Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Hastanemizde 20 Branşta 35 Uzman Hekim Kadrosuyla Hizmet Vermektedir. Dahiliye, Ortopedi Ve Travmatoloji, Göz Hastalıkları, Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Kalp Ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji,Nöroloji, Kulak Burun Boğaz, Üroloji,Cildiye,Fizik, Anestezi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Diş, Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Plastik Ve Rekonstruktif Cerrahi, Nükleer Tıp Dallarında Hizmet vernektedir.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (50)

Genel skor

  K
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Metin Cingöz Diğer

  Yaptığını çok açıklayıcı, rahatlatıcı bir diş hekimi. En iyisi eli hafif. Kanal tedavi sürecim boyunca nerdeyse hiç ağrı hissetmedim. Şükür midemi ağrıtan ağrı kesicileri kullanmadım.Dişim çekilir demiştim ama kurtarıp dolgu yaptı. Tekrar tercih edeceğim bir diş hekimi. Teşekkürler Metin bey

  O
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Metin Cingöz Diğer

  Metin hocama doğumdan sonraki yaşadığım dişeti rahatsızlığı için gittim iyikide gitmişim ilgi alakası ve tedavi sürecini benim içimi rahatlatarak anlatmasından çok memnum kaldım problemlerim yok denecek kadar azaldı şuana kadar gördüğüm en mükemmel dişhekimi diyebilirim.

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Metin Cingöz Diğer

  Oğlumun genetik olarak dişleri güçsüz ve çıkarken çürük çıkmışlardı. Baya idare ettik ama artık ön dişleriyle birsey ısıramıyordu. Konusması bile değişti. Komşumun tavsiyesiyle Metin beye gittik. Anestezi ile ameliyathanede tedavilerin yapilabileceğini anlatti. Daha oncede bu sekilde anesteziyle tedavi önermislerdi ancak güvenememiştik. Uzun yillardir bu işi yaptigini ögrendim. Güler yüzlü, samimi bir hekim. Oğlum anestezi almışken diger problemli dişleride tedavi oldu. Metin beyden ve personellerden çok memnun kaldık. Bizim gibi problem yaşayanlara kendisini tereddütsüz tavsiye ederim.

  I
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Serdar Şengül Diğer

  Dilime yediğim pastadan yabancı cisim(tel) battı ve serdar bey başarılı bir operasyonla sağolsun çıkardı. Ekibine ve kendisine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Güler yüzlü ve samimi bir doktor kesinlikle tavsiye ederim.

  Ş
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Şerife Bilgin Yıldırım Diğer

  Şerife hocamla çok güzel bir dokuz ay geçirdik yaşadığım tansiyon problemi nedeniyle hep tetikteydim kendisine her kafam sıkıştığında ulaşabildim. Bebeğimize 37.haftamızda sağlıkla kavuştuk şükürler olsun. Her şey için çok teşekkür ederim.

  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Hatice Başar Diğer

  Yönetimi çok ta kolay olmayan iki gebeligimi de çok güzel yönetti ve başarı ile sonuçlandırdı. Mükemmel bir insan. Çok başarılı ve en ufak ayrıntısına kadar anlatıyor süreci. Gönlünün rahat etmeyeceği hiç bir uygulamada sizi bırakmaz. Ben sizi bir doktor olarak çok sevdim ve hayran kaldım. Sadece ben değil hocamızın tüm danışmanlarından olumlu dönüşler duydum. Allah bilginize artırsın. Emeğinizin karşılığını aldığınız nice güzel yıllarınız olsun.

  T
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Hatice Başar Diğer

  Hamilelik sürecimde takibimi sağladı ve Paşama kavuşturdu. İşinde Uzman, çok şeker, açıklayıcı ve ilgili. Kendisinden çok çok memnunum.

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Serdar Şengül Bademcik Ameliyatı

  Bugün kızımın bademcikleri ve geniz eti alınma ameliyatı oldu. Doktor bey , hemşireler, sekreterler ve temizlik görevlileri herkes çok ilgiliydi. Doktor bey ve medikar hastanesi çalışanlarına teşekkür ederim.

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Metin Cingöz Diğer

  4 yaşındaki kızımın dişleri günlerdir ağrıyordu. Artık geceleri uyumadığı gibi bizede uyku yoktu. Birkac diş hekimine gösterdik ama koltukta durmadı ve yaptıramadık. Arayışlarım sonucu Metin beyi bulduk. Kızımı anestezi ile uyutarak tedavi yapabileceğini ve herşeyin 1 kez uyutmayla olabileceğini söyledi. Uyutma isleminden çok korkmama rağmen o kadar güven verdiki bize, kabul ettik. İşlemler yaklaşık 2 saatte yapıldı ve şu an kızım o kadar rahatladı. Yemek bile yemek istemeyen çocuk kilo almaya başladı. Bizim gibi sikayeti olan ailelerin Metin beyden mutlaka fikir almalarını öneririm. Kendisine sonsuz teşekkürler.

  A
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Metin Cingöz Diğer

  Dişlerim söz konusu olduğunda ne kadar korkak olduğumu tüm çevrem bilir. 1 yıldır ağrısını çektiğim 20yaş dişini 5dk da çekti.önünde saygıyla eğilirim.ayrıca çok güleryüzlü çok sempatik.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Üniversite Mahallesi Şehit Ateşe Reşat Bulvarı No:7, Karabük 78050 Google Haritalar'da göster
Diğer (İade), Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, ... Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Groupama Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Ace European Sigorta, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Ethica Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta Tüm sigortaları göster
İlgili aramalar