg(Elektroretinografi), Fakik Göz İçi Lens, Fotorefraktif Keratektomi (Prk), Glokom Ameliyatı.
 • Hayır, şu anda Özel Medicine Hospital online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Özel Medicine Hospital tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Özel Medicine Hospital aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Özel Medicine Hospital tarafından kabul edilen sigorta şirketlerinden bazıları şunlardır; HDI Sigorta, Neova Sigorta, Ethica Sigorta, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Türk Nippon Sigorta, Magdeburger Sigorta Sizinkini de içerip içermediğini görmek için kabul ettiği sigorta şirketlerinin tam listesini kontrol edin.
 • Özel Medicine Hospital adresi Barbaros Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad.No: 149 Güneşli Bağcılar şeklindedir.