Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Medikar Hastanesi

Üniversite Mahallesi Şehit Ateşe Reşat Bulvarı No:7

78050 , Karabük ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Hastanemizde 20 Branşta 35 Uzman Hekim Kadrosuyla Hizmet Vermektedir. Dahiliye, Ortopedi Ve Travmatoloji, Göz Hastalıkları, Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Kalp Ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji,Nöroloji, Kulak Burun Boğaz, Üroloji,Cildiye,Fizik, Anestezi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Diş, Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Plastik Ve Rekonstruktif Cerrahi, Nükleer Tıp Dallarında Hizmet vernektedir.

Cihazlarımız

 • Eko
 • ultrason
 • Ekg

İşlemler

 • Endoskopi

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Metin Cingöz Diğer

  Dişlerim söz konusu olduğunda ne kadar korkak olduğumu tüm çevrem bilir. 1 yıldır ağrısını çektiğim 20yaş dişini 5dk da çekti.önünde saygıyla eğilirim.ayrıca çok güleryüzlü çok sempatik.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Başar Diğer

  Teşhis ve tedavisi sorunsuz gülen yüzü işinin ehli başarılı bir hekim ile yolunuz kesistiyse doğru adrestesiniz.
  Eşim ve benim safra kesesi ameliyatımızı başarı ile gerçekleştiren hasta ile ilgi alakası mükemmel insan.
  Başarınız daim olsun.
  Teşekkürler doktorum.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Metin Cingöz Diğer

  Kanal yaptırdığım dişimde kist oluşmuş.Hangi dis hekimine gittiysem antibiyotik verip ankaraya yada zonguldaga gitmemi soyledi. Biraz arastirmam sonucu metin hoca yapabilir dediler. 2 seans tedaviye gittim. Şu an ne şişlik ne kist kaldı. Dis hekimi korkumda gecti. Allah ondan razı olsun.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erdinç Ateş Diğer

  İlk Doğumunda gittim 14.08.2018 de çok memnun kaldım teşekkür ederim doğum boyunca benimle sohbet edip rahatlattı narkozun etkisiyle müzik açmalarını istemiştim istediğim müziği bile açmışlardı tabi sonra çok utandım çok relaks geçti tavsiye ediyorum .


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Başar Laparoskopik Fıtık Tedavisi

  Eşim Şahin Rzayevin kasık fıtığı ameliyatı için gittik.Çok iyi güleryüzle karşıladı bizi.Randevu verdiği saat'te ameliyatı yapdı.Ameliyatı çok başarılı oldu.Ameliyattan sonra da geldi ilgilendi, tavsiyelerini verdi.Gece sabahadek hemşireler eşime çok iyi baktılar.Yatak ve oda tertemiz.YAmeliyat sonrasi Mustafa beyi kaç kere arasak da sorularımıza usanmadan cevap verdi.Çok sağolsun çok teşekkür ediyoruz Başar beye.Çok güleryzluydu.Çok iyi ilgilendi eşimle.Onun sayesinde eşim kasık fıtığından kurtuldu.Şimdi normal hayatına devam ediyor.Mustafa Başar bey doktorumuzu her kese tavsiye ederim.Hatta Karabuk'te yaşayan tüm Azerbaycanlı vatandaşlarıma.Elleriniz var olsun.İyi ki varsiniz.İyi ki sizin gibi iyi çok iyi doktorlarimiz var.Her zaman var olun.Allah emeklerinizin karşılığını versin.Amin.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Hatice Başar Diğer

  Üçüncü çocuğumuzun doğum sürecinde tanıştık kendisiyle. Gebeliğin 34 haftasında covid geçirdik ailecek. Telefonla tıbbi ve manevi desteklerini esirgemedi bizden. Aklınızda en ufak soru işareti bırakmadan ne tür endişeleriniz varsa bilgi birikim ve tecrübeleriyle sizi aydınlatan, insani ilişkileri ve iletişimiyle içinizi ısıtan mükemmel bir doktor. Karabük için mükemmel bir değer


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Hikmet Demirkol Diğer

  Aşırı bel ağrısı sebebiyle tavsiye üzerine karabük medikal hastanesine gittim konulan tanıda bel fıtığımın patladığı görüldü hikmet demirkol hocam sayesinde başarılı bir ameliyat geçirdim hocamıza saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum allah bütün şifa bekleyen hastaların karşısına hikmet hocamız gibi doktorlar çıkarsın ben kendisini tavsiye üzerine tanıdım şifa bekleyen tüm hastalarada tavsiye ediyorum


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serkan Atasoy Diğer

  Merhaba. Annemi acil olarak hastaneye kaldırdığımız da karşımıza Serkan beyi Allah çıkardı. Belde skolyoz, kayma, kireçlenme ve sağ bacak da sinir daralmasından dolayı felç olma durumu. Çok zor riskli bir ameliyattı ama Serkan hocam ben yaparım dedi. Annemi 8 platin takarak herşeyi yoluna sokarak kurtardı. Serkan hocam annemizi bize bağışladı. Annemin ameliyatı mucize ameliyat olarak biliniyor. Size sonsuz şükranlarımı sunuyorum. 24 saat ilgili her daim nazik. İyi ki varsınız hocam.

  Op. Dr. Serkan Atasoy

  ŞİFA ALLAH'TAN SEVGİLER SELAMLAR


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Başar Diğer

  İşinde çok başarılı, teşhis ve tedavisi mükemmel bir doktor. İnsani yönü, hasta ve yakınları ile iletişimi çok çok iyi. Babamın ileus hastalığını erken teshis edip tedavisini başarı ile gerçekleştirmiştir. İyi ki sizin gibi doktorlarımız var...


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Caner Arslan Damar Cerrahisi Ameliyatları

  Haziran ayında 16 saattir kalp krizi geçiren ananemi ambulansla medikar hastahanesine sevk ettik. Önce ananemin durumunu stabilize ettiler, hayati riskini azalttılar. Birkaç gün kalbini dinlendirdikten sonra bypass ameliyatına aldılar. Ameliyata girmeden önce 3 damar denilmişti, ama Caner bey asıl tıkanıklığın ameliyatta belli olacağını söyleyerek bizi uyarmıştı. 3 damar 5 oldu. Ananemin durumu çok kritikmiş anlayacağınız. Kalbe giden 3 ana damar %80-90 civarı tıkalı, onları besleyen damarlardan biri ise %100. neyse ki caner bey bir ameliyatta ananemi ayağa kaldırdı. umarım kimsenin sevdiğinin başına gelmez. allah razı olsun caner bey. ayağınıza taş gelmesin.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar